Реструктуризація кредитної картки ПриватБанку: як домовитися з банком про реструктуризацію

Кредитні обов’язки клієнта в будь-якому банку або кредитної організації — дуже відповідальне явище. Зазвичай, проблем з кредитами не виникає, якщо дотримується одна важлива умова — позичальник платить вчасно. Великі банки ніколи не дозволяють собі приймати крайні заходи проти клієнта, який взяв кредит, фактично до останнього моменту. Банку вигідно повернути свої кошти з накопиченими відсотками, а не починати судовий процес. Проте, багато клієнтів таки виявляються в кредитних боргах, після чого змушені роздумувати над реструктуризацією кредитної картки ПриватБанку.

Реструктуризація кредиту: поняття терміна і загальна інформація

Реструктуризація кредиту — явище поширене як на державному рівні, так і на рівні кожного окремого громадянина. Реструктуризація боргу може здійснюватися в різних випадках, масштабах, терміни, на різних умовах. У нашому конкретному випадку мова йде про реструктуризацію кредиту, взятого з кредитної картки ПриватБанку.

Реструктуризація означає перегляд боргових зобов’язань між сторонами. У деяких випадках кредитор може, що називається «пробачити» борг, але в банківській практиці таке не трапляється ніколи.

Під реструктуризацією мають на увазі перегляд умов кредиту: термінів виплати, розміру взятих коштів, процентних коштів, які «накапали» за час користування кредитом.

Як зробити реструктуризація кредитної картки ПриватБанку

ПриватБанк завжди розглядає можливість реструктуризації кредитної картки клієнта. Для сумлінних клієнтів завжди є досить велика ймовірність, що адміністрація ПриватБанку піде назустріч і почне переговори.

Зазвичай, чим банк більше, тим його ставлення до боржників більш лояльне. Він не зацікавлений в довгих судових розбірках. У банку прекрасно розуміють, що клієнт може зіткнутися з різними життєвими обставинами, в результаті яких він заліз в кредитні борги.

Банк пропонує боржнику зв’язатися з співробітниками Привату в режимі реального часу. Номер для зв’язку — 3700. Лінія є безкоштовною і цілодобовою. Після цього пропонується провести переговори за таким алгоритмом:

  • Повідомте співробітнику банку про своє становище;
  • Розгляньте причини, за якими ви не в змозі виконувати поточні кредитні обов’язки;
  • По можливості запропонуйте свій варіант вирішення ситуації, що склалася.

На практиці переговори між сторонами по реструктуризації боргу кредитки проходять успішно, якщо клієнт зі свого боку готовий зробити все можливе для вирішення ситуації. Звичайно, від боргових зобов’язань переговори не звільнять, але, по крайней мере, можуть поліпшити його становище і допоможе уникнути подальших судових розборок.

Важливі моменти в переговорах про реструктуризацію

Не забувайте, що рішення адміністрації банку безпосередньо залежить від причин, за якими клієнт не зміг виконати умови кредитного договору. Якщо ви серйозно захворіли, збанкрутували, були звільнені з роботи не зі своєї вини, повідомте про це банк, підкріпивши свої відомості відповідними документами. Такий крок істотно підвищить ваші шанси на успішну реструктуризацію.

ПриватБанк проводить більш лояльну політику по відношенню до клієнтів-боржників, які знаходяться в зоні АТО. Участь в бойових діях або проживання в зоні бойових дій дозволяє як мінімум отримати відстрочку у виплаті заборгованості, часто без підвищення відсотків.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector