Як закрити кредитку ПриватБанку: загальна інформація та способи закриття картки

Більшість клієнтів Привату активно користуються картками банку, але при цьому не знають, як закрити кредитну картку ПриватБанку. Насправді зробити це дуже просто і навіть набагато простіше, ніж оформити її.

Що потрібно знати про закриття кредитної картки

Закривати кредитку можна одним з декількох способів, віддалено або в відділенні банківської установи. При цьому дуже важливо пам’ятати, що ви не зможете закрити свою картку Привату, якщо на ній буде матися заборгованість. Переконайтеся, що з вашим рахунком все в порядку, і тільки після цього починайте процедуру закриття рахунку. Також потрібно пам’ятати, що важливим моментом всієї цієї нескладної процедури є виписка про операції. Обов’язково попросіть у співробітника установи таку виписку — вона стане вірним доказом, що у вас не залишилося ніяких зобов’язань перед банком.

Важливий момент: перед закриттям картки переконайтеся, що на ній немає ваших особистих коштів. В іншому випадку вони просто зникнуть. Якщо там все ж є гроші, перекиньте їх на інший рахунок, обналічьте в банкоматі, оплатіть будь-який товар або послугу.

Способи закриття картки ПриватБанку

Розглянемо кілька способів, як закрити кредитну картку ПриватБанку: відмова від продовження терміну дії, запит через віддалений банкінг, запит в банківському відділенні.

Самий елементарний спосіб відмовитися від кредитки — просто не продовжувати термін її дії. При оформленні банк встановлює термін її дії. Дізнатися його можна на самій картці або в договорі.

При цьому по закінченню «терміну придатності» картки Приватні її продовжує автоматично, вилучаючи стару і видаючи нову. Відмовитися від цього можна. Для цього достатньо прийти у відділення банку і повідомити співробітнику Привату про своє бажання відмовитися від подальшого обслуговування. В такому випадку банк не стане видавати вам нову картку і ваш поточний рахунок буде закритий.

Крім того, можна і зовсім не приходити в банк за новою кредиткою. ПриватБанк автоматично підготує для вас нову після закінчення терміну придатності старої карти. Якщо ви не заберете її протягом півроку, її просто знищать.

Навіть якщо ваша кредитка ще дійсна, її все одно можна анулювати в будь-який момент. Зробити це можна в Приват24:

  1. На сайті онлайн-банку заходимо в розділ «Мої рахунки»;
  2. Вибираємо в розділі «Карти» меню «Управління картою / рахунком»;
  3. Гортаємо сторінку вниз і вибираємо опцію «Закриття карти»;
    Управління картою / рахунком в Приват24
  4. Подаємо заявку на закриття.
    Закриття карти в Приват24

При цьому в відділення банку все одно потрібно з’явитися. Знову-таки потрібно впевнитися, що на кредитці немає заборгованостей, взяти довідку про розірвання і особисто упевнитися, що співробітник банку знищив її.

Залишити заявку про розірвання договору можна і безпосередньо в банку. Бланк заяви ви будете заповнювати самостійно, проте це — швидка і проста процедура. Якщо на кредитці немає заборгованостей, то банк прийме вашу заяву і не має права відмовити в такому запиті.

Не варто забувати, що при будь-якому способі відмови від обслуговування карти потрібно отримати про це довідку. Банк не має права її не видати.

Цікаво, що в деяких випадках банк може закрити кредитку клієнта автоматично. Якщо протягом трьох місяців з картою клієнта не здійснювалися взагалі ніяких операції, рахунок можуть закрити. Власник буде про це попереджений. У такому випадку від вас не буде потрібно писати ніяких заяв. Таким чином, можете залишати свою карту неактивній і рано чи пізно банк її закриє. Навіть якщо вона все одно буде дійсною, по закінченню терміну придатності просто не приходьте за новою карткою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector