Як дізнатися номер своєї картки ПриватБанку через Приват24, в пунктах самообслуговування і інші способи

Як дізнатися номер картки ПриватБанку та інші дані по ній? У житті трапляються різні ситуації. Іноді клієнту ПриватБанку в подібних ситуаціях терміново потрібно з’ясувати рахунок кредитки, а її може не виявитися під рукою. У разі ж, якщо вона при вас, то дана інформація вже міститься на ній. А більш детально про це ми і розповімо в цьому матеріалі.

Дізнатися номер з присутністю кредитки

Якщо кредитка на руках у власника карти, дізнатися реквізити карти — найпростіша задача. Ця інформація вже вказана на пластиковій кредитці на лицьовій стороні. 16-значне число, що міститься в інтервалах по чотири цифри — це і є те, що нам потрібно. Абсолютно всі кредитки ПриватБанк при оформленні мають свій персональний рахунок. Приклад подивіться на зображенні нижче. Потрібні нам відомості виділені червоною рамкою.

Варто звернути увагу, що не на всіх кредитки разом з рахунком вказана персональна інформація про власника. На деяких ім’я та прізвище вказується, на інших — ні. Крім того, на них містяться відомості про термін придатності. Зазвичай вони значаться нижче, під номером рахунку.

Як отримати реквізити через Приват24

Якщо картки під рукою немає, але ви є її власником і зареєстровані в онлайн-банку Приват24, дізнатися власника, рахунок і інші відомості можна саме в Приват24. Загальна інформація на сайті міститься у відкритому доступі. Щоб ознайомитися з нею, досить виконати деякі прості дії:

  1. Авторизуватися на сайті онлайн-банку;
  2. У закладці «Мої рахунки» вибрати розділ «Карти»;
  3. Далі виберіть потрібний рахунок — справа висвітиться і номер, і термін дії.

Це — найпростіший, швидкий і зручний спосіб дізнатися реквізити через онлайн-банкінг.

Додамо, що в Приват24 можна подивитися дані і інших рахунків, якщо вони були прикріплені до вашого аккаунту.

Інші способи

У банкоматі

Якщо ви не розібралися, як дізнатися номер картки ПриватБанку одним з перерахованих вище способів, пропонуємо скористатися банкоматом. Для того, щоб зробити це, її присутність зовсім не обов’язково. Розглянемо більш докладно:

  1. Авторізуемся і вибираємо меню «Мої налаштування»;
  2. Далі виберемо «Ще настройки»;
  3. У меню, вибираємо «Реквізити для поповнення карти».

У терміналі самообслуговування

Інструкція при роботі з ТСО схожа і також займає пару хвилин:

  1. Авторізуемся в терміналі і вибираємо меню «Мої налаштування»;
  2. Далі задаємо команду «Отримати реквізити».

На касі в відділенні банку

Отримати інфу за номером картки або на прізвище власника клієнт завжди може на касі ПриватБанку. Звичайно, якщо картка належить йому. Для цього назвіть співробітнику банку свої ПІБ та надайте паспорт. У банку дадуть вам всі необхідні відомості.

Дізнатися прізвище та ім’я власника кредитки, якщо вона належить іншій людині, навіть якщо ви знаєте номер, у вас не вийде.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector