Як розблокувати кредитну картку ПриватБанку: через Приват24, СМС або віддалений банкінг

Клієнти ПриватБанку часто стикаються з ситуаціями, коли їх кредитка виявляються заблокованою. Це може статися з різних причин. При цьому далеко не всі знають, як розблокувати кредитну картку ПриватБанку. На ділі зробити це дуже просто можна одним з декількох способів.

Для початку розглянемо, в яких випадках рахунок може виявитися «недоступним». Найбільш поширений випадок блокування кредитки — невірно введений ПІН-код. Якщо власник вводить ПІН-код не правильно три рази поспіль, кредитка автоматично блокується з метою безпеки.

Крім того, якщо на кредитці є прострочена заборгованість, банк теж може її «відключити». Варто пам’ятати, що в такому випадку потрібно відразу погасити всі свої борги, і вже потім просити банк її відновити. У разі втрати кредитки клієнт може «відключити» її самостійно. ПриватБанк блокує кредитки клієнтів і тоді, коли з’являється підозра про шахрайські або протизаконних операціях.

Як розблокувати картку Приват через Приват 24

Найшвидший спосіб «розбанити» картку — скористатися онлайн-банком Приват24. Для того щоб це зробити, слідуємо інструкції:

  1. Заходимо на сайт Приват24 і вибираємо вкладку «Мої рахунки» ( «Мої рахунки»);
  2. Переходимо до опції «Управління картою / рахунком» ( «Керування картою / рахунки»);
    Управління карткою в Приват24
  3. Якщо ваша кредитка не активна, навпроти опції «Блокування картки» буде показано, що вона заблокована. Натискаємо «Розблокувати» і слідуємо подальшим інструкціям. Банк запросить у вас деякі персональні дані, щоб упевнитися, що ви є власником даної карти.
    Блокування картки в Приват24

Спосіб блокування / розблокування картки через Приват24 найшвидший і зручний, але тільки якщо клієнт зареєстрований в системі онлайн-банкінгу. В іншому випадку є й інші способи виконати операцію.

Відновлення іншими способами

Через віддалений банкінг

Відновити рахунок пластикової карти не виходячи з дому можна і за допомогою віддаленого банкінгу через мобільний телефон. Достатньо зателефонувати на лінію ПриватБанку 3700, зв’язатися з оператором і пояснити суть своєї проблеми. Він пояснить вам, як повернути доступ до кредитці або допоможе це зробити. Дзвінки на дану лінію з мобільних безкоштовні, а лінія доступна цілодобово.

Ще один зручний спосіб — SMS-банкінг. Причому через СМС повернути доступ до рахунку можна двома способами: скориставшись додатком «SMS-банкінг» або ж просто відправивши повідомлення за номером 10060. У повідомленні повинна бути вказана наступна інформація: «UNBLOCK + ХХХХ». Замість ХХХХ вкажіть останні чотири цифри своєї кредитної картки.

через банкомат

У банкоматі виконати операцію по відновленню теж можна просто і швидко:

  1. Зайдіть в меню «Операції з картою»;
  2. Далі виберіть «Додаткові послуги»;
  3. Після цього виберіть «Заблокувати / Розблокувати карту».

У відділенні ПриватБанку

Самий «консервативний» спосіб вирішити проблему із заблокованої картою — прийти в будь-яке відділення ПриватБанку. Зверніться з співробітникові банку, повідомивши йому свій номер карти. Розблокувати її можна буде на місці в той же день.

Важливо пам’ятати! Якщо ваша кредитка Приватбанку була заблокована через простроченої заборгованості по кредиту, розблокувати її не завжди вдається миттєво. Зробити це можна протягом декількох днів (зазвичай не більше 3-4 днів), і тільки після того, як клієнт погасить заборгованість. В цьому випадку звертатися потрібно безпосередньо до відділення ПриватБанку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector