Карта «Універсальна» від ПриватБанку

Карта «Універсальна» від ПриватБанку — дійсно самий універсальний продукт від найбільшого банку України. Її оформлення дуже просте, а перелік можливостей, які отримує власник — дуже широкий. Такий карткою можна розплачуватися в магазинах і онлайн-магазинах, зберігати на ній власні кошти, використовувати її для відкриття депозитних рахунків, взяти кредит, зробити практично будь-який платіж або переказ в Україні, користуватися нею за кордоном.

«Універсальну» карту Приват можна оформити в цілях отримання зарплат і будь-яких посібників. Банк пропонує клієнтам можливість замовити кредитку з фото або індивідуальним дизайном. Про все це та інше про «Універсальної» ми поговоримо більш докладно в даному матеріалі.

Тарифи

Умови

Валюта карткигривні
вартість оформленнябезкоштовно
Вартість перевипуску карткибезкоштовно
Кредитний лімітє
Пільговий періодДо 55 днів
Максимальний розмір кредитного ліміту50 000 гривень
Депозитні властивості10% річних
Щомісячна плата за користування карткоюВідсутнє
Плата за заборгованість кредитних коштів5% від заборгованості по кредиту, але не менше 100 грн та не більше залишку заборгованості
Персональний менеджерВідсутнє
Повідомлення про операціїБезкоштовне, за допомогою СМС або додатки Privat24 (Sender)
Надання виписки по картібезкоштовно

Комісія

Зняття готівки1%
Зняття готівки за кордоном2% власних коштів, 3% кредитних коштів
Зняття кредитних коштів1-100 грн — 7 грн
100,01-200 грн — 12 грн
200,01-300 грн — 18 грн
300,01-400 грн — 24 грн
400,01-500 грн — 30 грн
більше 1000 грн — 4% від суми операції
Зняття готівки без карти2 грн.
Поповнення без присутності картиСвоєю карти — 0,2%, чужий карти — 0,5%
Поповнення з картою0%
Поповнення мобільного телефону+ 1% за рахунок кредитних коштів
Програма «Оплата частинами» і «Миттєва розстрочка»4% в рахунок кредитних коштів або безоплатно в рахунок власних коштів
Переказ на карту будь-якого банку України1% власних коштів, 3% кредитних коштів
Переказ на Карту для виплат4% в рахунок кредитних коштів або 0,5% в рахунок власних коштів + ​​8 грн, якщо переказ по телефону
Переказ на рахунок юридичної особи (За Україну)Власні кошти: 1% (min 3 грн, max 1 000)
кредитні кошти: 4%
+ 8 грн, якщо платіж по телефону
Переказ на рахунок юридичної особи в Дурга українському банкуВласні кошти: 1% (min 3 грн, max 1 000)
кредитні кошти: 4%
+ 8 грн, якщо платіж по телефону

Як оформляється кредитка

Таку картку відкрити простіше, ніж будь-яку іншу в Україні. Процес займає, як сказано в прес-релізі фінансової організації, всього 15 хвилин. Ви можете замовити її нижче за посиланням.

Замовити карту «Універсальна»

Радимо вам замовити карту онлайн, це зручно і просто, ніж йти у відділення банку. Звернути увагу, що власний рахунок в Приватбанку може відкрити навіть школяр. Для такого типу клієнтів банк пропонує оформити «Карту юніора». Як бачимо, ніяких обмежень в оформленні картки немає. Все, що потрібно — це паспорт і код, 15-20 хвилин вільного часу і відсутність серйозних проблем з законом. В процесі вам буде виданий договір, умови якого потрібно уважно вивчити, а після підписати документ.

Умови обслуговування «Універсальної»

«Універсальна» від ПриватБанку оформляється і обслуговується абсолютно безкоштовно. Це — ще одна перевага даного продукту. А отримувати консультацію по роботі з ним ви можете в будь-який зручний для вас час: в банківському відділенні, в Інтернеті, на гарячій лінії.

Всі фінансові операції по вашому рахунку, будуть залишатися в архівах банку. Ви завжди зможете отримати виписку про них у відділенні. Крім того, детальна інформація по карті, управління рахунком, зміна умов обслуговування, продовження або припинення співпраці — все це доступно в онлайн-додатку «Приват24».

Про те, як зареєструватися в «Приват24» ми писали раніше.

Активація та інструкція використання

Як тільки ви отримали свою «Універсальну» кредитку, її потрібно активувати. Зробити це можна одним з декількох способів:

Стаття в тему: 4 способи активувати картку ПриватБанку

  1. Надішліть зі свого мобільного SMS-повідомлення на номер 10060. Воно повинно бути такого формату: «ACTIVE + ХХХХ». «ХХХХ» — це останні чотири цифри вашого карткового рахунку;
  2. Зателефонуйте на гарячу лінію або сервісний центр по номерам 0-800-500-804 та 0-800-500-003 відповідно. Після з’єднання дотримуйтесь інструкцій;
  3. У банкоматі. Вставте картку в банкомат. Система запросить ввести ваш номер телефону. Після цього на цей номер прийде повідомлення з кодом для завершення активації. Введіть його на клавіатурі і завершите операцію. До речі, про те, як користуватися банкоматами, можна почитати ми писали раніше.

Активованої карткою можна користуватися в різних цілях. «Універсальна» дуже проста у використанні. Наприклад, щоб оплатити нею покупку, досить тільки ввести на касі магазину свій ПІН-код. Щоб зняти свої або кредитні гроші, скористайтеся банкоматом або касою в відділенні. Для переказу коштів, оплати рахунків і покупок онлайн можна скористатися системою Приват24 або терміналами самообслуговування.

Стаття в тему: Як користуватися терміналом в ПриватБанку

Кредитка «Універсальна» від ПриватБанку ідеально підходить для самих різних цілей: збереження і накопичення коштів, відкриття кредитної лінії, оплати покупок і послуг, здійснення платежів і переказів. Оформлення займає кілька хвилин, а користуватися кредиткою завжди дуже легко.

Просимо наших читачів залишити відгук про картку «Універсальна» в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector