Як прибрати ліміт на картці ПриватБанку: 4 простих способи

Один з найбільших банків країни працює на благо клієнтів. Саме для виключення проведення небажаних витрат і операцій, для клієнтів встановлюються певні ліміти. Вони є не тільки для кредитних карт, але і для зняття готівки, оплату в інтернеті. Варто розглянути, як прибрати різні ліміти в Приват24.

Види лімітів для карт ПриватБанку

Існує 3 умови, які застосовує банк, обмежуючи своїх клієнтів:

 1. Ліміт на кредитці. Всі типи таких карток мають обмеження, тобто суму кредиту, яку не можна перевищувати без погашення.
 2. Оплата в інтернеті. За добу можна розраховуватися за допомогою картки не безмежну кількість разів.
 3. Зняття грошей в банкоматі. Загальна для всіх купюр — не більше 40 штук. Але можуть бути додаткові обмеження для конкретної карти.

Необхідність використання подібних обмежень по операціях — захист грошей на карті в разі крадіжки, втрати або отримання до неї доступу третіми особами.

Кредитний ліміт

З цим обмеженням стикаються користувачі кредиток. Так, по найпопулярнішому продукту, карткам «Універсальна», встановлений максимальний поріг — 50 тис. Гривень. При цьому, він залежить від доходу і надходжень на карту.

Часто певні ліміти встановлюють за замовчуванням, повідомляючи клієнта про це за допомогою смс. В результаті клієнт використовує дещо більше коштів, ніж у нього є особисті і ставати боржником банку. Тому потрібно уважно читати умови договору, а якщо щось незрозуміло, уточнювати у співробітників банку.

Ліміт на оплату в інтернеті

З ним могли зіткнутися ті, хто купує товари в інтернеті. Подібне обмеження створено для безпеки операцій і грошей клієнта — знижується ймовірність несанкціонованого доступу третіх осіб. Він залежить від статусу клієнта, за замовчуванням це 200 гривень в день і не більше 30 тисяч в місяць.

Деякі карти взагалі не мають функції оплати через інтернет.

Обмеження на зняття готівки

Цей ліміт також є і про нього дізнаються, коли потрібно зняти велику суму в банкоматі.

У ПриватБанку є стандартне обмеження — 5000 гривень на добу.

Його також можна змінювати за своїм бажанням і необхідності.

Способи прибрати ліміт

Питання збільшення або зняття обмежень хвилює багатьох, але варто пам’ятати — повністю відключати їх не варто, адже це збереження власних коштів. Якщо це стосується карток для дітей, то обмеження більш ніж необхідні. Але все ж ми розповімо, як прибрати інтернет ліміт в Приват24 і не тільки.

В Приват24

Часто для оплати покупок в інтернеті стандартного ліміту мало, його можна збільшити або зовсім прибрати. Зробити це найзручніше через інтернет-банкінг Приват24. Покроковий алгоритм:

 • зайти в особистий кабінет Приват24 за допомогою логіна і пароля;
 • перейти у вкладку «Мої рахунки» і «Управління картковим рахунком». Остання вкладка праворуч;
  Вкладка «Мої рахунки» в Приват24
 • у вікні, вибрати «відкрити / закрити доступ для рахунків в інтернет» — якщо оплати подібним способом на карті немає. Якщо вона передбачена, то — «змінити ліміт на операції»;
  Розділ Оплата в інтернеті
 • подивитися яка сума доступна на даний момент, встановити необхідну. Сума вказується в тій валюті, яка є на карті;
 • підтвердити операцію;
 • почекати поки заявка буде оброблена і виконана. Про те, що процес завершений, клієнт дізнається з листа на електронну пошту.

На цій же сторінці можна повністю зняти ліміт на оплату через інтернет, але це фахівці банку робити не рекомендують.

Багатьох цікавить, як повністю прибрати кредитний ліміт по картці «Універсальної» ПриватБанку. Це можна виконати наступним чином:

 • увійти в систему інтернет-банкінгу. Якщо реєстрація в ній ще не проведена, то здійснити її;
 • перейти у вкладку «Мої рахунки» і вибрати в панелі зліва цікавить карту. Тут же відразу можна побачити баланс, виписки, поповнення і витрати;
  Вкладка «Мої рахунки» в Приват24
 • після появи даних по карті знайти вкладку «управління картою / рахунком» або «змінити кредитний ліміт». Останній варіант дасть можливість відразу перейти на сторінку збільшення;
 • коли відкривається сторінка зміни лімітів клієнт побачить бігунок, переміщення якого збільшує або зменшує обмеження на мапі. Для кожної карти і конкретного клієнта він різний, залежить від платоспроможності та сумлінності;
 • залишиться підтвердити операцію і дочекатися повідомлення про зміну кредитного ліміту.

Якщо потрібно прибрати його, то виконавши попередньої дії встановити бігунок на 0. При цьому потрібно погасити всі зобов’язання, якщо такі були по кредитці.

Таким же способом можна поміняти і обмеження на зняття коштів. При цьому потрібно вибирати вкладку «управління картою / рахунком», а далі — «ліміт зняття» і «змінити».

Іноді для самих сумлінних клієнтів банк збільшує розмір кредиту автоматично. Про це повідомляється через смс або банк додзвонюється по телефону.

Якщо по картці є борг, то в підвищенні доступної суми система відмовить, як і фахівець в банку.

У банкоматі

За допомогою банкомату зручно збільшувати обсяг коштів для зняття. Для цього потрібно вибрати меню «Операції з картою» — «Додаткові послуги» — «Зміна кеш-ліміту в межах залишку». Понад обсягу коштів на мапі встановити зняття не вийде. Підходить, якщо потрібно зняти всю суму за один раз.

У відділенні банку

У самому банку також можна змінити ліміти. Для цього при собі потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код, фінансовий телефон. Саме на нього будуть приходити, що підтверджують операцію, смс.

По телефону

За допомогою дзвінка на гарячу лінію за номером 3700 можна зняти ліміти з видачі коштів в банкоматі або змінити його по кредитці. При цьому коригування застосовується строком на добу, далі все ліміти автоматично відновляться.

Ліміти і обмеження для карт варто використовувати і чим більше грошей на картці, тим уважніше до них потрібно ставитися. Використання сервісу Приват24 дозволить змінити будь-яке обмеження протягом декількох хвилин.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector