Комісія за поповнення картки ПриватБанку через термінал: яка комісія стягується для різних типів карт і від чого залежить

Термінали самообслуговування Приват — досить універсальні, оскільки дозволяють здійснювати найрізноманітніші платежі і перекази. Мабуть — це один з найшвидших способів покласти валюту на картку. «Податок» за зарахування на картку ПриватБанку через термінал не велика і її розмір залежить від певних умов. У деяких випадках комісія може бути вище, а в деяких нижче. По-третє випадках вона не стягується взагалі. Більш докладно про це розглянемо по порядку.

Від чого залежить розмір комісійного збору

Яка комісія встановлена ​​ПриватБанком при поповненні картки? Відповідь на це питання, ми отримаємо, проаналізувавши кілька факторів. Рамки комісійного збору залежать від типу кредитки і способу виконання операції.

Відразу відзначимо, що зараховувати кошти на ваш кредитний номер через ТСО (термінал) можна або з її присутністю, або без її присутності. В останньому варіанті клієнт завжди доплачує «податкові» кошти.

Її обсяг при зарахуванні на картковий номер через такі пункти самообслуговування також залежить від типу вашого рахунку. Але більшість пластикових кредиток передбачають податок за будь-які операції в ТСО.

Яка плата стягується при поповненні різних типів кредиток ПриватБанку

Карта «Універсальна»

Банківський податок при перерахуванні грошей на «Універсальний» рахунок є мінімальним і складає всього 0,2% від суми зарахування, але не менше двох гривень. Однак це тільки в разі роботи зі своєю власною карткою. Поповнення чужого карткового рахунку обійдеться трохи дорожче. В такому випадку пункт самообслуговування потребують внести плату в обсязі 0,5% від суми платежу, але не менше 5 грн.

Таким чином, комісійна плата залежить ще і від суми поповнення. Чим вище його розмір, тим вище буде і розмір стягуваної плати. Але за великим рахунком тарифи досить низькі.

«Карта для виплат»

Трохи інші підходи до розмірів комісійних тарифів у «Карти для виплат». Якщо покласти валюту на такого типу рахунку через ТСО, банк стягує плату в обсязі 0,5%, але не менше 5 грн. Виходить, що незалежно від того, свою або чужу картку ви поповнюєте, заплатити у вигляді комісійної доплати все одно доведеться однаково.

Елітна картка Gold

Не всі знають, скільки комісії в приватовських ТСО стягують для власників карти Gold. Справа в тому, що такі картки, обслуговування в яких платне, мають свої переваги. Одним з них якраз і є розмір плати за обслуговування в терміналах. Для членів клубу Gold така плата при поповненні в ТСО не стягується взагалі.

Комісія з присутністю пластикової кредитки і без неї

Важливим нюансом всього процесу є присутність рахунку при виконанні операції. Справа в тому, що банк «Приват» стягує додаткову плату в разі, якщо у клієнта немає з собою кредитки. Рамки додаткової комісії не великий, і становить всього 2 грн, незалежно від суми поповнення.

Таким чином, бачимо, що комісія при роботі з терміналами ПриватБанку може бути різною в залежності від типу карти, способу зарахування та суми бажаного платежу.

Рекомендуємо вам ознайомитися зі статтею: як користуватися терміналом ПриватБанку, для кращого розуміння функціоналу ТСО.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector