Збільшити / змінити кредитний ліміт на кредитну картку через Приват24 або у відділенні банку

При отриманні пластикової картки ПриватБанку клієнту пропонується встановити певний кредитний ліміт. Цей ліміт передбачає верхній поріг кредитних коштів, які ви можете використовувати на різноманітні цілі. Фактично клієнт позичає гроші у банку, а потім повертає їх з відсотками. Іноді клієнту мало максимально доступного розміру позики і він хоче збільшити кредитний ліміт у ПриватБанку.

Ліміт по кредитці встановлюється при оформленні її в офісі банку. Ви можете назвати співробітникові банку, який саме кредитний ліміт на карті ви для себе хочете. Але навіть після оформлення карти його розмір можна змінити.

Існує кілька можливостей збільшити його на кредитці ПриватБанку. Банк може автоматично підвищити ліміт, якщо ви є добросовісним позичальником і вчасно гасіть кредити. В такому випадку ви отримаєте повідомлення про це в форматі повідомлення на свій мобільний номер. Також встановити збільшений ліміт можна безпосередньо в ПриватБанку, в одному з відділень. Нарешті, клієнт може збільшувати кредити або ввести обмеження в онлайн-банку Приват24.

Збільшення / зміни в відділенні ПриватБанку

Встановити більш високий кредитний ліміт вірним способом можна у відділенні банку. Ви можете оформити окрему картку-кредитку на своє ім’я. В такому випадку вам знадобиться паспорт. Якщо ви вже має карту для кредитних коштів, просто візьміть її з собою.

У відділенні банку зверніться до співробітника ПриватБанку і поясніть йому свої побажання. Встановлення нових кредитних рамок займає зазвичай не більше 20 хвилин. Від вас вимагається лише картка і деяка інформація про себе. Також не варто забувати, що зазвичай пластикові кредікі ПриватБанку прив’язуються до номера мобільного телефону. Тому наявність з собою телефону також обов’язково. В процесі зміни ліміту можливі підтвердження та оповіщення через ваш мобільний номер.

Співробітник банку може і не допомогти клієнту встановити підвищений ліміт. Відмова можливий, якщо клієнт не був добросовісним позичальником, прострочив терміни погашення кредиту один або кілька разів.

Збільшення / зміни через Приват24

Є й інший спосіб зміни свого ліміту на кредитці. Як збільшити кредитний ліміт через Приват24, не виходячи з дому? Розглянемо інструкцію:

  1. Заходимо на сайт Приват24 за адресою privat24.privatbank.ua;
  2. Відкриваємо закладку «Мої рахунки». На цій вкладці ви побачите інформацію про своїх пластикових картах;
  3. Вибираємо потрібну карту і переходимо до опції «Управління картою / рахунком»;
  4. Після цього на екрані з’явиться інформація про ліміти на вашій картці. Відкриваємо опцію «Кредитний ліміт»;
  5. Якщо ваша карта активна і на ній немає заборгованості, ви зможете встановити новий ліміт. Тепер сайт Приват24 запропонує вказати нові рамки ліміту. Верхній поріг може бути різним у залежності від типу карти;
  6. Далі вам потрібно заповнити поля із загальною інформацією про себе;

Вказуйте тільки справжню і достовірну інформацію. На цьому етапі підтвердження документами не потрібно, але банк має право зажадати документи і довідки для звірки даних.

  1. Після введення всіх даних, натискаємо «Далі»;
  2. Банк прийняв вашу заявку, і співробітники банку розглянуть її найближчим часом. Про результати заявки клієнт оповіщається протягом доби.

Як бачимо, змінити кредитний ліміт на своїй кредитці ПриватБанку не так складно. Досить виділити на це не більше півгодини вільного часу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector