Як зняти гроші з кредитної картки в ПриватБанку: способи зняття, комісія за операції, поради

Зняття грошей з кредитної картки ПриватБанку — процес нескладний і займає максимум пару хвилин часу. Проте, цей процес має свої власні нюанси і моменти, на які варто звернути увагу. Часто клієнти, не будучи достатньо обізнаними, скаржаться, що банкомат або касир «обікрав» його на певну суму грошей.

На практиці «обікрасти» клієнта без його згоди неможливо. Інша справа, що часто самі клієнти дозволяють собі робити зовсім не обов’язкові витрати за банківськими операціями. Знаючи, як обслуговується кредитна карта, яка комісія і в яких випадках стягується, зайві витрати по карті можна звести до мінімуму.

Що потрібно знати про зняття грошей з кредитки ПриватБанку

Перш за все, не забуваємо, що зняття готівки майже завжди супроводжується комісією. Комісія залежить від типу карти і суми, що знімається. Гроші можна зняти як свої власні, так і кредитні — які банк дає в борг клієнтові. Комісія змінюється і в залежності від того, свої або кредитні кошти знімає клієнт.

Перевести в готівку картку Приват можна двома способами: в банкоматі або у відділенні банку — в касі. І той і інший процес не займає багато часу, але має деякі нюанси. У банкоматі не завжди бувають готівкові кошти або встановлюються обмеження по купюрам або ж «верхній» сумі. Наприклад, нам треба терміново зняти всього 50 грн., Але в банкоматі є тільки купюри по 100 грн. В такому випадку ми зможемо зняти мінімум 100 грн. чи не знімати гроші взагалі.

У касах теж бувають різні ситуації. Найпоширеніша — черги. Незважаючи на те, що ПриватБанк має дуже широку мережу відділень і пунктів самообслуговування і якісно відрізняється в цьому плані від всіх інших українських банків, черги у відділеннях Привату теж бувають. Звичайно, це не критичний момент, але кілька хвилин дорогоцінного часу він може відняти. У той же час, в години пік до банкоматів теж бувають черги.

Способи зняття грошей

Банкомат

Для того, щоб зняти гроші в банкоматі ПриватБанк необхідно:

  1. Спочатку вставити карту і ввести свій пароль;
  2. Далі вам треба вибрати бажану суму грошей: це може бути сума готівки, запропонована на екрані банкомату, або ви можете скористатися функцією «інша сума», зображення якої постійно знаходиться внизу екрану. Вводити потрібно десятикратне число;
  3. Після отримання готівки необхідно натиснути кнопку «Закінчити роботу» і забрати свою картку;
  4. Якщо ви після цього хочете перевірити свій рахунок, можна натиснути на клавішу «В головне меню» і продовжити роботу.

Скільки можна зняти грошей в банкоматі

Один клієнт має можливість зняти зі своєї карти ПриватБанку до 250 000 гривень протягом дня, згідно з положенням НБУ «Про регулювання ситуації на грошово-кредитному і валютних ринках» від 13.12.2016 року.

При цьому протягом трьох годин не дозволяється знімати більше 20 000 грн. протягом трьох годин.

Варто звернути увагу, що даний ліміт може бути і менше, в залежності від типу картки і індивідуальних налаштувань по ній.

У відділенні банку через касу

Для того, щоб зняти гроші в касі ПриватБанку необхідно мати при собі свій особистий паспорт і карту:

  1. Касир повинен упевнитися щодо вашої особистості і зробити копії перших сторінок паспорта;
  2. Далі вас попросять ввести свій пароль, після чого ви підпишете квитанцію і отримаєте бажану суму.

Зняти гроші без картки

Якщо у Вас немає можливості зняти гроші з картки, ви цілком можете обійтися без неї, скориставшись тільки своїм ПІН-кодом. Для цього необхідно:

  1. Увійти в меню і натиснути «Зняти без карти»;
  2. Потім введіть свій мобільний номер телефону і свій ОТР-пароль (код, який ви отримаєте після введення свого номера телефону). Або ж можна відсканувати QR-код за допомогою програми «Приват24» (без комісії);
  3. Далі вибираєте потрібну вам карту зі списку і вводите ПІН-код;
  4. Після цього, якщо пароль підтверджено, можна сміливо знімати необхідну суму готівки.

Запам’ятайте: знімати гроші з картки ПриватБанку без ПІН-коду неможливо, так як таким способом, при введенні пароля, банк захищає Вас від шахраїв.

Комісія

Найважливіший момент при знятті грошей з кредитної картки ПриватБанку — комісія за операцію. Більшість операцій по вашій картці обов’язково будуть супроводжуватися комісією. При цьому не важливо, яким способом ви проводите ту чи іншу операцію: в пункті самообслуговування, на касі або в інтернет-банку Приват24.

Комісія за зняття готівки з кредитної картки ПриватБанку: детальний опис для всіх типів карт

Як зняти гроші відразу з усіх ваших карт

ПриватБанк подбав про комфорт своїх клієнтів і ввів дуже зручну функцію при знятті грошей в банкоматах. Суть її полягає в тому, що якщо клієнт є власником кількох карток Приватні і хоче перевести в готівку всі або кілька, йому не обов’язково переводити кожну з них.

Зробити це можна за принципом «одна карта на всі рахунки». Іншими словами, клієнт повинен вставити тільки одну зі своїх карт, але на екрані банкомату він побачить стан кожного свого рахунку на картках. При цьому він може виконати будь-яку операцію з будь-якої з цих карт, в тому числі і зняти гроші.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector