Реквізити ПриватБанку

Ні для кого не секрет, що правильно вказані реквізити банку — гарантія оперативного перерахування грошей на розрахунковий рахунок юридичної особи. При складанні договорів важливо уважно вносити реквізити Приватбанку, оскільки помилка навіть в одну цифру може призвести до серйозних наслідків.
Де дізнатися правильні дані
Реквізити банку можна дізнатися кількома способами. Найпростіший з них — підняти договір на обслуговування. Атрибути сторін при укладанні угоди між фінансовою організацією і клієнтом є обов’язковим пунктом. Якщо під рукою не виявилося документа, передбачено ще 3 варіанти:
1. Відвідати офіційний сайт банку Приватбанк www.privatbank.ua. Для пошуку даних слід перейти в розділ «Фізичним особам». Відомості будуть в підрозділі «Інше».
2. Звернутися до цілодобової служби підтримки. Якщо місце знаходження клієнта — Україна, це номер 3700;
3. Скористатися електронним сервісом ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «Приват 24».
Атрибути фінансової організації
ПАТ КБ «Приват Банк» має наступні реєстраційні дані:
Код отримувача 305299 (Дніпро і область)
ЄДРПОУ 14360570
ІПН 143605704021
Кореспондентський рахунок 32009100400 (Дніпровська область)
Транзитний рахунок 29244825509100
SWIFT PBANUA2X

4. Відвідати найближче відділення Приватбанку в Вшем місті.

Важливо! Підрозділи ПАТ КБ, що знаходяться в різних містах, мають відмінності в реєстраційних даних. Наприклад, МФО Приватбанку по Харкову і області-351533. Тому слід бути вкрай уважними, уточнюючи дані за допомогою електронного сервісу «Приват 24».
Безумовно, правильне вказівку фінансових атрибутів — одне з важливих умов угоди. Якщо в потрібний момент інформації не виявилося під рукою, дізнатися реквізити Приватбанку можна в найкоротші терміни будь-яким з доступних клієнтові способів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector