Поповнити Яндекс.Деньги через Приват24: 2 найпопулярніші способи

Яндекс.Деньги — популярний платіжний сервіс, яким користуються в багатьох країнах, в тому числі на Україні. Після реєстрації в системі, у користувачів виникає питання, як поповнити Яндекс.Деньги через Приват 24? Адже багато жителів нашої країни активно користуються послугами ПриватБанку.

Поповнення через Приват24 за допомогою обмінника

Поповнити Яндекс гаманець безпосередньо в системі Приват24 на даний момент не представляється можливим. Сьогодні банк не надає цю послугу. Однак можна скористатися одним з обмінних сервісів, які в автоматичному режимі дозволяють виконати переказ з Приват 24 на Яндекс.Деньги.

Для здійснення операції можна вибрати один з популярних обмінних пунктів або скористатися послугами спеціальних моніторингових порталів, що дозволить виконати платіж з мінімальною комісією.

Розглянемо поповнення на прикладі одного з популярних сервісів Obmenka.ua:

 1. Для переказу грошей необхідно перейти на сайт https://obmenka.ua/.
 2. Вибрати варіант обміну «Я переказаю» — ПриватБанк.
 3. Вибрати варіант обміну «На» — Яндекс гроші.
  Головна сторінка сайту obmenka
 4. Ввести суму поповнення та натиснути «Змінити».
  Сторінка для оформлення заявки на обмін грошей з Пріва24 на Яндекс.Деньги
 5. У вікні, необхідно заповнити запропоновані поля. Власник карти і Яндекс гаманця повинен бути одним і тим же особою. Обов’язково потрібно вивчити умови і правила користування ресурсом, ознайомитися з регламентом і підтвердити це, зазначивши відповідні поля галочками.
  Користувача угода
 6. Після система автоматично перенаправляє користувача на сайт Приват24. Тут необхідно авторизуватися, перевірити правильність введеної інформації і підтвердити виконання операції, шляхом введення СМС, який прийде на телефон клієнта.

Відкрити карту для розрахунків в мережі Інтернет і з неї поповнити Яндекс.Деньги

Звертаємо вашу увагу, для того щоб виконати переказ з Приват 24 на гаманець Яндекс.Деньги, необхідно щоб карта користувача була відкрита для здійснення розрахунків в мережі Інтернет. Для цього в Приват 24 в розділі «Мої рахунки» вибираємо в списку потрібну карту і натискаємо «Управління картою / рахунком». У меню, потрібно включити оплату в інтернеті. На карту встановлюється щомісячний або денний ліміт, суму власник вказує сам.

Включаємо оплату в інтернеті в Приват24

Через 5-10 хвилин карта буде готова для виконання операцій.

Включили оплату в інтернеті

Перед тим, як поповнити гаманець Яндекс.Деньги через Приват 24, необхідно проаналізувати пропозиції обмінників. При цьому варто керуватися не тільки розміром комісії, але і курсом.

Поповнення з карти

Гаманець можна поповнити з карти безпосередньо на сайті системи Яндекс.Деньги. Для виконання операції потрібно увійти в особистий кабінет і клікнути «Поповнити».

Після цього необхідно ввести номер карти, термін її дії, CVC код і суму до поповнення. Далі система перенаправить в меню, в якому потрібно ввести пароль для підтвердження оплати, який прийде на мобільний телефон власника карти.

Власники Яндекс гаманця можуть поповнити його з карти Приватбанку декількома способами: через Приват24 з використанням обмінників або безпосередньо на сайті платіжної системи. Обидва способи прості, операція займе не більше 10-15 хвилин.

Обов’язкова умова для її виконання — карта повинна бути відкрита для розрахунків в мережі інтернет.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector