Що таке «Віртуальна карта» ПриватБанку і як її створити в Приват24

Інтернет-карта ПриватБанку — цільове платіжний засіб, який дозволить здійснювати покупки в режимі «онлайн» з мінімальним ризиком для себе і своїх рахунків. Відкрити такий рахунок можна в Приват24 — інтернет-додатку. Як створити віртуальну карту в Приват 24, ми розглянемо більш детально в цій статті.

Що потрібно знати про платіжну віртуальної картці

Головна відмінність онлайн-рахунки від пластикової кредитки в тому, що інтернет карту ви ніколи не можете взяти в руки — вона не випускається і не видається клієнту на руки. По факту — це звичайний банківський рахунок, створений для обмежених операцій, але з максимальною безпекою для його власника.

Такі картки обслуговуються міжнародною платіжною системою VISA. віртуальну карту можна замовити і отримати миттєво. Це означає, що оформити інтернет карту в режимі «онлайн» можна за один день — всього за кілька хвилин. Для цього не потрібно йти до відділення, нічого не треба підтверджувати і платити.

Головна перевага полягає в підвищеному рівні безпеки. Картка не прив’язуватися ні до інших вашим кредитками, ні до банківських рахунків. Її не потрібно регулярно поповнювати, платити за обслуговування, зате їй присвоюється унікальний номер.

Рахунок на ній буде доступний тільки власнику і в таких фінансових межах, в яких сам клієнт забажає. Працювати вона буде тільки для операцій, що здійснюються в інтернеті. Зняти з неї гроші готівкою не вийде.

Оформлення віртуальної картки через Пріва24

Як замовити

Тепер розглянемо, як створити інтернет-кредитку в онлайн-банку. Для цього обов’язково потрібно бути зареєстрованим на сайті privat24.privatbank.ua. Якщо ви цього ще не зробили, рекомендуємо прочитати інструкцію.

Після авторизації в онлайн-банку можна переходити до проведення потрібної операції. Розглянемо інструкцію по кроках:

 1. Виберіть розділ «Всі послуги»;
 2. Відкрийте меню «Налаштування»;
 3. У меню, праворуч в розділі «Карти» задайте команду «Замовити карту»;
  Замовлення віртуальної карти в Приват24
 4. Виберіть тип карти;
 5. Виберіть валюту, в якій будуть відбуватися платежі;
 6. Підтвердіть запит і чекайте приблизно 10 хвилин, поки сервіс обробить вашу заявку. Щоб перевірити, чи отримали ви свій платіжний онлайн-рахунок, зайдіть в систему ще раз.
  Успішне створення інтрнет-карти в Пріва24

Таким чином, операція повинна бути успішно виконана. Тепер картка буде прив’язана до вашого аккаунту. Щоб зробити покупку в інтернеті з її допомогою, потрібно виконати ще деякі операції: дізнатися свій унікальний CVV2-код, поповнити її хоча б на мінімальну суму, щоб нею можна було розраховувати за покупки.

Як управляти

Подивитися будь-яку інформацію по віртуальної кредитці, а також керувати нею можна так:

 1. Зайдіть в розділ «Мої рахунки»;
 2. У розділі «Карти» буде відображатися ваша Internet card;
 3. Щоб подивитися загальну інформацію по ній, виберіть її;
 4. Праворуч ви побачите номер, термін дії та CVV-код, через який можна буде отримати унікальний CVV2-код для здійснення операцій;
  Інтернет-карта на головній сторінці Пріва24
 5. Зробити це можна і через меню «Управління картою»;
 6. На сторінці, натисніть «Дізнатися CVV-код».
  Як дізнатися CVV-код інтернет-карти в Приват24

Щоб поповнити кредитку, просто перерахуйте на неї певну суму грошей зі свого яким іншим чином рахунку. Це можна зробити в Пріва24 за пару хвилин. Так Internet card стане доступна для здійснення різних покупок в Мережі.

Інтернет-картка ПриватБанку саме ідеально підходить для таких операцій. Вона максимально убезпечить ваші покупки в інтернеті при безкоштовному обслуговуванні і винятковому зручності.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector