Основні можливості сервісу Приват24 для бізнесу

Найбільша кредитно-фінансова організація України — ПриватБанк, надає своїм клієнтам сучасні електронні технології, які дозволяють проводити фінансові операції, не залишаючи робочого кабінету. Такою є система Приват24 для бізнесу.

Сервіс дистанційного керування рахунком спрямований на те, щоб полегшити роботу підприємцям, корпоративним клієнтам, юридичним особам. Система функціонує цілодобово. Це дозволяє отримати доступ до рахунків підприємства, провести будь-які процедури переведення грошових коштів.

Процес входу в Приват24 для бізнесу

Клієнт системи з особистого кабінету може виробляти спектр послуг з переказу фінансових коштів на різні рахунки. Для початку роботи в системі, користувачеві необхідно пройти обов’язкову реєстрацію.

Щоб пройти цю процедуру, слід виконати наступні дії:

  1. Увійти на сторінку Приват24 для ведення бізнесу.
  2. Під рядками входу раніше зареєстрованих користувачів клікнути піктограму «Реєстрація».
  3. У вікні вказати номер особового стільникового телефону.
  4. Натиснути кнопку «Далі».
  5. Підтвердити актуальний номер стільникового телефону перевірочним кодом з sms-повідомлення.
  6. Придумати спеціальний логін для облікового запису клієнта. Це може бути будь-яке окреме слово або номер стільникового телефону.
  7. Зареєструвати скриньку електронної пошти для спілкування з клієнтами, отримання повідомлень або повідомлень сервісу дистанційного керування бізнесом.
  8. Придумати постійний пароль для ідентифікації користувача. Він повинен складатися з набору латинських букв верхнього та нижнього регістру, спеціальних знаків, цифрових значень. Якщо вказівка ​​логіна зводиться до відносно простому вигадування слова, то перевірки ідентифікаційний код потребують використання якомога більш складного написання.
  9. Вказати номера рахунків — поточного, розрахункового, кредитного та т. Д. Керівник малого підприємства може вказати картковий номер для здійснення фінансових операцій.

Після перерахування всіх даних організації, система створить обліковий запис підприємства в сервісі дистанційного керування рахунками.

Активувати створений профіль в Приват24 для бізнесу можна, звернувшись в онлайн-чат до технічної підтримки фінансової структури. Після завершення активації користувач повинен ввести логін і секретний пароль, вказані при реєстрації.

Для верифікації клієнта на стільниковий телефон у формі sms-повідомлення прийде код перевірки. Його так само необхідно внести в запропоноване системою поле.

Заходити в кабінет сервісу можна з будь-якого комп’ютерного пристрою, планшета або смартфона. При запуску системи необхідно ввести потрібну інформацію і просканувати камерою телефону QR-код — код швидкого реагування.

Для входу в Приват24 для бізнесу інших користувачів сервісу віддаленого доступу, керівнику підприємства необхідно створити додаткові секретні паролі — кожному свій.

Секретні коди не рекомендується надавати стороннім особам.

Як встановити додаток

Забезпечити вхід в систему Приват24 для бізнесу допоможе установка мобільної версії сервісу. Програмне додаток підходить для будь-яких версій операційних платформ Андроїд, Windows Mobile, iOS.

Керувати роботою підприємства можна навіть за допомогою смартфона. Прикладне програмне забезпечення можна завантажити з офіційної сторінки кредитно-фінансової установи. Завантажити додаток з сайту можна кількома способами:

  • отримати посилання sms-повідомленням;
  • відсканувати код швидкого реагування для скачування камерою.

Завантажити додаток Приват24 для бізнесу на Андроїд:

Завантажити

Завантажити додаток Приват24 для бізнесу на IOS:

Завантажити

Останній спосіб вважається найбільш швидким і безпечним. Підробка QR-кодів вважається неможливою, тому забезпечує захист даних підприємця.

Щоб увійти в мобільну версію Приват24 для ведення бізнесу, знадобиться вказати логін і секретний пароль, придуманий при реєстрації юридичної особи.

Можливості сервісу

Приват24 для бізнесу надає користувачам 24 години на добу наступні можливості:

  • розрахуватися з постачальниками продукції;
  • вести контроль доходів і витрат;
  • переглянути докладні виписки і квитанції за рахунками;
  • оформити кредит;
  • перевірити доступний залишок ліміту.

Крім перерахованих вище функцій, можна створити шаблони платежів, подавати заявки на угоду між підприємствами, пролонгувати їх, розірвати. Зручною функцією є перегляд бізнес-новин та поточного курсу іноземних валют.

Наявні програми для бізнесу

Завершивши в системі процедуру реєстрації, користувачеві бажано встановити кілька корисних програмних додатків від кредитно-фінансової установи.

Корисні мобільні додатки від Приват24

Мобільні програми від ПриватБанку призначені поліпшити ведення господарської діяльності, що позначиться на збільшенні продуктивності роботи.

Фінансовий контролер

Додаток використовується для доступу та координації фінансових процесів підприємства. Система дозволяє переглядати існуючий курс обміну валютних коштів, архів котирувань за останні 7 діб, відомості за виписками рахунків, їх сальдо, інформацію про депозити і короткострокових банківських позиках.

Фінансовий контролер в Приват24 для бізнесу

Контролером має право бути як працівник з числа співробітників організації, так і стороння особа. Регулятора призначає директор, щоб той перевіряв доречність фінансових операцій установи і ухвалював рішення про проведення операції або її скасування.

Фінансового перевіряючого керівник підприємства встановлює в Приват24 для бізнесу, за допомогою наступних дій:

  • вхід в меню «Налаштування»;
  • пункт «Матриця повноважень»;
  • графа «Фінансовий контролер».

Останньою дією є клік іконки «Додати контролера». Система встановлюється російською або українською мовою.

Завантажити програму Фінансовий контролер на Android:

Завантажити

Завантажити програму Фінансовий контролер на IOS:

Завантажити

ПріватВедомость

Дуже корисна мобільна програма від кредитно-фінансової установи. Покликана полегшити роботу бухгалтерським відділам за рахунок онлайнової координації нарахувань в зарплатних проектах. Якщо при здійсненні процедури зарахування виникнуть деякі помилки, вони відобразяться в спеціальному полі, що дозволить відразу ж звернутися до банківського менеджеру.

Додаток доступний тим компаніям, які підключені до продукту «Зарплатний проект».

ФотоКасса

Програма, яка передбачає оплату банком фотоквітанцій. Процедура полягає в перенесенні зображення платіжної відомості на цифровий носій, та відправлення її в кредитно-фінансова установа для оплати. Після здійснення операції бухгалтер підприємства отримає sms-повідомлення про підтвердження. Останнє може бути вислано квитанцією на скриньку електронної пошти.

Фотокасса Приват24

Переваги використання програми:

  • немає комісійних нарахувань при оплаті з карток фізичних осіб;
  • можливість оплати на карти сторонніх банків;
  • існує архів платежів.

Однак разове перерахування не може становити більше 10 тис. Грн., В добу допускається проводити тільки 5 платежів.

ПріватТендер

Програма виступить помічником тим особам, виробнича діяльність яких пов’язана з подачею заявок на підряд. Мобільний додаток виводить на екран монітора або смартфона інформацію про актуальні тендерах або пов’язаних з ними операціями.

Система передбачає наступні можливості:

  • перегляд поточних тендерів;
  • пропозиція ціни тільки на питання, що цікавлять лоти;
  • відправка цінової пропозиції;
  • завантаження тендерних файлів на смартфон;
  • вивчення тендерних контактів.

Для постійної подачі заявок, користувачеві необхідно пройти акредитацію.

iPay

Система приймає до оплати карткові інструменти Віза і МастерКард з планшета, мобільного, персонального комп’ютера.

iPay Приватбанк

Особливостями програми є:

  • оплата за допомогою телефону;
  • наявність пристрою для зчитування — міні-термінал;
  • може працювати з Андроїд і iOS;
  • можливість скасування неправильної операції;
  • процентні нарахування — 2,75%, стягуються з власника терміналу;
  • вартість електронного картридера — 49,00 грн.

Підтвердження про проведення операції приходить на електронну адресу кожного з контрагентів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector