Карта «Юніор» від ПриватБанку

Карта «Юніор» від ПриватБанку — альтернативна кредитна картка, яку можуть оформити клієнти банку, які не досягли повноліття. Така кредитка має власні нюанси і переваги, проте виразно є дуже зручним і вигідним інструментом навчити вашої дитини розпоряджатися власними грошима. Юніорська картка ПриватБанку дозволяє здійснювати всі ті операції, які доступні і дорослим клієнтам фінансової організації.

Замовити безкоштовну карту прямо зараз!

Тарифи

Умови

Валюта карткигривня
вартість оформленнябезкоштовно
Кредитний лімітє
Пільговий періодДо 55 днів
Максимальний розмір кредитного ліміту (з дозволом батьків)300 грн.
Депозитні властивості10% річних
Щомісячна плата за користування карткоюВідсутнє
Плата за заборгованість кредитних коштівПеня = 0,24% (начіcляется за кожен день прострочення кредиту на суму загальної заборгованості)
Персональний менеджерВідсутнє
Повідомлення про операціїБезкоштовне, за допомогою СМС або додатки Privat24 (Sender)

Комісія

Зняття готівки1%
Зняття готівки за кордоном2%
Зняття кредитних коштівДо 100 грн: 7 грн
100-200: 12 грн
200-300: 18 грн
Зняття готівки без присутності карти в касі2 грн.
Оплата товарів та послуг в торгових точках та Інтернеті0 грн.
Поповнення карти без її присутностів касі — 5 грн
в терміналі самообслуговування — 0,5% від суми (мінімум 5 грн)
Поповнення з картою0%
Поповнення мобільного телефону1%
Оплата карткою на рахунок юридичної особи в (платіж по Україні)4% в рахунок кредитних коштів або 1% (min 3 грн, max 1 000) в рахунок власних коштів Додатково утримується 8 грн, якщо оплата здійснюється по телефону

Замовлення та оформлення картки

Замовити та оформити таку кредитку може кожна дитина (6-17 років) в супроводі батьків. Подати заявку на оформлення можна на нашому сайті по кнопці нижче. Прийшовши до відділення за картою, не забудьте взяти паспорт одного з батьків, свідоцтво про народження дитини, а також його особистий мобільний телефон. До цього номеру і буде прив’язана його кредитка.

Послуга SMS-банкінгу за такою карткою підключається і обслуговується абсолютно безкоштовно.

Оформлення

Процес оформлення не займає багато часу. Вам буде виданий персональний договір (як і при видачі інших типів продукції банку), після чого треба ретельно прочитати вміст в документі і поставити підписи.

Картка оформлюється на певний термін, який буде вказано на пластиковій кредитці. Після закінчення терміну дії, банк автоматично її продовжить, якщо власник не відмовиться від обслуговування.

Більш детально про термін дії карти.

Умови обслуговування та переваги

Такого типу кредитки обслуговуються безкоштовно — щомісячних внесків робити не треба. SMS-банкінг буде підключений відразу ж після активації. Повідомлення про операції будуть приходити на телефон не тільки власника, а й на мобільний номер одного з батьків, телефон якого буде прив’язаний при оформленні. Таким чином, всі грошові операції по юніорського рахунку будуть контролюватися не тільки банком, але і батьками.

З цієї кредитці допустимо відкрити кредитний рахунок. Однак ліміт кредитних коштів обмежений 300 гривнями.

Власники юніорської картки і їх батьки отримують цілий ряд переваг. Найголовніша перевага для власника — можливість особисто розпоряджатися власними банківськими коштами, а також навчатися фінансової грамотності. Для цього ПриватБанком створений цільовий проект «ЮніорБанк». У процесі участі в проекті юний власник карткового рахунку буде вчитися розпоряджатися особистими і кредитними грошима, проходити навчальні курси і брати участь в тренінгах, відвідувати банк в рамках екскурсій.

Всі кошти на юніорській кредитці захищені такою ж системою захисту, як і всі інші банківські продукти. Якщо дитина втратила або у нього вкрали картку, її можна миттєво заблокувати, зателефонувавши на безкоштовну лінію 0-800-500-003.

«Карта Юніор» дозволяє економити і накопичувати: вона підключена до програми «Бонус Плюс», яка допоможе заощадити до 20% при покупках різних товарів.

Такий кредиткою можна скористатися для покупки практично будь-яких послуг і товарів, у тому числі і в Інтернеті; зняти з неї кошти можна в будь-якому пункті клієнтського обслуговування; перевести гроші можна швидко і вигідно, з мінімальною комісією або з її повною відсутністю.

Важливо враховувати, що при переказі коштів на рахунок юридичної особи, комісія буде складати 1% або 4% при переказі особистих або кредитних коштів відповідно. Незважаючи на це, карта Юніора, як бачимо, сповнена переваг, як для дітей, так і для батьків.

Просимо наших читачів залишити відгук про картку «Юніор» в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector