Обмеження за віком для отримання картки ПриватБанку

Використання карт для оплати товарів і послуг зручно. Причому такі платіжні інструменти доступні клієнтам різного віку. Багато банків не дають можливості оформити «пластик» до 18 років, але в ПриватБанку є спеціальна програма навчання фінансової грамотності для наймолодших клієнтів. Тому багато клієнтів цікавляться, зі скількох років можна отримати картку ПриватБанку.

Обмеження за віком

Картки ПриватБанку діляться на 2 види: дебетові та кредитні.

Що стосується кредиток, то вони також можуть використовуватися для зберігання власних коштів. Крім того, в них є певний кредитний ліміт. Так, для «Універсальної» карти це 50 тис. Гривень, для карток VIP-рівня ліміт вище.

Карта Юніор

Сучасні діти рано дізнаються цінність грошей. До того ж практично скрізь сьогодні можна розрахуватися карткою.

Логічно, що ПриватБанк пропонує оформлення картки Юніор для дітей від 6 років. Звичайно, витрати і надходження грошей контролюють батьки. Дитина отримує шанс пізнавати ази фінансової грамотності, конкретніше:

 • отримувати знання в банківській сфері через спеціальний сайт для власників картки;
 • відвідувати тренінги, брати участь в змаганнях, які регулярно організовуються співробітниками банку.

При використанні картки для розрахунку за покупки на неї нараховуються бонуси. Вікове обмеження для оформлення та користування карткою Юніора — 6-17 років. Списання коштів для неї йде з батьківської. Ліміт — 300 гривень.

Для дебетових карт

На дебетових картах зберігаються власні кошти, тому для їх відкриття потрібно як мінімум мати джерело доходу. Його за правилами банку потрібно підтвердити. Якщо справа стосується віку, то в Україні раніше 16 років ніяких доходів у людини бути не може, принаймні, офіційних. Тому вік оформлення дебетових карт в ПриватБанку від 16 років. З її допомогою можна:

 • зберігати власні кошти;
 • примножувати гроші при підключенні депозитного властивості — 7% від залишку на карті;
 • здійснювати операції з оплати товарів і послуг: в магазинах або в інтернеті;
 • отримувати або відправляти перекази.

Для кредиток

Багатьом цікаво, зі скількох років в ПриватБанку дають кредитку. Цей тип картки вимагає більше відповідальності, адже мається на увазі фактично отримання кредиту.

Людина повинна вміти розпоряджатися грошима, підтвердити свою платоспроможність.

При цьому кредитку в ПриватБанку можна відкрити також з 16 років, але за нею можуть бути встановлені обмеження:

 • недоступно встановлення кредитного ліміту;
 • мінімальна сума грошей, на яку може налічуватися дохід в розмірі 7% річних — 100 гривень.

Після досягнення 18 років можна відкрити кредитний ліміт. Але навіть по найпопулярнішою «Універсальної» карті він навряд чи буде максимальним.

Навіть якщо клієнт отримав кредитку в період з 16 до 18 років, при відкритті кредитного ліміту йому доведеться пройти заново процедуру оцінки платоспроможності.

Документи і основні вимоги щодо оформлення

Для оформлення картки будь-якого із зазначених типів потрібно відвідати відділення банку з собою мати паспорт та ідентифікаційний код, а також свідоцтво про народження дитини (якщо картка оформлюється йому). При оформленні картки Юніора ці документи потрібно надати батькам. Якщо у нього немає картки банку, то для початку вона оформляється для дорослого, тільки потім «Юніор» для дитини.

Для замовлення будь-якої картки не потрібні інші документи. Хоча при подачі заявки на кредитку можна подати довідку про доходи. В такому випадку можна розраховувати на більший ліміт.

Комісії банку за оформлення:

 • стандартна дебетова — безкоштовно;
 • золота дебетова — 150 гривень;
 • кредитка «Універсальна» — безкоштовно;
 • саме карта будь-якого типу з чіпом і фото — 100 гривень.

ПриватБанк пропонує клієнтам оформлення карток вже з 6 років. Правда повний функціонал і самостійне розпорядження коштами можливе не раніше ніж з 18 років.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector