Що таке «термін дії картки ПриватБанку» і що робити якщо він підійшов до кінця

Термін дії картки ПриватБанку — обов’язкова умова будь-що випускається банком кредитки. Незалежно від типу картки і її призначення, банком обов’язково встановлюється «термін придатності». За його закінченню перед клієнтом є кілька варіантів, як чинити з «простроченої» карткою далі. Розглянемо більш докладно.

Що таке «Термін дії кредитної картки»

Формально — це період, на який картка дійсна. Відповідно, поки вона дійсна, вона може обслуговуватися. Клієнт може виконувати будь-які доступні операції по ній, наприклад, зберігати й накопичувати власні кошти, оплачувати рахунки і покупки, займати в кредит у банку.

В свою чергу, неактивній карткою ви скористатися не зможете ні для однієї з цілей. Вона просто втрачає своє значення. «Прострочену» кредитку зазвичай знищують і викидають, оскільки вона не несе ніякої користі ні банку, ні її власникові. У «Приватбанку» стандартний період дії кредитки обмежується чотирма роками. Тобто, якщо вона була оформлена 1 січня 2016 року, значить, вона перестане бути активною 1 січня 2020 року.

Як дізнатися, коли закінчується термін

На карті

На будь-який кредитці, на її лицьовій стороні вже є дата закінчення її роботи. Ці номери надруковані нижче під номером карти. Дата вказується у форматі місяць / рік. Наприклад «11/20». Це означає, що кредитка перестане бути активною в листопаді 2020 року.

Важливо знати! Датою закінчення терміну дії карти вважається останній день зазначеного на картці місяці. Тобто, якщо зазначений місяць листопад, значить, кредитка буде працювати до 30 листопада включно.

У договорі

У будь-якому договорі при оформленні кредитної картки теж є всі дані про неї. Просто уважно перечитайте документи, і ви зрозумієте, як дізнатися термін дії кредитки.

В Приват24

Отримати ці відомості можна і в додатку «Приват24»:

  1. Заходимо в Приват24 і вибираємо закладку «Мої рахунки»;
  2. Вибираємо розділ «Карти»;
  3. Справа будуть показані всі дані по вашому рахунку, в тому числі і період її дії.

Що робити, якщо закінчився термін дії карти

У ПриватБанку автоматично пролонгують ваш рахунок, якщо період його дії закінчився. Дана умова також обумовлено в договорі. По закінченню періоду дії прийдіть в банківське відділення, і співробітник видасть вам нову пластикову картку замість старої або можете її замовити по посиланню нижче.

Баланс: основні або кредитні кошти, заборгованість, підключені послуги — все це перенесуть на новий рахунок.

Клієнт має повне право відмовитися від обслуговування в банку, але для цього потрібно особисто проінформувати організацію. Найкраще прийти до відділення особисто. Таким чином, після закінчення періоду придатності банк автоматично перестане вас обслуговувати.

Важливо пам’ятати, що перед закриттям картки потрібно обов’язково погасити всі наявні на ній борги.

Корисна стаття
Для того щоб зрозуміти, є у вас борг чи ні, вам потрібно перевірити свою заборгованість по кредитній карті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector