Як вивести гроші з Яндекс.Гаманця на картку ПриватБанку: ідентифікація гаманця, висновок через обмінники

У листопаді 2016 року Національний банк України розіслав банківським установам телеграму з нагадуванням про те, що правила використання сервісу електронних платежів Яндекс.Деньги не узгоджувалися з регулятором і, відповідно, діяльність цієї платіжної системи на території країни в даний час знаходиться під забороною. Незважаючи на те, що прямий висновок засобів, а також переказ на банківський або картковий рахунок з Яндекс.Гаманця в даний момент неможливі, для багатьох громадян України залишається питання: як вивести гроші з Яндекс.Деньги на картку ПриватБанку для отримання грошей з власного гаманця або гаманців родичів, знайомих і ділових партнерів залишається актуальним.

Найбільш часто у користувачів виникає потреба в переказі грошей на картковий рахунок ПриватБанку, що є лідером на ринку роздрібних банківських послуг і надає зручний інтернет-банкінг в системі «Приват24». На жаль, в списку електронних платіжних систем, з якими працює банк, присутні тільки WebMoney.UA і PayPal, користувачі ж Яндекс.Денег і інших сервісів змушені використовувати альтернативні способи виведення грошей на картку ПриватБанку.

Ідентифікація Яндекс.Гаманця

Перед тим, як вивести Яндекс Гроші будь-яким з перерахованих нижче способів, користувачеві необхідно пройти процедуру ідентифікації Яндекс.Гаманця. Ідентифікація дозволить отримувати і відправляти перекази з власного гаманця на банківський або картковий рахунок, користуватися послугами обмінних пунктів, поповнювати прив’язаний гаманець WebMoney, а також збільшить ліміти витрат і переказів. На території України одним з офіційних представників Яндекс.Деньги є сайт obmenka.ua, що має своїх партнерів в більшості великих міст країни. Процедура ідентифікації складається з наступних етапів:

 1. Користувач проходить реєстрацію на сайті obmenka.ua.
 2. Заповнює заявку в режимі онлайн і докладає відскановані копії паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.
 3. Вибирає зручний спосіб оплати (картка ПриватБанку, WM-гаманець, інша система електронних платежів) послуги в розмірі 150 гривень.
 4. Передзвонює за вказаним на сайті телефоном і отримує код підтвердження.
 5. Особисто є в офіс, маючи при собі код, оригінал і копію паспорта, а також копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.
 6. Після обробки інформації (3-20 робочих днів) користувач отримує запит на підтвердження персональних даних.
 7. Користувач перевіряє і підтверджує правильність даних, завершуючи ідентифікацію.

Одним з переваг проходження ідентифікації за допомогою сайту obmenka.ua є подальше зарахування сплаченої за послуги суми в оборот учасника програми лояльності.

Переказ за допомогою сервісів обміну

Послуги численних сервісів обміну електронних грошей є одним з найбільш швидких, простих, комфортних і вигідних способів перевести Яндекс Гроші на картку ПриватБанку. Ми рекомендуємо цей спосіб, він можливо займе більше часу через ідентифікації гаманця, і більше сил, однак після завершення ідентифікації ви спокійно зможете в будь-який час переводити гроші на картку ПриватБанку. Наприклад, щоб перевести Яндекс.Деньги на Приват24 з одночасним обміном рублів на гривні за допомогою сервісу obmenka.ua потрібно зробити наступні кроки:

 1. На головній сторінці сайту вказати у вікні «Я переказаю» необхідну суму в рублях і вибрати зі списку платіжних систем сервіс Яндекс.Деньги.
 2. У розташованому нижче вікні вибрати ПриватБанк, при цьому система автоматично конвертує зазначену суму в рублях в гривні. У лівій частині вікна користувач має можливість отримати інформацію про поточний обмінному курсі і розмір комісії.
 3. Після натискання кнопки «Обміняти» користувач перенаправляється на сторінку обміну, де, крім номерів гаманця Яндекс.Деньги і картки ПриватБанку, зобов’язаний буде внести прізвище, ім’я, по батькові, адреса електронної пошти та номер телефону.
 4. Користувач повторно підтверджує переказ і може відстежувати статус операції.

Крім згаданого сайту перевести Яндекс.Деньги на Приват24 можна за допомогою наступних надійних сервісів обміну — em24.com.ua, wmbox.com.ua, e-dengi.org або інших. Виводити Яндекс.Деньги в Україні на картку ПриватБанку за допомогою обмінників досить просто, крім того такий спосіб виведення має перелік відчутних переваг:

 • Можливість перевірки надійності сервісу.
 • Вибір обмінника, що пропонує найбільш вигідний курс обміну і прийнятний розмір комісії.
 • Простота використання і висока швидкість виконання операцій.
 • Участь в акціях, бонусних і партнерських програмах.

Для перевірки надійності обмінника, а також вибору оптимального курсу можна скористатися послугами сайтів моніторингу обмінних пунктів (bestchange.ru, superobmen.org або інших).

Виведення коштів на картку ПриватБанку за допомогою WebMoney

Використання інших сервісів електронних платежів, діяльність яких дозволена на території України, є ще одним способом вивести Яндекс Гроші на картку ПриватБанку. Так, наприклад, в якості «посередника» для подвійного переказу можна використовувати систему WebMoney. У цьому випадку користувач перераховує потрібну суму на свій WM-гаманець, а вже з нього відправляє гроші на картку ПриватБанку. Такий спосіб не набагато складніше описаного вище, але має ряд істотних недоліків:

 • Для проведення операцій потрібно взаємна прив’язка гаманців.
 • Ліміт переказів обмежений сумою 15000 рублів в день і 300000 в місяць.
 • Конвертація валюти відбувається за запропонованим WebMoney курсу, який далеко не завжди є найвигіднішим.
 • Користувач сплачує подвійну комісію (4,5% від суми при переказі на WM-гаманець, 0,8% при виведенні коштів з WebMoney на банківську карту звичайним способом і додатково 1,5% в разі термінового виведення).

Крім того, для багатьох клієнтів сервісу Яндекс.Деньги проходити процедуру реєстрації та отримання атестата ще в одній платіжній системі виключно з метою виконання переказів не має сенсу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector