4 способи активувати картку ПриватБанку

Кожен клієнт ПриватБанку, отримавши нову пластикову картку, повинен її активувати. Це відкриває доступ до використання усіх її функціональних можливостей. Під час активації відбувається ідентифікація особистості клієнта щодо відкритого в банку карткового рахунку.

Робиться це з метою убезпечити банківські операції від протиправних дій третіх осіб.

Щоб успішно активувати картку потрібно її прив’язка до вашого номера телефону, зробити це можна у відділенні банку при оформленні договору про відкриття карткового рахунку.

Існує кілька способів активації, розглянемо детально кожен з них.

4 способи активації картки Приватбанку

  • Через банкомат. Для цього необхідно вставити картку в картоприймач, вказати свій телефонний номер. На нього робот відправить вам одноразовий пароль (4 цифри). Введіть його з клавіатури банкомату і процедура активації буде завершена.
    Введення коду для активації карти на терміналі Приватбанку
  • Також ви можете відправити SMS-повідомлення на короткий службовий номер 10060. У відправленому повідомленні повинен бути присутнім наступний текст: «ACTIVE + ХХХХ». В даному випадку ХХХХ — це останні 4 цифри шестнадцатізначного номера вашої картки, які вказані на її лицьовій стороні. Прослідкуйте, щоб в SMS більше не було ніяких символів: крапок, ком, зайвих пробілів і тому подібного.
  • Здійснити дзвінок за номером 0-800-500-804. Ви додзвонитися на лінію банківського обслуговування. Якщо бажаєте дізнатися як активувати карту для виплат Приватбанку — виберіть саме цей пункт серед запропонованих. Далі дотримуйтесь покрокової автоматичної інструкції, що озвучується роботом.
  • Додзвонитися в сервіс з обслуговування клієнтів ПриватБанку і поспілкуватися з оператором. Зробити це можна, набравши на телефоні 0-800-500-003. Перш ніж надати потрібну вам послугу, співробітник банку проведе вашу ідентифікацію як клієнта. В цьому випадку карта стане активною через 30 хвилин.

Корисні поради

Багато клієнтів банку намагаються провести процедуру активації через Приват 24, але активувати карту Приватбанку через інтернет неможливо. Не реагуйте на такі пропозиції в мережі, можна стати жертвою шахраїв.

Кращий спосіб активації — це відвідування відділення банку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector