Вивід QIWI на картку ПриватБанку: 2 простих способи

Платіжний сервіс Qiwi є віртуальною банківську систему для виконання грошових переказів і оплати різних послуг. Їм легко можна оплачувати тарифи мобільних операторів, інтернет-провайдерів або здійснювати покупки через інтернет-магазини, не виходячи зі свого будинку.

Корисна стаття
Якщо вам потрібно зробити зворотний процес, почитайте нашу інструкцію про те, як перевести гроші з ПриватБанку на QIWI гаманець.

Крім оплати за послуги платіжна система Qiwi дозволяє здійснювати будь-які зарахування на банківські карти або інші інтернет-гаманці. Особливість роботи з Qiwi полягає в тому, що система не прив’язана строго до певної валюти, і при операції на будь-яку з грошових карт Росії або України автоматично конвертується в потрібну валюту.

Виведення грошей

Можливості електронних платіжних сервісів необмежені і дозволяють клієнтам моментально і швидко здійснювати будь-які фінансові операції. Однак багато клієнтів часто стикаються з проблемами при здійсненні фінансових операцій на прив’язані банківські карти. У власників гаманця Qiwi часто виникає питання про те, як перевести гроші з ківі на Приватні. Існує два принципових методу, які дозволяють вивести гроші.

Спосіб №1. Переказ за допомогою офіційного сайту Qiwi

 1. Необхідно зайти на свій гаманець і вибрати вкладку «Вивести».
 2. У списку можливих варіантів слід вибрати платіжну систему одержувача — «На банківську карту»
  Вивести гроші на банківську карту в платіжній системі Qiwi
 3. У наступному вікні необхідно вказати країну одержувач — Україна, і заповнити спеціальну форму з особистою інформацією одержувача. У зазначених рядках слід ввести П.І.Б одержувача, номер карти і особистий телефон, прив’язаний до гаманця, а також місто та адресу самого відправника.
  Заповнення необхідних полів для виведення грошей на банківську картку в Qiwi
 4. Після того, як всі поля будуть заповнені, система запропонує ввести необхідну суму і підтвердити операцію.
 5. Через невеликий проміжок часу на номер телефону, зазначеного в формі, прийде смс-повідомлення з кодом підтвердження зарахування. Введіть його в зазначене поле і натисніть кнопку підтвердження операції.
 6. Далі слід відкрити вкладку зі звітом і скопіювати контрольний номер операції.
 7. Після цих дій слід авторизуватися в системі «Приват24» і в меню «Всі послуги» вибрати пункт «Перекази» — «Отримати переказ».
  Отримання переказу в Приват24
 8. У вікні, потрібно вибрати тип переказу «PrivatMoney», вставити контрольний номер грошового переказу Qiwi із зазначенням точної суми і валюти, а потім підтвердити отримання платежу.

Отримання переказу Qiwi

Спосіб №2. Переказ через віртуальні обмінні пункти.

Даний спосіб набагато ефективніше і дозволяє легко скидати гроші без великої комісії. В інтернеті користуються популярністю віртуальні обмінні пункти, які надають своїм клієнтам можливість вільно здійснювати грошові переказів з будь-яких віртуальних гаманців і банківських карт.

Найбільшою популярністю і довірою користуються сайти:

Працюють вони за однаковою схемою, і щоб вивести гроші на карту Приватбанку слід виконати 5 простих кроків:

 1. На головній сторінці з представлених найменувань слід обрати напрямок переказу з «QIWI RUB» на «Приват24 UAH».
 2. Сайти запропонують список з курсом валют при переказі рублів на гривні з ківі на приват. Відвідувачам залишиться вибрати вигідний курс і переконатися в наявності достатнього грошового резерву в даному обмінному пункті.
 3. Перейшовши на сторінку оптимального обмінника, слід повторити п.1 і натиснути кнопку «Продовжити».
 4. Далі слід заповнити спеціальну форму, вказавши суму, номер гаманця Qiwi, номер карти Приват24, контактний телефон в міжнародному форматі для підтвердження переказу за допомогою смс-повідомлення і натиснути кнопку продовжити.
 5. Відкриється вікно з підтвердженням операції, де потрібно буде ввести код, отриманий на телефон через SMS і натиснути кнопку «Підтвердити»

Після цього залишиться перевірити баланс на карті і переконатися в успішну операцію. Виведення грошей при цьому займає від 1 до 20 хвилин.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector