Платинова карта від ПриватБанку

Найбільш привілейована картка ПриватБанку — «платинова» карта, дозволяє клієнтам отримати ексклюзивні переваги. Оформлення картки автоматично зараховує її власника до VIP-клубу «Приват». Участь в клубі передбачає додаткові вигоди, зручності, спеціальні пропозиції та найкращі тарифи. Заплативши за випуск і обслуговування Platinum певну суму грошей, її власник отримує можливість не тільки «відбити» витрачені гроші, але і отримати вигоду, будучи активним клієнтом банку і мережі партнерських торгових точок.

Тарифи

Умови

Валюта карткиГривні / Долари США / Євро / Рублі РФ
вартість оформлення1500 грн.
вартість обслуговування160 грн. / Місяць
власний банкірє
Консьєрж-сервісє
Кредит без застави без відсотків на 30 днівє
Пільговий періодДо 30 днів
Спеціальні пропозиції для вкладівє
LoungeKey (доступ до 540-VIP залах різних аеропортах світу)є
Моніторинг засобів для зниження ризику шахрайстває
Технологія безконтактних платежів на іменних картах (Visa payWave)є

Комісія

Зняття готівки1%
Зняття готівки за кордоном2%
Зняття кредитних коштів3%
Плата за користування кредитним лімітом в пільговий період0,01% річних
Пеня за несвоєчасне погашення кредитного ліміту в пільговий період3,1% від суми заборгованості в день переходу в звичайний період кредитування
Плата за користування кредитним лімітом після закінчення пільгового періоду3,1% на місяць від суми заборгованості (37,2% річних)
Переказ на рахунок юридичної особи (За Україну)1% (min. 5 грн, max. 1000 грн)
Переказ на рахунок юридичної особи в Дурга українському банку1% (min. 5 грн, max. 1000 грн)
Обслуговування поточного рахунку (ів) Клієнта, за яким встановлено неприйнятно високий рівень ризику17% стягується щомісяця (в останній день місяця) протягом шести місяців в розмірі щомісячного платежу від суми коштів, які знаходилися на рахунку (ах) Клієнта на 31 день з дня подання відповідного повідомлення Клієнту про розірвання договору та закриття рахунку, при цьому в шостий місяць сплати комісії вона дорівнює залишку коштів на рахунку (ах) Клієнта

Просимо звернути увагу, що ми описали лише основні характеристики в таблицях. Детальніше можна знайомитися на офіційному сайті.

Як оформити елітну «платинову» карту

Незважаючи на ряд переваг, стати власником картки Platinum не так вже й просто. Адміністрація ПриватБанку з обережністю ставиться до випуску та обслуговування карт, а також до самих клієнтам. Для банку дуже важлива його репутація. Тому випускати платинові кредитки для кожного бажаючого адміністрація безумовно не має наміру.

Щоб отримати таку послугу, потрібно бути фінансово забезпеченою людиною, причому мати стабільно високий дохід, не мати ніяких проблем з банками, кредитами і законом в цілому.

Замовити карту Platinum ПриватБанку можете у нас на сайті по кнопці нижче, після заповнення поля з вами зв’яжеться менеджер банку і уточнить всі нюанси.

У потенційного власника Platinum-карти буде більше шансів її отримати, якщо він є постійним і сумлінним клієнтом ПриватБанку. Наприклад, великий довгостроковий депозит в банку абсолютно точно зіграє вам на руку.

Вигоди і переваги Platinum

Крім базових послуг ПриватБанку, «платинова» має і серйозні вигоди, якщо порівнювати з іншими продуктами «Приват». Перелік переваги елітних кредиток від Привату дуже широкий. Перераховувати їх все — тривалий заняття. Виділимо лише найосновніші.

Всі обслуговування власників «Платинум» буде здійснюватися в комфортних ВІП-офісах. Само собою, там не буде черг, затримок. Для ВІП-клієнтів в банку завжди знайдеться час, валюта, будь-яке питання буде вирішено в найкоротші терміни, а власник елітної кредитки отримає краще і комфортне обслуговування.

Персональний банкір і консьєрж-сервіс. Клієнти отримують свого персонального банкіра. Такий співробітник в будь-який момент допоможе провести операції або виконає їх за вас. Вам потрібно буде тільки розпорядитися, а все інше зробить він. Наприклад, потрібно оплатити покупку в Інтернеті, відкрити додаткову картку, записати дитину в «Бізнес Школу». Всі ці питання персональний банкір зобов’язаний вирішувати для членів VIP-клубу.

Служба «Консьєрж-сервіс» — ще один помічник для VIP-клієнта. Забронювати квитки, взяти в оренду автомобіль, знайти і придбати товар або послугу — персональний консьєрж зробить це за вас.

Важливо пам’ятати, що не всі послуги сервісу є безкоштовними. За деякі доведеться доплатити додаткову комісію.

Власники ВІП-кредиток отримують ряд переваг під час подорожей, поїздок за кордон. Банк допоможе з квитками, житлом, організацією зустрічей, страховкою, зручними покупками за кордоном.

Карта Platinum передбачає ексклюзивне обслуговування і великі знижки в партнерських елітних магазинах і закладах, а також дозволяє отримати доступ до ВІП-залах в аеропортах.

Недоліки

Мабуть, головним недоліком «платинової» кредитки від ПриватБанку є її відносна дорожнеча. Таку карту вигідно оформляти успішним бізнесменам, для яких час дорожче плати за випуск і обслуговування.

Просимо наших читачів залишити відгук про картку «Платинова» в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector