Як змінити обмеження на зняття готівки по картці ПриватБанку: 5 доступних способів

Ліміти на зняття готівки можуть стати серйозною перешкодою для користувачів, які оперують великими сумами. Однак ці параметри можна змінювати і підлаштовувати під свої потреби. Сьогодні ми розглянемо, чому існує ліміт на зняття готівки в ПриватБанку, і як його можна змінити.

Причини установки і розмір ліміту

Основною причиною установки обмежень є безпека користувача. Карта може потрапити в руки зловмисників, або ж шахраї іншим чином отримають доступ до грошей на рахунку користувача.

Ліміт на зняття готівки з картки ПриватБанку, звичайно, не захищає від такої можливості. Але завдяки такому обмеженню шахраї хоча б не зможуть зняти всі засоби, які лежали на мапі. Тим самим мінімізуються збитки користувача. Крім того, навіть якщо ви втратите деяку суму, на вашому рахунку все одно залишаться заощадження — ліміт дозволяє не втратити всі гроші разом.

Однак є й інші причини. Зокрема, в 2014 році, відповідаючи на запитання користувачів, співробітники ПриватБанку посилалися на те, що установка обмежень необхідна для підтримки стабільності банківської системи країни.

Головне, що дані параметри можна коригувати під свої потреби, і зараз ми розповімо, як це зробити.

Впособи зміни

В даний час по карті для виплат встановлено обмеження, за яким через банкомати можна знімати не більше 5000 гривень в день.

Тепер перейдемо до способів зміни даних обмежень. Усього доступно п’ять способів — через онлайн-банкінг, банкомат, гарячу лінію, SMS або у відділенні.

В Приват24

  • авторизуйтесь в системі Приват24 за допомогою логіна і пароля;
  • виберіть меню «Мої рахунки»;
    Вкладка «Мої рахунки» в Приват24
  • знайдіть опцію «Зміна ліміту»;
    Розділ «Зміна ліміту» в Приват24
  • встановіть бажаний розмір і збережіть зміни.

Важливо не переплутати цю операцію з лімітом на покупки в інтернеті. Це обмеження встановлюється в іншому меню: «Мої рахунки» — «Управління картою / рахунком» — «Оплата в інтернеті».

Розділ «Оплата в інтернеті» в Приват24

Це різні функції — перша обмежує отримання готівки в банкоматі, друга встановлює граничну суму, яку можна витратити на покупки в інтернеті за місяць. Можна підключити або ту, або іншу опцію, або обидві відразу — їх використання ніяк не заважає один одному.

Через банкомат

У банкоматі ПриватБанку теж доступна така функція:

  • відкрийте меню «Операції з картою»;
  • виберіть плашку «Додаткові послуги»;
  • знайдіть функцію «Зміна кеш-ліміту в межах залишку» і встановіть бажане значення.

Збільшивши ліміт, ви зможете зняти в банкоматі всі гроші, які є на карті. У способу є одна особливість — зміна працює тільки в межах залишку коштів на картці. Тобто, якщо на карті 20 000 гривень, то і змінювати ліміт можна в межах цієї суми, не більше.

У відділенні

Зверніться в будь-яке відділення ПриватБанку, маючи при собі карту. Співробітник зможе встановити будь-які обмеження зняття сум на ваше прохання. Для цього доведеться пред’явити посвідчення особи, тому захопіть з собою паспорт.

За допомогою смс

Коригувати ліміти можна також за допомогою відправки SMS-команд на короткий номер 10060.

Приклад
Команда виглядає наступним чином: CASHХХХ + YYYY, де ХХХ — розмір обмеження; YYYY — 4 останні цифри номера картки. Тобто, якщо у вас картка з номером 1111 2222 3333 4444, і ви хочете дозволити одноразову зняття в сумі 500 гривень, то команда повинна виглядати наступним чином: CASH500 + 4444

Відправляти SMS потрібно з номера, прив’язаного до картки. В іншому випадку операція не буде здійснена. Максимальний ліміт не може перевищувати суму грошей, що лежать на карті в момент скоєння запиту.

Через гарячу лінію

Гаряча лінія 3700 також дозволяє обмежувати зняття коштів з картки. Обмеження, встановлене через гарячу лінію, діє добу, після чого повертається до колишнього значення.

Просто зателефонуйте на 3700, повідомте оператору про необхідність змінити ліміт на отримання грошей через банкомат, і дотримуйтесь подальших інструкцій.

Не потрібно встановлювати занадто високі ліміти по картах без необхідності. Дана міра існує для того, щоб власник рахунку не втратила всі гроші через махінації зловмисників. Тому, якщо немає об’єктивної необхідності в знятті великих сум, то і ліміти коригувати не потрібно.

Ссылка на основную публикацию