Іменна карта з фото від ПриватБанку: характеристики карти, її тарифи і способи замовлення

Іменна карта ПриватБанку це надійний інструмент для безпечних платежів. На такому пластику присутній фотографія і ім’я користувача. З нею можна використовувати технології безконтактних розрахунків. Тобто, не потрібно вводити пін-код, навіть якщо покупка здійснюється в іншій країні світу.

Види іменної карти з фото

ПриватБанк пропонує оформлення декількох типів іменних карток. Їх можна замовити в якості додаткових до раніше випущеним миттєвим картам.

Універсальна

Це кредитка з лімітом до 50 тис. Гривень, пільговим періодом 55 днів. Додатково по ній проходить нарахування 7% річних на залишок власних коштів. Іменна карта універсальна з фото від ПриватБанку — це варіант безпечно проводити платежі в будь-якій точці країни і світу без введення пін-коду.

Карта для виплат

На неї можна отримувати будь-які перекази: зарплату, пенсію, аванси, стипендію, інші види виплат. Якщо така картка не тільки з фото, а ще й чіпом, то не буде проблемою розрахуватися нею, використовуючи сучасні безконтактні технології.

VIP-карта

Вона дозволяє вирішувати фінансові питання швидко, через індивідуального менеджера. При необхідності можна оформити будь-яку кількість карток на себе або близьких, в гривнях або валюті. Додатково по ній діють вигідні умови кредитування.

Переваги іменної карти з фото

Серед всіх переваг продукту, можна виділити наступні:

 1. Підвищена безпека розрахунків. За це відповідає чіп, інтегрований в іменний пластик. Чіп неможливо підробити, і як раз він перешкоджає проведенню платежів шахраєм з клієнтського платіжного засобу.
 2. Фото і ім’я такі ж, як на закордонному паспорті. За рахунок цього є придбання товарів за кордоном. При цьому не потрібно пред’являти посвідчення особи.
 3. Можливість використання безконтактних технологій оплати PayPass і PayWeve. Пластик потрібно тільки піднести до терміналу, щоб кошти за покупку / послугу списалися.

Способи замовлення іменної карти з фото

Оформити її можна різними способами, і ми крок за кроком розповімо, як зробити іменну картку ПриватБанку.

Через Приват24

Системи інтернет-банкінгу Приват24 зручна тим, що через неї можна оформити або замовити багато продуктів, в тому числі картку.

Правда саме таку через систему самообслуговування замовити, не вдасться.

Однак в сервісі Приват24 є можливість онлайн-допомоги в системі банку, яка допоможе замовити необхідний продукт.

Для цього потрібно зайти в онлайн-допомога. Віконце зв’язку пропонує варіанти вирішення даного питання по розділах. У них вдасться знайти посилання, яка автоматично переведе на форму замовлення. Тобто, відбудеться автоматичне перенаправлення на загальну сторінку банківського продукту. Причому сторінка «Карти з фото» єдина як для тих, хто вже є клієнтом банку, так і для тих, хто тільки вирішив ним стати. Алгоритм дій при замовленні через сайт буде однаковим. Покроково процес виглядає так:

 1. Зайти на сайт https://privatbank.ua/ і перейти в розділ «Карта з фото».
  Розділ «Карта з фото» на сайті Приватбанк
 2. Далі натиснути кнопку «Замовити зараз».
 3. Відбудеться перенаправлення на сторінку даного продукту банку. На ній потрібно клікнути «Замовити».
 4. Слід ввести номер телефону, на нього прийде смс, яке необхідно ввести у відповідне поле на цій же сторінці.
 5. Для користувачів системи Приват24 відбудеться автоматичне визначення клієнтських даних.
 6. Далі вибір карти: універсальна, для виплат або VIP. Крім того, можна вибрати дизайн, із запропонованих, або завантажити власне зображення. Воно буде розміщено на карті.
 7. Слід вибрати, де буде розташований логотип платіжної системи.
 8. Не забудьте зазначити «згоду з умовами» галочкою.
 9. Потім слід вказати контактні дані, а також адресу електронної пошти.
 10. Оберіть спосіб доставки виготовленого пластика: в відділення або на домашню адресу.
 11. Останній крок — підтвердження операції і власне оплата вартості пластика.

Зверніть увагу! На сайті є опція відстеження статусу доставки карти.

У відділенні

Найпростіший варіант оформлення саме в відділенні. При цьому всі зазначені вище кроки зробить фахівець. Клієнту тільки потрібно відповідати на питання, в процесі оформлення. Це зручно, адже не потрібно самостійно розбиратися в особливостях карти. Користуючись цим способом, також вдасться замовити доставку на будинок або забрати в найближчому відділенні банку.

З собою потрібно взяти паспорт і код. Після того як пластик буде готовий, співробітники банку повідомлять клієнта. Час на видачу і активацію складе не більше 15 хвилин. Причому все зробить сам фахівець, клієнтові просто потрібно бути поруч.

По телефону

Оформити даний продукт по телефону гарячої лінії не можна.

Комісії

Варто розглянути тарифи на оформлення. Так вартість випуску універсальної і карти для виплат становить 100 гривень. Для Gold-пластика тариф — 150 гривень. Обслуговується класична карта безкоштовно, а ось за «золотий» пластик буде стягуватися щомісячна оплата в розмірі 20 гривень. За тарифами за зняття, перекази та інші дії, то вони такі ж, як і для стандартного пластика.

Іменна кредитна йди дебетова карта ПриватБанку — це можливість використовувати всі методи оплати, в тому числі з використанням безконтактної технології, перебуваючи в будь-якій точці країни і світу. При цьому всі операції безпечні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector