Вхід в Приват24 для бізнесу: докладна інструкція

Як увійти в Приват24 для бізнесу

Система для бізнесу Приват24 — це сервіс за допомогою якого юридичні особи мають доступ до рахунків підприємства в будь-якій точці світу 24 години на добу. Завдяки цьому розрахунки з працівниками організації та постачальниками можна проводити своєчасно, без затримок. Також, використовуючи цю систему, можна оформляти договори кредиту, контролювати надходження грошей і їх витрата, а також оплачувати комуналку, не відвідуючи банківську установу.

Вхід в систему Приват24 для бізнесу можливий для зареєстрованих користувачів.

Процес реєстрації в клієнт-банку для юридичних осіб

Для того, щоб користуватися Приват24, пройдіть реєстрацію. Спочатку зайдіть на офіційну сторінку банківської установи в інтернеті в розділ «Бізнесу» і виберіть посилання «Реєстрація в Приват24». У віконці відкрилася сторінки вводиться номер телефону. На нього надсилається код, який потрібно ввести в друге вікно. Виконавши введення перевірочного коду, клієнтові потрібно буде на сторінці, ввести такі дані:

  1. Придумати логін. Зазвичай вказується номер телефону.
  2. Щоб отримувати повідомлення від банку вказати адресу електронної пошти.
  3. Для захисту облікового запису придумати пароль для входу.
  4. Вказати номер рахунку організації.

Заповнивши дані, необхідні для реєстрації, створюється обліковий запис. Щоб активувати вхід в особистий кабінет, клієнт повинен звернутися в підтримку банківської установи. Для цього використовується онлайн-чат зі співробітником банку.

Вхід в Приват24 для бізнесу

Вхід в Приват24 для бізнесу проводиться досить просто. Для цього потрібно ввести зазначені при реєстрації пароль і номер телефону, або логін.  Щоб забезпечити безпечне з’єднання, на телефон клієнта банк може відправити повідомлення з перевірочним кодом.

Приват24 для бізнесу

Зайти в особистий кабінет можна з комп’ютера, ноутбука, планшета або за допомогою смартфона. Щоб скористатися мобільним, потрібно завантажити додаток, встановити його на смартфон і провести авторизацію в особистому кабінеті.

Будьте уважні і не забувайте про безпеку. Повідомляти пароль і логін стороннім особам не можна. Щоб не допустити неправомірних дій з боку шахраїв, його потрібно періодично міняти. У бухгалтера підприємства повинен бути свій пароль. Його також не можна зберігати збереженим в браузері. Після закінчення робіт в Приват24, завжди виходьте з сервісу.

Якщо код доступу в систему втрачений, його можна відновити. Поруч з полями, в яких вказуються логін і пароль є рядок «Забули пароль». Після натискання цього меню система запропонувати кілька варіантів відновлення. Часто використовується повідомлення з кодом.

Пройшовши активацію і реєстрацію, клієнт зможе увійти в особистий кабінет, в якому є різні вкладки. У розділі «Карти» представлена ​​інформація по всім корпоративним картам підприємства. Отримати виписки по рахунках і провести оплату на реквізити контрагента можна в вкладці «Платежі». Для контролю за виплатою заробітної плати використовується розділ «Зарплата».

ПриватБанк постійно розширює список послуг для клієнтів. Маючи доступ в Приват24 для бізнесу, можна подавати електронну звітність. Для цього потрібно:

  • отримати цифровий підпис в системі Приват24;
  • заповнити договір на отримання ЕЦП;
  • відправити договір співробітникам банку;
  • після прийняття угоди підготувати і відправити звіт, підписаний за допомогою цифрового підпису;
  • перевірити його отримання УКРІНФОРМ.

З Приват24 ввести бізнес і контролювати рахунки підприємства стане простіше. ПріваБбанк став першою банківською установою на Україні, яке дало можливість клієнтам управляти коштами в цілодобовому режимі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector