Чи можна оплатити Аліекспресс через Приват24: два простих способи і відеокерівництво

Дешеві товари з Китаю стають все більш популярними і все більш доступними в країнах СНД. Розплачуватися за них можна зі свого банківського рахунку. Через ПриватБанк це робити не тільки безпечно, але ще і швидко і зручно. У цьому матеріалі ми детально розглянемо, як оплатити Аліекспресс через Приват24 і що для цього необхідно.

Якщо ви роздумуєте, чи можна оплатити замовлення на Аліекспресс через безпосередньо тільки Приват24, відразу повідомляємо, що доведеться виконати певні операції і на сайті магазина, про що ви вже напевно дізналися, спробувавши зробити покупку. В онлайн-банку клієнт може зробити віртуальний рахунок, щоб оплатити ту чи іншу річ. Однак вибирати товар і вводити реквізити ви будете на сторінці Aliexpress. Розглянемо по порядку все, що для цього необхідно.

Способи оплати на Aliexpress через ПриватБанк

Якщо ви ще думаєте, як оплатити замовлення на Аліекспресс в Україні, то вам варто звернути увагу на оплату через «Приват». Оплата на Аліекспресс карткою ПриватБанку онлайн можлива двома способами: реальної пластикової кредиткою і віртуальної карткою. Суть цих двох способів однакова, а інструкція аналогічна. Різниця в тому, що віртуальний рахунок є цільовим і він спеціально призначений для такого роду замовлень. Після оформлення і підготовки одного з рахунків ви зможете ввести свої реквізити на сайті онлайн-магазину.

Як уже зазначалося, вводити реквізити для платежу клієнт повинен на сайті замовлення Aliexpress. А в Приват24 необхідно зробити потрібні налаштування, щоб платіж був успішно завершений. Якщо ви користуєтеся звичайною пластиковою карткою, то оплатити покупку на сайті відразу не вийде. Для цього потрібно відкрити або підвищити інтернет-ліміт. Інформація про це є на сайті privat24.

При відкритті пластикової картки вона спочатку закрита для оплати онлайн. Однак вирішити проблему можна, причому досить просто. Для цього слідуємо простому керівництву:

 1. Заходимо на сайт «Приват 24» і вибираємо вкладку «Мої рахунки»;
 2. Далі вибираємо «Управління картою / рахунком», як показано нижче;
 3. Щоб зробити рахунок доступним для замовлення товарів в Мережі, натискаємо «Включити можливість оплати в Інтернет»;
 4. Тепер потрібно вибрати, на скільки треба збільшити ліміт онлайн-покупок;
 5. Натискаємо «Відкрити для Інтернет».

Зверніть увагу, що дана послуга є платною, але вартість символічна — одна гривня. Але і цю комісію можна обійти. Для цього потрібно поділитися повідомленням про «Приват24» в соціальній мережі, таким чином, зробивши невелику рекламу сервісу.

Таким чином, ваша пластикова картка стає відкритою для покупок в режимі «онлайн».

Переваги оплати інтернет-картою

Здійснити покупку на «Алі» набагато зручніше і безпечніше, якщо у клієнта відкрита інтернет-карта. Безпека є головним її перевагою. Оскільки картка є цільовою, вона відкривається тільки для інтернет-покупок. Вона ніяк не прив’язана до інших ваших рахунках, до того ж на неї можна покласти стільки грошей, скільки клієнт вважатиме за потрібне. Таким чином, ризики її використання зведені до мінімуму, і картка ідеально підходить для укладання угод на просторах «Всесвітньої павутини».

Таку віртуальну кредитку можна замовити безкоштовно і дуже швидко на порталі онлайн-банку Приватні. Щоб її замовити, дотримуйтесь простий інструкції нижче:

 1. Відкрийте в Приват24 меню «Всі послуги»;
 2. Перейдіть в меню «Налаштування» в кінці списку;
 3. Далі виберіть в підрозділі «Карти» опцію «Замовити карту»;
 4. Після виберіть, яку картку ви бажаєте оформити. У нашому випадку це інтернет-карта;
 5. Далі сервіс видасть всю інформацію про цю кредитці. Ознайомтеся з нею, а після виберіть потрібну валюту;
 6. Натисніть «Продовжити» і завершите операцію.

Як бачимо, замовити віртуальний рахунок можна абсолютно безкоштовно, дуже швидко, а сама картка має ряд очевидних переваг.

Відкрити віртуальну кредитку можна безкоштовно. Одна транзакція по ній теж є безкоштовною. А за обслуговування картки не стягувати навіть мінімальна комісія. Таку картку можна замовити в будь-який з доступних валют (гривня, долар або євро). При цьому гривневої кредиткою можна буде оплатити і рахунок в доларах. У такому випадку система зробить автоматичну конвертацію валюти. А покласти на неї гроші — безкоштовно.

У даній інструкції ми ознайомилися, як оплатити товар на «Аліекспрессе» одним із двох способів через додаток віддаленого банкінгу Приватбанку.

Що робити якщо вам не вистачає на покупку в Аліекспресс?

Часто так буває, що вам не вистачає грошей на якийсь товар, але ви його дуже хочете, наприклад, це можуть бути окуляри, чохол для телефону, жіночий аксесуар і так далі. Ми пропонуємо вам вигідне рішення проблеми! Ви можете взяти позику під 0% прямо на свою банківську карту і віддати його на протязі 30 днів!

Чому це вигідно?

Тому що ви берете позику під 0% і не платите ніяких комісій, а гроші вам приходять в перебігу півгодини на вашу карту. І звичайно ж, ви власник речі, яку хотіли купити на Aliexpress.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector