Картка «Gold» від ПриватБанку

Карта «Gold» від ПриватБанку — унікальна можливість отримати ексклюзивне обслуговування і цілий ряд переваг. Оформлення такої кредитки автоматично робить її власника учасником Gold-клубу. Такого типу кредитки оформляються за таким же принципом, як і будь-які інші продукти ПриватБанку. Процес не займаємо багато часу. Зате власник «золотої кредитки» зможе скористатися розширеним переліком послуг і можливостей.

Тарифи

Умови

Валюта карткиГривні / Долари США / Євро / Рублі РФ
вартість оформленнябезкоштовно
Щомісячний членський внесок за участь в GoldКлубе20 грн.
Кредитний лімітДля карт в гривні
Пільговий періодДо 55 днів
Максимальний розмір кредитного лімітудо 75 000 грн.
Плата за заборгованість кредитних коштівЯкщо Ви не вклалися в пільговий період, то Вам потрібно щомісяця вносити на карту обов’язковий платіж для погашення кредиту. Мінімальний щомісячний платіж становить 5% від суми заборгованості (але не менше 100 грн). Внести до 25 числа.
Технологія безконтактних платежів на іменних картах (Visa payWave)є
Оформлення додаткової карткиБезкоштовно і миттєво
Персональний менеджерє
Повідомлення про операції на рахункахБезкоштовне, за допомогою СМС або додатки Privat24 (Sender)
депозитна властивість10% річних на залишок власних коштів по карті, 5% річних по валютних картках. Функція активується через Приват24.
Надання виписки по картібезкоштовно

Комісія

Зняття готівки1%
Зняття готівки за кордоном2%
Зняття кредитних коштів1-100 грн — 7 грн
100,01-200 грн — 12 грн
200,01-300 грн — 18 грн
300,01-400 грн — 24 грн
400,01-500 грн — 30 грн
500,01 — 1 000 грн — 47 грн
більше 1000 грн — 4% від суми операції
поповнення карти0%
Програма «Оплата частинами»0% власні кошти, 4% кредитні кошти
Поповнення мобільного телефонуВласні кошти 1 грн., Кредитні 1 грн. + 1%
Переказ на будь-яку карту світу10 грн. + 1% власних коштів, 4% кредитних коштів
Переказ на карту «Універсальна»0% власних коштів, 4% кредитних кошти + 2 грн. якщо переказ через телефон
Переказ на рахунок юридичної особи (За Україну)0,5% власні кошти (максимум 200 грн.), 4% кредитні кошти + 2 грн. якщо переказ через телефон
Переказ на рахунок юридичної особи в Дурга українському банку1% сосбвенних коштів, 4% кредитних коштів. По телефону + 2 грн. Через Приват24 + 3 грн.

Умови оформлення та обслуговування

Картка типу Gold від ПриватБанку не вимагає ніяких особливих умов для її оформлення. Головне, що для цього потрібно — наявність паспорта та ідентифікаційного коду. Оформляється вона за такою ж схемою, як і «Універсальна», а процес займає стільки ж часу.

Замовити карту «Gold»

Оформляється «Універсальна Gold» безкоштовно. Однак важливо знати, що замість банк буде стягувати щомісячну плату за обслуговування. Ця комісія не настільки велика — всього двадцять гривень. При цьому власник отримує можливість відкрити рахунок в будь-який з «ходових» валют: в гривнях, рублях, доларах або євро.

Крім того, клієнт отримує можливість необмежено використовувати як свої особисті кошти, так і кредитні гроші. Умови погашення заборгованості залишаються стандартними.

Переваги участі в Gold-клубі

Перелік переваг володіння «золотою кредитки» досить великий. При мінімальній комісії за обслуговування, її власник отримує широкі можливості як всередині країни, так і перебуваючи за кордоном.

Необмежена географія роботи є одним з основних переваг. ви можете розплачуватися практично в будь-якій країні світу в майже необмежених масштабах.

Важливою перевагою обслуговування цього продукту є знижена відсоткова ставка при використанні кредитних коштів.

Члени «золотого клубу» в банку «Приват» обслуговуються індивідуально. У будь-банківському відділенні по Україні вас завжди обслужить персональний банкір без черг і в найкоротші терміни. Звернутися ви можете з будь-якого необхідного питання. Наприклад, вам потрібно перерахувати кошти на інший рахунок. Зверніться до персонального банкіра в будь-який зручний для вас час протягом робочого дня, і він негайно надасть вам необхідну допомогу.

Замовити карту «Gold»

Для власників таких карт створено окрему лінію клієнтської підтримки. Звернутися за допомогою можна в телефонному режимі, зателефонувавши на номер 0 800 504 707, або ж через електронну пошту — звернувшись за адресою goldclub@privatbank.ua.

Клієнти отримують знижки до 30% в мережі партнерських торгових точок по всій Україні, яка налічує близько трьох тисяч магазинів.

Будь-які покупки здійснювати стало ще простіше. «Золоті» картки системи Visa дозволяють зробити це в лічені миті. А при покупці на суму до двохсот гривень покупцеві навіть не потрібно вводити пароль або розписуватися на квитанції про оплату.

«Золотий клуб» дозволяє замовити картку з особистою фотографією та ім’ям власника, а також скористатися послугами зберігання цінних речей в сейфах і осередках банку.

Як бачимо, карта «Універсальна Gold» має широкий перелік переваг при дуже низьких тарифах на обслуговування.

Просимо наших читачів залишити відгук про картку Gold в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector