5 способів перевести рублі на картку ПриватБанку

Як перевести рублі на картку ПриватБанку: 5 доступних способів і комісії за платіж

Питання, як на карту ПриватБанку перевести рублі, цікавить найчастіше людей, які працюють в Росії або отримують оплату з цієї країни в рублях.

Основна проблема в тому, що з недавніх пір переклади рублів, а точніше робота російських платіжних систем в Україні припинена. Росіяни ж обмежили відправку за допомогою міжнародних систем, тобто переклад через ВестернЮніон і інші тепер неможливий.

Але рішення знайти вдасться — деякі способи ще працюють.

способи перекладу

На питання, чи можна перераховувати рублі на власну картку ПриватБанку, відповідь так. Правда, на карту кошти вже прийдуть в гривнях за курсом, що діє на момент скоєння оплати.

Через систему грошових переказів

Для відправки грошей через платіжну систему, наприклад, SWIFT, потрібно звернутися в будь-який з російських банків.

Алгоритм дій такий:

 1. Відвідати банк, з собою взяти паспорт громадянина України та міграційне свідоцтво (якщо відправляє кошти громадянин України) або паспорт громадянина РФ.
 2. Вказати наступну інформацію: номер рахунку отримувача, назву банку, SWIFT-код, країну і місто.

Далі надається бланк для заповнення, в який потрібно внести всю запитувану інформацію. Разом з комісією здійснити оплату в касі. Гроші в Україні варто чекати протягом 3 днів.

За допомогою платіжних терміналів

Використання з цією метою терміналів також виправдано, але потрібно знати номер картки одержувача. На картки ПриватБанку в залежності від їх типу можуть заходити кошти, в тому числі в рублях. Міняти їх доведеться вже в Україні в обмінниках.

З карти на карту

Такий переклад також залишився доступним, але не для всіх російських карток. Можуть зіткнутися зі складнощами власники карток ВТБ, Ощадбанку. Власне, транзакцію можна здійснити в особистому кабінеті користувача або у відділенні банку.

Є обмеження по сумі — еквівалент 2500 доларів на добу.

Через електронні гаманці

Самий практичний спосіб, адже зберігання в електронній валюті грошей не обмежена, а переклади з них рублів в гривні здійснити не складе труднощів. Так, перерахування на гаманці в межах однієї системи, здійснюються без обмежень. За необхідності з одного аккаунта через обменннік можна відправити на інший гаманець вже в гривнях. Порядок перерахування грошей в рублях між гаманцями WMR гранично простий — потрібно ввести реквізити гаманців і здійснити переклад.

На даний момент обмін на гривні за допомогою внутрішнього ресурсу не має сенсу, так як вивести прямо на карту ПриватБанку не вийде — ця операція підпадає під санкції для платіжної системи.

Подальше перерахування на картку можливо через сторонні обмінники.

За допомогою онлайн-обмінників

Переклад рублів на ПриватБанк цим способом самий просто і швидкий, на карту вони прийдуть вже в гривнях. Гроші потрібно насамперед перерахувати на один з електронних гаманців, на них кошти можуть зберігатися в рублях, навіть якщо власник гаманця з України. Курс в обмінниках вигідний не завжди, але не занадто далеко йде від офіційного.

Щоб скористатися таким обміном, в більшості випадків навіть реєстрацію не потрібна, а тим більше відвідування банку або обмінних пунктів.

На даний момент обмінників багато, і щоб не шукати по різних сторінках, краще використовувати платформу, яка пропонує всі актуальні курси за цим напрямком — BestChange. Тут можна вибрати зручний обмінний пункт з великого списку.

Процес обміну:

 1. Вибрати вигідні курс і перейти на сторінку обмінника.
 2. Вказати суму для перекладу.
 3. Внести дані карти і електронного гаманця.
 4. Номер телефону.
 5. Іноді запитується електронну адресу.
 6. Залишиться тільки підтвердити переказ через вказівку коду, відправленого на вказаний телефон.

Процес перекладу в гривні і зарахування на карту може зайняти до 2 діб, але найчастіше все відбувається швидше — протягом 2-3 годин.

Комісія

Розмір комісії залежить від обраного способу перекладу:

 • Так, розміри комісійних витрат для SWIFT-платежів — 2%, але в межах 50-1500 рублів.
 • Комісія для ВебМани в межах 0,2-0,5% від суми.
 • При відправці з карти на карту 2% від суми + 40 рублів.
 • Комісія в обмінниках включається в курс валют, тому в них бажано вибирати той сервіс, який пропонує найбільш вигідний курс.

Як видно перевести гроші в Україну з Росії не проблема, незважаючи на те що впроваджуються нові санкції з боку обох держав.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector