8 способів поповнити картку ПриватБанку

Як поповнити картку ПриватБанку: 8 простих способів і комісія за поповнення

Поповнити картку ПриватБанку можна різними способами. Все залежить від того чи є доступ до інтернету, в який час доби знадобилося збільшити баланс або перерахувати кошти на картку ПриватБанку. Будь-який з варіантів доступний власникам дебетових або кредитних карток.

способи поповнення

Поповнення карти власної або іншої людини, якщо це потрібно, можна реалізувати в будь-який час доби. За перерахування коштів стягується комісія, розмір якої залежить від обраного варіанту перерахування.

В Приват24

Поповнення картки ПриватБанку в Приват24 зручний варіант, адже доступний в будь-який час доби і в будь-який день тижня. Щоб перерахувати гроші на іншу карту, потрібно знати її реквізити (номер і ПІБ одержувача) і мати доступ до інтернету. Процедура виглядає так:

 1. Увійти в обліковий запис в Приват24. Для цього потрібен номер телефону і пароль.
 2. Після авторизації на головній сторінці знайти розділ з перекладами на карту. Його можна знайти відразу на головній сторінці або в розділі «Всі послуги» — «Платежі».
  Розділ «Платежі» в Приват24У ньому кілька полів: вибір карти, з якої будуть перераховуватися кошти, місце для введення реквізитів поповнюється пластика, і окремий рядок для зазначення суми. Їх необхідно заповнити та натиснути «Далі».
 3. Після переходу в наступне вікно слід звірити дані одержувача з тими, що він надав. Крім номера картки має бути ідентифіковано та ПІБ власника. Якщо все в порядку слід переходити на сторінку оплати, натиснувши «Далі».
 4. У зазначеному вище розділі можна вписати примітка: від кого надходить платіж, номер замовлення і т.д. Для цього є окремий рядок.
 5. Після перевірки реквізитів потрібно підтвердити платіж. Для цього потрібно прийняти дзвінок від банку або ввести, у відведений для цього поле, код, що прийшов в смс.

У терміналі самообслуговування

Перед тим як поповнити картку ПриватБанку через термінал, слід визначитися, який саме спосіб ви будете використовувати. Мається на увазі, є у вас карта чи ні. Якщо картка з необхідним запасом коштів є, то потрібно здійснити такі дії:

 1. Вставити карту в спеціальний приймач і ввести пін-код.
 2. Вибрати операцію поповнення карти.
 3. Ввести номер необхідного рахунку / карти і вказати необхідну для перерахування суму.
 4. Після цього відбудеться перехід на екран перевірки реквізитів — це слід зробити особливо уважно, особливо номер карти.
 5. Вставити картку для списання коштів.
 6. Підтвердити операцію, роздрукувати чек.

Якщо потрібно здійснити поповнення, але немає картки, то для терміналу можна внести в термінал готівку. В цьому випадку потрібно:

 1. Авторизуватися в пристрої самообслуговування, використовуючи картку або мобільний.
 2. Вибрати в терміналі меню «Банківські послуги» — «поповнення карти».
 3. Вказати реквізити: номер і дані одержувача.
 4. Далі вибрати поповнення готівкою і внести необхідну суму. На екрані відразу ж буде висвітлюватися сума, яка внесена, а також вказано розмір комісії.
 5. Залишилося підтвердити операцію і забрати чек.

Через термінал можна поповнити будь-який платіжний інструмент ПриватБанку.

У банкоматі

Процес перекладу складається з таких кроків:

 1. Вставити карту в приймач і вказати пін-код.
 2. У головному меню знайти розділ «Платежі та перекази».
 3. Вказати реквізити картки одержувача, а також суму.
 4. Підтвердити операцію і забрати чек.

По телефону 3700

За безкоштовним номером гарячої лінії 3700 можна здійснювати багато операцій, в тому числі переводити гроші на карту. Тут все гранично просто. Потрібно зателефонувати за номером 3700 та почекати зв’язку з оператором, сказати, що хочете поповнити карту і вказати свої реквізити як джерело списання коштів, а також вказати, куди будуть відправлені кошти. Озвучити суму платежу.

через SendMoney

Спеціальний сервіс, розроблений в ПриватБанку для переказу коштів між картками. Щоб використовувати ресурс потрібно перейти на його офіційну сторінку https://privatbank.ua/ru/sendmoney.

Тут відразу ж запропонована форма для заповнення. У ній потрібно вказати необхідну операцію, в даному випадку «Надіслати гроші». Заповнити стандартні реквізити: номер картки одержувача, суму, призначення переказу грошей і натиснути «Продовжити». У наступному вікні ввести дані своєї картки і завершити операцію, перевіривши реквізити і підтвердивши оплату за допомогою смс. Чекати перекладу довго не доведеться, в основному це займає до 15 хвилин, дуже рідко — 3 дні.

Для використання цього сервісу не обов’язкова реєстрація в Приват24.

Через інтернет-сервіси

Є багато сервісів, які пропонують поповнення карт ПриватБанк. Один з таких https://mypay.ua/ru, portmone.com і т.д. Принцип роботи сервісів схожий і вимагає виконання таких дій:

 1. Пройти реєстрацію на сайті. Для цього потрібно ввести особисті дані: номер карти, її термін дії та код CVV. Це необхідно для спрощення роботи з реквізитами в подальшому.
 2. Далі знайти пункт «Банківські послуги» і вибрати ПриватБанк або відразу розділ для введення платіжних реквізитів.
 3. Вказати номер карти і телефону одержувача.
 4. Вписати суму.
 5. Визначити спосіб оплати.
 6. Погодитися з умовами договору оферти — для цього поставить галочку навпроти цього пункту.
 7. Ще раз перевірити введену інформацію і натиснути «Сплатити», якщо все вірно.

Через клієнт-банк іншого банку

Ще один затребуваний варіант, особливо якщо відправник не є клієнтом ПриватБанку. Багато банків пропонують створення особистого кабінету клієнта, процес цей цілком простий і зрозумілий. Стандартна послідовність дій:

 1. Увійти в акаунт. Найчастіше вхід розташований на головній сторінці сайту.
 2. Знайти вкладку «Переклади» або «Платежі на карту» і зайти в це меню.
 3. Ввести повні дані одержувача, суму.
 4. Якщо прив’язане кілька карток, то вибрати ту, з якої буде здійснено списання коштів.
 5. Останній крок — перевірка реквізитів і підтвердження операції.

Якщо у фінустанови немає клієнт-банку, то майже у всіх є можливість зробити подібний переклад на офіційному сайті. Для цього буде потрібно вказувати не тільки реквізити отримувача, але і відправника (номер картки, код CVV, термін дії).

У касі відділення

Варіант для тих, кому не підходять наведені вище варіанти. Щоб поповнити картку ПриватБанку, слід взяти собою необхідну суму або картку, на якій присутній необхідний ресурс.

Далі потрібно пройти в касу і надати реквізити карти, на яку необхідно зробити перерахування. Потім передати касиру карту або необхідну суму. У першому випадку буде потрібно ще і ввести пін-код. Чи залишиться забрати тільки чек про здійснення операції.

Комісії за поповнення

Розмір комісії залежить від обраного способу поповнення:

 1. SendMoney — немає комісії при перекладі всередині рахунків ПриватБанку, а також при оплаті на рахунок ПриватБанку з реквізитів іншої фінансової установи України. Комісія 0,5% нараховується при перерахуванні на рахунки сторонніх банків.
 2. Термінали, банкомати ПриватБанку — 0,5%.
 3. При перекладі через 3700 — додатково 8 гривень.
 4. Сторонні клієнт-банки — в залежності від тарифу банку.
 5. Зарахування на «Універсальну» картку або оплата з неї в рахунок особистих коштів клієнта — безкоштовно, на карту для виплат — 1%.

Переклади на картку ПриватБанку робити легко. Для цього вдасться використовувати масу способів. Найзручніше це робити якщо є доступ до інтернету і в Приват24.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector