Всі способи перевірки балансу картки ПриватБанку: за номером картки, через інтернет, смс-повідомлення

Клієнти Приватбанку мають можливість користуватися значним переліком різних послуг. Навіть така проста дія, як перевірка залишку на рахунку банківської картки, можна здійснити кількома способами. Для цього необов’язково звертатися до відділення банку або терміново шукати банкомат. Можна перевірити баланс карти Приватбанку через інтернет або за допомогою мобільного телефону.

Всі способи перевірки рахунку

Перевірка стану балансу здійснюється наступними способами:

  • в будь-якому відділенні банку з наданням виписки (така послуга буде коштувати власнику карти 2 гривні);
  • в банкоматі ПриватБанку (безкоштовно) або в банкоматі будь-якого іншого банку (послуга в такому випадку надається платно);
  • дізнатися свій баланс можна, зателефонувавши на безкоштовну гарячу лінію банку, де оператор після стандартної перевірки повідомить необхідну інформацію;
  • уточнити залишок по рахунку можна і за допомогою інтернету, в своєму особистому кабінеті (інтернет-банкінг);
  • отримати інформацію про стан банківського балансу можна, надіславши смс на спеціальний номер; у відповідному повідомленні буде залишок по картці (мобільний банкінг).

Мобільний телефон і інтернет — це найкращі варіанти перевірки балансу. Клієнту Приватбанку для цього не потрібно навіть виходити з дому.

За номером карти

Номер техпідтримки Приватбанку є на будь-який його карті: 0 800 500 003 — для стаціонарних телефонів і 3700 — для дзвінків з мобільного. Дзвінок оператору безкоштовний. Користувач картки повинен відповісти на кілька запитань для підтвердження його особистості. Після успішних відповідей на питання клієнт може не тільки отримати інформацію про стан свого балансу, а й дізнатися будь-які інші дані.

Через Інтернет

При оформленні кредитки клієнтові пропонують підключення такої послуги, як інтернет-банкінг (Приват 24). Це можливість управляти своїм рахунком цілодобово, не відходячи від комп’ютера. Якщо онлайн-банкінг ні відразу підключений, то власник картки може самостійно зареєструватися на сайті Приватбанку і користуватися послугою.

В особистому кабінеті можна оплачувати рахунки, пересилати гроші на кредитки інших людей і навіть купувати авіаквитки! Для входу через інтернет на сайт https://www.privat24.ua/#login необхідні логін (номер телефону клієнта) і пароль, а також смс-підтвердження (не завжди). Клієнту надходить дзвінок від банку, який необхідно прийняти і натиснути цифру 1 (підтвердження входу), або приходить смс з кодом (не завжди). Його необхідно ввести на сайті.

Балан на мапі ПриватБанк

Для зручності клієнтів Привату було розроблено мобільний додаток. Вхід на сайт можна здійснювати не тільки з комп’ютера, але і зі смартфона або планшета.

За допомогою СМС-повідомлення

Відправка смс — це швидкий і простий варіант перевірки балансу на кредитці. Але такий варіант підходить, тільки якщо активна послуга мобільного банкінгу. При будь-яких змінах рахунку клієнтам і так надходять смс з інформацією. Але якщо необхідно уточнити стан рахунку, відправка смс на номер 1095 (для Росії) або на 10060 (для України) з текстом ХХХХ (де ХХХХ — це 4 останні цифри карткового рахунку) дає можливість терміново подивитися баланс картки.

Сучасні технології та якісне обслуговування клієнтів Приватбанку дозволяють власникам кредиток контролювати їх цілодобово. Перевірити рахунок на пластиковій картці Приватні можна зручним для себе способом: за допомогою Приват 24, мобільного банкінгу або дзвінка на гарячу лінію.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector