Як увійти в Приват24 для юридичних осіб: 2 доступних способу

ПриватБанк надає широкий перелік послуг, необхідних для бізнесу. За допомогою сервісів банку можна здійснювати платіжні операції, вести власні розрахункові рахунки, отримувати консультаційну допомогу і обслуговування протягом 24 годин.

Для представників бізнесу, є послуга Приват24, яка спрощує процес доступу до розрахункового рахунку юридичної особи.

Всі можливості банку стають доступними після проходження реєстрації на офіційному сайті і входу в систему клієнт-банку Приват24 для юридичних осіб.

Порядок входу в систему

Онлайн система банку важлива при веденні справ у всіх сферах підприємницької діяльності.

Дистанційні сервіси банку корисні при неообходімості термінової роботи зі рахунках з-за кордону, а також під час проведення різних платіжних операцій. Для зручності клієнтів, ПриватБанк передбачає вхід в Приват24 для юридичних осіб через сайт кредитної організації або мобільний додаток.

Нижче зазначені способи доступу до сервісів дозволить обговорити докладніше.

Через сайт

Вхід через сайт передбачає реєстрацію в сервісі або авторизацію, якщо користувач раніше вже був зареєстрований. На сайті банку необхідно вибрати розділ, який передбачає послуги для бізнесу. Після цього вибрати вхід в систему банк-клієнт для бізнесу, ввести номер телефону і підтвердити отримання коду, який відправляється повідомленням;

Через мобільний додаток

Для використання мобільного додатка, потрібно завантажити його з сайту ПриватБанку або скачати в PlayMarket. Езе один спосіб установки — зчитування QR-коду для завантаження. Після того як завантаження завершена, користувачеві будуть доступні всі сервіси додатки. Йому знадобиться вказати логін, створений при реєстрації особистого кабінету, а також пароль на вхід в систему.

Завантажити мобільний додаток Приват24 для бізнесу на Андроїд:

Завантажити

Завантажити мобільний додаток Приват24 для бізнесу на IPhone:

Завантажити

Таким чином, банком створений зручний доступ до сервісів для юридичних осіб.

Процес входу займає кілька хвилин. При цьому для мобільного додатка не потрібно встановлювати додаткові програми або мати потужну операційну систему на смартфоні. Щоб встановити програму доступна як для смартфонів, так і для планшетів.

Процес реєстрації в Приват24 для бізнесу

Процес реєстрації в Приват24 для бізнесу не складний. Однак юридичним особам необхідно заповнити форму банку і дотримати ряд інших умов. Так, дана форма передбачає вказівку наступних відомостей:

  • для початку реєстрації на сайті банку потрібно перейти за посиланням https://client-bank.privatbank.ua/p24/registration__via_phys?lang=ru/. Натиснути на кнопку «Перейти». Після переходу за посиланням, ввести номер телефону, на який прийде код підтвердження. Після введення коду, процедура авторизації буде завершена;
  • потім потрібно відобразити особисті дані керівника юридичної особи і інформацію про розрахунковий рахунок. Для проходження реєстрації, такий рахунок уже повинен бути відкрити в банку. В іншому випадку, реєстрація не буде пройдена;
  • потрібно вказати логін, який вже є у клієнта або придумати новий. Крім того, потрібно вказати пароль користувача;
  • після цього на номер телефону буде висланий одноразовий пароль;
  • далі слід відобразити загальне число підписів.

Після введення перерахованих відомостей, клієнт повинен активувати свій запис, звернувшись в онлайн-чат банку. Потім він отримує пароль на мобільний, який необхідний для авторизації.

Введення отриманого пароля означає проходження авторизації і отримання доступу до сервісів банку. При цьому клієнт має право змінювати логін або пароль під час роботи з сайтом.

Крім того, користувач має право видаляти номери мобільних телефонів, допущених до роботи на сайті. Ви можете телефонувати додавати, розширюючи наявний перелік.

Проходження реєстрації в сервісі означає автоматичне додавання всіх рахунків клієнтів, відкритих у ПриватБанку.

Таким чином, представлена ​​можливість доступна тим юридичним особам, які вже користуються послугами банку. Юридичні особи, проходячи реєстрацію, отримують можливість працювати з зазначеним сервісом, використовуючи всі його можливості.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector