Комісія за зняття готівки з кредитної картки ПриватБанку: детальний опис для всіх типів карт

ПриватБанк є лідером у випуску кредиток серед всіх українських банків. Сьогодні банк надає клієнтам можливість оформити пластикову карту практично для будь-яких цілей: зберігання грошей, оформлення кредиту, безготівкова оплата товарів послуг, отримання зарплат, стипендій, соціальних виплат тощо. При цьому, як правило вона оформляється швидко і готова до використання в мінімальні терміни після оформлення . Залежно від того, який відсоток при знятті грошей з кредитки ПриватБанку буде списуватися, банківські пластикові картки можна умовно розділити на кілька категорій.

Корисна стаття
Якщо вас цікавить інформація про те, скільки можна зняти грошей з карти, то ви можете ознайомитися з матеріалом у нас на сайті.

Деякі цільові карти ( «Карти для виплат») не передбачають додаткову плату за зняття готівки. А ось стандартна картка «Універсальна» ця умова передбачає. Розглянемо деталі цієї процедури більш детально по кожному типу кредитки.

Комісія при переведенні в готівку валюти з карти «Універсальна»

Картка «Універсальна» називається так неспроста. На ній можна зберігати власні заощадження, користуватися кредитними грошима, розраховуватися за магазинні покупки і покупки і в інтернеті, оперувати коштами між рахунками Приватні та інших банківських установ України та інше. За великим рахунком інші типи кредиток теж підтримують всі ці функції, однак «Універсальна» — найпопулярніша пластикова карта ПриватБанку.

Власні кошти

Випуск і обслуговування кредитки абсолютно безкоштовні. А ось для того, щоб забрати гроші з карткового рахунку, доведеться трохи заплатити банку за цю послугу. При переведенні в готівку своєї власної валюти комісія завжди однакова в процентному співвідношенні, незалежно від суми проведеної операції грошових коштів. Вона становить 1%. Тобто якщо клієнт знімає тисячу грн, то додаткова плата складе десять грн, якщо п’ять тисяч — то п’ятдесят грн.

Кредитні гроші

В цьому випадку комісійна плата за зняття готівки буде різною в залежності від суми, що знімається. Припустимо, що ви знімаєте суму до ста грн. за раз, то додаткова плата дорівнює семи грн. Якщо знімати від ста до двохсот грн, розмір комісійної плати буде дорівнює 12 гривням, тобто в процентному співвідношенні менше.

Далі комісійна плата буде також зменшуватися за процентним співвідношенням аж до 1 тисячі гривень. При переведенні в готівку ще більшої суми, вона завжди становить 4%.

Комісійні тарифи за кордоном

За кордоном перевести в готівку можна тільки власні резерви. В такому випадку комісія складе 2%. Більш детальна інформація зазначена в цій табличці.

Комісія при переведенні в готівку валюти з «Карти для виплат»

«Картка для виплат» — цільова кредитка, яка підтримує всі функції, які підтримує і «Універсальна». Мабуть, найбільш істотна різниця між кредитками — додаткова плата за послуги переведення в готівку. У нашому випадку вона повністю відсутня.

При знятті грошей не стягується комісійна плата якщо:

  • гроші були переведені в готівку в будь-якому банкоматі або пункті видачі коштів України;
  • готівкові знімаються в банкоматі або пункті видачі коштів ПриватБанку в таких країнах як Латвія, Італія і Португалія.

При отриманні валюти за кордоном комісія буде дорівнює комісійним тарифами «Універсальної» в аналогічних випадках — 2%.

Комісія при знятті грошей з картки «Універсальна Gold» і «Карти Юніора»

Кредитка «Універсальна Gold» має ті ж тарифи при знятті готівки, що і звичайна «Універсальна». При цьому такий тип кредитки передбачає щомісячну плату за обслуговування.

Трохи інші комісійні тарифи має «Карта Юніор». Сама по собі картка орієнтована для неповнолітніх клієнтів. Відповідно, банк вводить на неї обмеження в порівнянні з картами іншого типу. Однак на ній також можна встановити кредитний ліміт.

Сплата банку при знятті грошей з основного рахунку такої кредитки складає 1% в Україні і 2% за кордоном. Тобто розцінки такі ж, як і в «Універсальній». Інша комісія на цю карту встановлена ​​при переведенні в готівку кредитних коштів.

Максимальний кредитний ліміт на юніорській карті — 300 гривень. Комісія при знятті до 100 грн. становить 7 грн., від 100 до 200 гривень. — 12 грн., Від 200 до 300 — 18 грн.

Варто пам’ятати, що в обох випадках власнику кредитки доведеться заплатити додаткову комісію при знятті грошей без присутності кредитки. У таких випадках комісія складає 2 гривень., Незалежно від суми знімаються грошей.

Більшість карток ПриватБанку передбачають плату при знятті готівкових коштів. Виняток становлять тільки цільові пластикові карти — картки для отримання зарплати, пенсії, соціальної допомоги тощо У більшості інших випадків комісійна плата однакова і відрізняється в залежності від того, де знімати гроші, в Україні чи за кордоном, а також від того, які кошти знімаються, власні або кредитні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector