3 способи дізнатися власника за номером картки ПриватБанку

Як дізнатися власника картки ПриватБанку по її номеру: 3 простих способи

Іноді в житті виникає ситуація, коли потрібно дізнатися дані власника картки: хтось перерахував велику суму в якості оплати за товар, і «продавець» загубився, а кому-то потрібно зробити переклад і для цього необхідно точно знати ПІБ власника картки. Є варіанти, як дізнатися власника карти за номером картки ПриватБанку, але слід зрозуміти, що при подібних запитах буде показана тільки прізвище та ініціали. Більш докладні дані банк надавати третім особам не має права.

Способи дізнатися власника за номером картки

При подачі запиту будь-яким із запропонованих способів ви не зможете дізнатися номер телефону, паспортні дані, адреса проживання — це конфіденційна інформація. Її розголошення можливо тільки за запитом правоохоронних органів.

Якщо, звичайно, поліцейський ваш знайомий і вирішить поділитися персональною клієнтською інформацією, то ви її дізнаєтесь. Однак подібне розголошення особистої інформації фігуранта справи загрожує негативними наслідками для самого представника закону.

В Приват24

Спеціального розділу, який допомагає з’ясувати дані про власника карти, немає, але система створена так, що в ній є інформація про власників. Перед тим, як дізнатися ім’я власника будь-якої картки ПриватБанку, слід зайти в особистий кабінет Приват24 і провести там такі дії:

  • на головній сторінці знайти поле для переказу грошей на іншу картку;
  • ввести номер одержувача, що складається з 16 цифр;
  • вибрати з якої картки буде зроблений переклад;
  • буде потрібно ввести суму. Не переживайте, нічого реально перекладати не доведеться, тому можна вказати хоч 1 гривню;
  • натиснути «Перевести»;
  • перехід на наступний етап — саме те, що потрібно. У новому вікні відкриються реквізити вашої карти, в тому числі ПІБ і її номер і аналогічні дані стороні одержувача. Тут і можна отримати інформації про прізвища імені та по батькові власника.

Закінчувати операцію з переведення не потрібно, слід її скасувати. Без підтвердження у вигляді смс або дзвінка від банку вона не пройде.

Саме тому, здійснюючи оплату товарів на іншу картку ПриватБанку, обов’язково потрібно у одержувача дізнаватися не тільки номер, але ПІБ власника. Це дозволить додатково перевірити по тому чи напрямку підуть кошти.

У терміналі самообслуговування

Схожі дії можна здійснити і в терміналі самообслуговування. Цей спосіб стане в нагоді, якщо немає доступу до інтернету, а дані власника карти необхідно з’ясувати терміново. При цьому також потрібно знати номер платіжного інструменту одержувача грошей. Щоб провести операцію потрібно:

  1. Знайти в меню розділ, з перекладами з карти на карту.
  2. Ввести реквізити отримувача. На цьому етапі важливо не вибирати метод з поповненням готівкою, адже після їх внесення повернути кошти не вдасться, а перехід на наступний крок не відбудеться. Натиснути «Продовжити».
  3. Далі відбудеться перехід на екран перевірки реквізитів. І саме тут буде цікавить вас інформація.

Після подачі заяви в поліцію

Цей спосіб можна застосовувати в разі, якщо власник карти вчинив протиправну дію, тобто порушив ваші права. Такі ситуації виникають при покупках в інтернет-магазинах, якщо продавець просить перевести передоплату в повному розмір або частково.

З покупками в інтернеті потрібно діяти обережніше, і якщо не впевнені в благонадійності продавця, то варто запитати відправку і розрахунок після отримання товару і його перевірки.

Запитати про власника карти має право поліція після отримання заяви від обманутого покупця. Потрібно розуміти, що подібні справи не надто часто завершуються запитом особистих даних, адже фактично покупець сам перерахував гроші, його це робити не змушували.

Поліція має право згідно із законом отримувати всі дані про клієнта, в тому числі номер паспорта, телефону, адреса реєстрації проживання. Звичайно, до того, хто подавав заяву ця інформація не дійде, тому що може використовуватися тільки в інтересах слідства.

Часто знайти інформацію про держателя намагаються з’ясувати ті, хто знайшов картку ПриватБанку, щоб повернути втрату. У подібній ситуації діяти краще так:

  • зателефонувати за номером 3700 — він безкоштовний, і повідомити, що знайшли карту, вказати її номер і попросити заблокувати. З власником картки зв’яжеться банк;
  • відправитися в відділення і віддати карту. Її відразу ж деактивує і знищать.

Щоб не довелося дізнаватися інформацію про власника карти через те, що він вас обдурив, краще здійснювати покупки в інтернеті обережно, керуючись правилами безпеки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector