Як дізнатися CVV на банківській картці ПриватБанку: де знаходитися і що це таке

При розрахунках в інтернеті та проведення інших операцій використовується перевірки код- CVV. Він знаходиться на самій карті і служить для додаткової ідентифікації користувача. З метою безпеки його потрібно ввести, як обязателrьний реквізит при розрахунках, які не вимагають фізичної наявності кредитки. Він є додатковим елементом безпеки при проведенні певних транзакцій.

Що таке CVV на мапі

Що таке код CVV на карті ПриватБанку? Він являє собою число, що складається з трьох цифр. Користувач може його знайти на кредитці. Він розташований на зворотному боці пластика нижче магнітної смуги. Офіційна назва коду CVV2, проте все вважають за краще називати його спрощено. На кредитці є панель для підпису власника. Справа на ній вказані три цифри — це і є число для перевірки справжності картки платіжної системи.

Де знаходиться CVV код на картці ПриватБанку

CVV на різних банківських картах

Але не завжди таким чином можна його дізнатися, так як на деяких кредитки він відсутній. При частому використанні місце, де нанесено дане число, може бути пошкоджено. У таких випадках візуально визначити його складно. Банк дає можливість його дізнатися в системі Приват24. Це актуально і для віртуальних карт.

Дивимося код CVV в Приват24

Якщо з якої-небудь причини коду немає або в разі, коли оплата виконується з віртуальної карти, можна його отримати в Приват24. Для цього необхідно:

  • авторизуватися в системі Приват24;
  • увійти поставлю «Мої рахунки»;
  • вибрати кредитку, по якій потрібно отримати код;
  • клікнути на відповідне посилання праворуч, вище меню «Управління картою / рахунком»;
  • у вікні, натиснути кнопку «Далі»;
  • ввести пароль, який прийде на мобільний телефон, щоб підтвердити.

Після цього на екрані з’явиться повідомлення, що заявка на отримання коду прийнята в обробку. Через кілька хвилин користувач отримає на свій мобільний телефон СМС, в якому будуть вказані нові дані.

Ця опція доступна і в меню «Управління карти / рахунком» в Приват24, або відразу виберіть «Код CVV».

Управління картка в Приват24

У списку операцій потрібно вибрати CVV2-код і натиснути «CVV-код». Після цього на екрані з’явиться повідомлення, що код можна дізнатися, натиснувши кнопку як показано на малюнку нижче.

Дізнатися код CVV в Приват24

Вимога до безпеки

Вищезазначені дані заборонено передавати третім особам, це одна з вимог безпеки. Банк настійно не рекомендуєте зберігати паролі в телефоні. Отриманий код потрібно запам’ятати, а СМС, в якій він був казан — видалити.

Якщо у вас банківська кредитна картка, ви можете не тільки знімати готівку, а й виконувати розрахунки. При оплаті в магазинах, банкоматах, терміналах, перевірка правомірності операції здійснюється шляхом введення пін-коду, який відомий власнику. При розрахунках в інтернеті, пін-код не використовується. В такому випадку необхідно ввести реквізити: номер, термін дії, ембосовану ім’я і число, яке зазначено на карті. У разі відсутності, отримати його можна в системі Приват24.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector