Соціальна карта від ПриватБанку: характеристики і способи замовлення карти

ПриватБанк, як і багато банків, випускає багато видів карт для клієнтів з різними доходами і потребами.

Соціальна картка ПриватБанку — справжня знахідка для тих, хто отримує соціальну допомогу від держави, а також вміє економити і не бажає переплачувати за непотрібні послуги.

Можливості карти

Як пластикова карта допоможе зберегти бюджет? Її власники не платять за отримання і обслуговування. Вона видається абсолютно безкоштовно за бажанням клієнта.

На картку нараховуються спеціальні виплати: соціальна пенсія, допомога по народженню дитини, допомога по догляду за дитиною, допомога для безробітних, виплати для людей з тимчасовою непрацездатністю, матеріальна допомога на дітей, які перебувають під опікою, адресна допомога благодійних організацій та інші види виплат.

За допомогою банківського пластику можна без комісії оплачувати послуги і покупки в магазинах і аптеках (і отримувати при цьому бонуси за програмою «Бонус Плюс»), знімати гроші в будь-якому банкоматі України, погашати кредити, оплачувати комунальні платежі. Крім того, можна управляти своїми фінансами, налаштувавши смс-банкінг, Приват24.

способи оформлення

Даний продукт простий в оформленні. Тепер не доведеться шукати потрібне відділення, половину дня стояти в чергах і заповнювати купу документів. Є три нескладних способу отримання карти швидко, безкоштовно, в зручному філії банку.

У відділенні банку

Можна вибрати будь-який зручний відділення ПриватБанку, звернутися до співробітника з проханням в оформленні. Для проведення такої процедури знадобиться лише паспорт.

Протягом 10 хвилин, карта буде готова до використання.

В Приват24

На жаль, замовити соціальну карту через віддалений інтернет-банкінг не вийде.

Інтернет карта Приватбанк

Для цього знадобиться зареєструватися на порталі Приват24. Якщо реєстрація була проведена раніше, необхідно авторизуватись, вибрати вкладку «Мої рахунки», натиснути значок «Замовлення картки», потім, відзначити валюту, в якій будуть кошти (долар, євро, гривня).

Вкладка «Мої рахунки» в Приват24

На сайті

Ще один нескладний спосіб замовлення — заповнення заявки на сайті ПриватБанку. Необхідно заповнити заявку, вказавши ім’я та номер телефону. Протягом години співробітник банку передзвонить і уточнить адресу відділення, в якому клієнту буде зручно забрати карту. Вона буде активна з моменту отримання.

Комісії

Комісії з соціальної карті не стягуються.

Хоча, деякі користувачі вважають, що тут є приховані комісії. Наприклад, при переказі з електронного онлайн гаманця на пластик. Практично всі електронні гаманці — WebMoney, Яндекс гаманець та інші утримують певний відсоток, при переведенні в готівку коштів і здійсненні операцій. Про це необхідно пам’ятати тим, хто отримує гроші за надання послуг, реалізацію товарів через «сторонню» систему розрахунків. Таким чином, причина виникнення комісії тут не в соціальній карті, а в онлайн гаманці.

Крім того, за переказ на соціальну картку особистих грошових коштів з відправника буде утримуватися 0,5% від суми, переслати на карту.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector