Як заблокувати картку ПриватБанку: чотири способи швидкої блокування і важливі поради

Заблокувати кредитку в Приваті набагато простіше, ніж її отримати. А отримати картку — простіше простого. Блокування кредитку може знадобитися в декількох випадках. Наприклад, ви втратили кредитку. Навіть банк радить в таких випадках миттєво її блокувати, щоб уникнути дій шахраїв. Якщо її вкрали — ситуація аналогічна. Але трапляється і так, що клієнтові потрібно заблокувати кредитку просто тому, що вона йому не потрібна. Про те, як заблокувати кредитну карту ПриватБанку, читайте нижче.

Відразу відзначимо, що заблокувати кредитку можна такими способами:

 • через Приват24
 • Через віддалений банкінг
 • через банкомат
 • У відділенні банку

Розглянемо більш детально кожен з цих способів.

Способи блокування картки ПриватБанку

Блокування через Приват24

Блокувати кредитки ПриватБанку дуже просто і швидко можна через інтернет-банк Приват24. Зазвичай це не займає більше двох-трьох хвилин. Розглянемо докладну інструкцію:

 1. Авторізуемся в системі Приват24 і переходимо до розділу «Мої рахунки»;
 2. У розділі «Карти» вибираємо опцію «Управління картою»;
  Інструкція як перейти в розділ для заблокування картки ПриватБанку
 3. Гортаємо сторінку вниз до опції «Блокування картки». Навпаки з’явиться опція «Заблокувати».

Блокіровака карти в Приват24

Як бачимо, скориставшись послугами Приват24, заблокувати свою пластикову кредитку, одну або кілька, дуже просто. Це робиться в кілька елементарних кроків і займає не більше двох-трьох хвилин.

Заблокувати через СМС або телефонний дзвінок

Блокувати картку через СМС або телефонний дзвінок ще простіше. Для того щоб виконати операцію через повідомлення, відправляємо СМС на номер 10060. У повідомленні повинен бути зазначений текст «BLOCK + чотири останні цифри вашої картки». Також за допомогою програми «СМС-банкінг».

Зателефонувавши за номером 3700, який є безкоштовним для мобільних номерів, заблокувати кредитку можна буквально за пару хвилин. Лінія працює цілодобово без вихідних.

Блокування через банкомат

Для цього потрібно:

 1. Вибрати в «Операціях з картою» меню «Додаткових послуг»;
 2. Тут вибрати опцію «Заблокувати». По суті на цьому, після підтвердження, операцію можна вважати завершеною.

Блокування картки у відділенні банку

Швидко і надійно картку можна заблокувати і в відділенні Приват. І все ж такий процес буде проходити трохи довше. Зате ви точно зможете переконатися, що кредитка заблокована. У будь-якому банківському відділенні зверніться до співробітника і попросіть заблокувати картку. Передайте карту йому на руки і дотримуйтесь його подальших інструкцій.

При цьому пам’ятайте, що співробітник банку не має права вимагати від вас ПІН-код від картки. Якщо для процедури його потрібно вести, ви завжди повинні робити це самостійно.

Поради про блокування картки

Пам’ятайте, що заблоковану картку завжди можна розблокувати. Як це зробити, детально описано тут.

У будь-якому випадку, не забувайте, що блокування є першою рекомендацією в разі якщо з різних причин ви втратили свою картку. І тим більше її слід швидко блокувати, якщо ви виявили якісь ознаки шахрайства.

Наприклад, якщо ви втратили кредитку, а на ваш мобільний номер приходять повідомлення або дзвінки про будь-яких операціях по ній, ні в якому разі не підтверджуйте їх і відразу блокуйте картку. Відновити її можна просто і швидко, зате ви будете впевнені в безпеці своїх коштів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector