Заборгованість по кредитній карті ПриватБанку: 3 простих способи перевірити заборгованість

Кредитна карта від ПриватБанку — універсальна річ, яка дозволяє робити безготівкову оплату за товари і послуги, зберігати свої особисті гроші на карті, переводити на інші картки або брати кошти в кредит у банку. При цьому в разі якщо кредит не був виплачений вчасно, клієнт автоматично стає боржником банку, а це — не надто приємна ситуація для обох сторін. Як дізнатися заборгованість по кредитній карті ПриватБанку? Зробити це можна кількома способами.

Можлива заборгованість, перш за все, залежить від того, наскільки добросовісним позичальником є ​​клієнт. Якщо він платить вчасно, ніякої заборгованості у нього бути не може.

Але важливо враховувати, що будь-яка кредитна карта Приват передбачає обов’язковий щомісячний платіж. Оформлення стандартної кредитки від Привату передбачає пільговий період користування до 55 днів без відсотків. Якщо клієнт не вкладається в пільговий період, надалі клієнт повинен вносити регулярну плату в розмірі не менше п’яти відсотків від заборгованості і не менше 100 грн. При цьому непогашена заборгованість буде обкладатися додаткової пенею.

Як дізнатися заборгованість через Приват24

Найпростішим способом наочно подивитися, яка заборгованість по картці накопичилася, є Приват24 — онлайн-банк. Якщо клієнт в ньому зареєстрований, процедура не займає більше пари хвилин.

Щоб дізнатися борг, виконуємо наступні дії:

  1. Заходимо на сайт Приват24 за адресою privat24.ua;
  2. Загальна інформація про заборгованість буде відображатися на головній сторінці вже після авторизації;
  3. Для більш детальної інформації потрібно перейти у вкладці «Мої рахунки» в меню «Управління картою / рахунком». Там буде відображена вся необхідна інформація по карті і кредитної заборгованості.

Інформація через віддалений банкінг

Отримати дані про заборгованість по кредитній карті ПриватБанку можна і іншим віддаленим способом. Приватні пропонує клієнтам зв’язок в режимі телефонної розмови з оператором або SMS-команд.

Щоб зв’язатися з оператором в режимі реального часу, потрібно зателефонувати за одним з номерів: 0 800 500 003 або 3700. Обидві лінії є безкоштовними і працюють в цілодобовому режимі. Оператори банку готові дати детальні консультації з будь-якого питання, в тому числі і по заборгованості.

Можна отримати консультацію і в режимі SMS-повідомлень. Для того щоб дізнатися поточний основний і кредитний баланс на вашу кредитну карту, досить відправити повідомлення на короткий номер 10060, вказавши в ньому останні чотири цифри вашої картки. У відповідь повідомлення поінформує клієнта про його рахунку і заборгованості на карті.

Як дізнатися заборгованість через банкомат, термінал, у відділенні банку

Мережа ПриватБанку нараховує десятки тисяч відділень і сотні тисяч пунктів самообслуговування клієнтів по всій Україні. Отримати інформацію по своїй карті і / або кредиту можна в будь-якому з таких пунктів.

Дізнатися через них свою заборгованість по картці простіше простого. Для цього навіть не обов’язково мати при собі карту. Банкомат або ТСО зажадає від вас номер карти (якщо її немає на руках) і ПІН-код, який відомий тільки клієнту. Після авторизації просто перевірте поточний рахунок на мапі, слідуючи простим інструкціям на екрані банкомату або терміналу. Якщо борг на карті є, він буде відображений на екрані.

Нарешті, перевірити стан карти можна в будь-якому банківському відділенні. Щоб це зробити, зверніться до співробітника банку, надавши картку або номер карти. Після цього співробітник банку попросить вас ввести ПІН-код.

Важливо пам’ятати, що співробітники ПриватБанку ніколи не вимагають від клієнта назвати ПІН-код. Зазвичай клієнти самі вводять його в терміналі або банкоматі в супроводі інструктора. Після цього стане відомо поточне фінансове становище на картці клієнта.

Таким чином, дізнатися свою заборгованість по кредитці ПриватБанку можна одним з декількох простих способів: скориставшись віддаленим банкінгом (через інтернет або мобільний телефон) або ж в пунктах обслуговування клієнтів (банкомати, термінали самообслуговування або відділення банку).

Варто звернути увагу, що ПриватБанк проводить трохи іншу політику з боржниками в зоні АТО. На території військових дій або потенційних військових дій, як правило, діють свого роду «пільги» по відношенню до боржників. Однак однозначних правил роботи на такій території у банку немає.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector