Оформити кредитну карту ПриватБанк: види карт, оформлення онлайн або в офісі

Кредитна картка в наш час — невід’ємна частина життя. Люди користуються пластиковими кредитками в різних цілях, адже це, перш за все, зручно. Оформлення кредитки зазвичай не займає багато часу і зусиль. У цій статті ми розповімо, як оформити кредитку в ПриватБанку.

Перш за все, відзначимо, що пластикова картка може оформлятися для нарахування заробітної плати, пенсії, соціальної допомоги або стипендії. Кредитка від ПриватБанку дозволяють клієнтам не тільки отримувати на них гроші, але і переводити на інші рахунки, розплачуватися за покупки або послуги в Інтернеті, оформляти кредити або просто зберігати кошти. Залежно від особистості власника і цілей оформлення кредитки, ПриватБанк надає до вибору клієнтів кілька типів карт.

Види кредитних карт ПриватБанку

Найпопулярніший вид кредитки в ПриватБанку — карта «Універсальна». Нею можна користуватися в найрізноманітніших цілях. Оформити її може практично кожен бажаючий громадянин. Головне, мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.

Можна оформити і «Універсальну» з фото або «Універсальну Gold», які надають більший перелік послуг, в тому числі і за кредитними лімітами. Наприклад, члени клубу «Gold» у відділеннях ПриватБанку обслуговуються позачергово.

Для зарахування зарплат або пенсій можна оформити «Карту для виплат», якій також можна буде користуватися в різних цілях.

Для юних клієнтів ПриватБанку банк надає можливість оформити «Карту юніора». Неповнолітні клієнти таких карт будуть мати в доступі практично ті ж послуги, що і дорослі власники інших пластикових карт.

Також можна оформити елітну картку ПриватБанку, за яку, правда, доведеться заплатити солідний перший внесок і робити щомісячні внески.

Є два способи оформити пластикову карту: Через Інтернет і в офісі будь-якого банківського відділення. Але варто враховувати, що при оформленні заявки через Інтернет забирати кредитку все одно доведеться в банківському відділенні.

Оформлення кредитної картки через Інтернет

Оформити кредитну карту ПриватБанк через Інтернет можна, навіть не виходячи з дому. У цьому головна перевага такого способу. Щоб оформити заявку на отримання карти, необхідно:

  1. Виберете який тип карти ви хочете замовити «Універсальну» або «GOLD» (Ми рекомендуємо GOLD, так як у неї більш розширений функціонал).
  2. Перейти по посиланнях вище і заповнити необхідні поля;
  3. Далі з вами зв’яжеться представник банку і оформить вашу заявку.

Більшість платіжних кредиток в ПриватБанку оформляються безкоштовно. Виняток становлять кредитки з індивідуальним дизайном, з фото, а також елітні карти.
Замовити кредитку карту

Найближчим часом після подачі заявки на отримання кредитки з вами зв’яжуться співробітники ПриватБанку, повідомивши рішення за вашою заявкою. Як правило, вже в Протягом декількох годин клієнт отримує позитивну відповідь. Після цього потрібно прийти в будь-яке відділення банку і забрати замовлену кредитку. Для отримання карти на руки клієнту необхідно мати при собі паспорт та ідентифікаційний код. Співробітники банку обіцяють видати вам кредитку протягом п’ятнадцяти хвилин. Однак на практиці процес може затягнутися довше через живої черги.

Оформлення кредитної картки у відділенні банку

Кожен бажаючий клієнт може подати заявку і оформити кредитку вже безпосередньо в офісному відділенні банку, без попереднього запиту. Для цього також потрібні ж документи: паспорт та ідентифікаційний код.

Залежно від типу карти і кредитного ліміту, що встановлюється на неї, для оформлення може знадобитися виписка про доходи потенційного власника кредитки. У деяких випадках наявність додаткової документації може мати вирішальну роль для встановлення верхніх меж кредитного ліміту. Однак мінімальний кредит, як правило, оформляється і при наявності базових документів.

Щоб оформити картку у відділенні банку, потрібно:

  1. Звернутися до співробітника офісу, повідомивши про те, яку кредитку ви бажаєте замовити;
  2. Надати співробітникові відділення документи разом з деякими даними про себе, в тому числі з номером свого мобільного телефону. Надалі ваша кредитка буде прив’язана до цього номеру;
  3. Встановити кредитний ліміт залежно від індивідуальних бажань клієнта;
  4. За бажанням оформити доступ до сервісу віддаленого банкінгу «Приват24».

Вся операція займає не більше 15-20 хвилин з моменту початку операції.

Оформлену картку можна використовувати для розрахунку в магазинах та інтернет-магазинах, оплачувати нею комунальні рахунки, купувати квитки на транспорт, переказувати кошти з рахунку на рахунок або на картки інших банків, оформляти депозити, жертвувати гроші на благодійність і навіть брати участь в різних акціях.

Закрити кредитну картку Приват можна також просто: в Інтернеті або в будь-якому відділенні банку. Також не варто забувати, що кожна карта має свій термін придатності, і по закінченню його карту можна або закрити, або безкоштовно продовжити.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector