Страхування кредитного ліміту ПриватБанк: принципи роботи програми, як підключити страховку або відключити

Будь-які кредити в банках або кредитних організаціях — це і зручно, і ризиковано одночасно. У будь-який момент людині можуть знадобитися термінові кошти, а під рукою їх може і не виявитися. В такому випадку є можливість оформити кредит у банку, а потім поступово виплачувати його з певними відсотками. Однак що робити в тому випадку, якщо кредит оформлений, а виплатити її немає можливості. Програма «Страхування кредитного ліміту» в ПриватБанку дозволяє клієнту убезпечити себе на випадок, якщо така ситуація виникне.

Система страхування дає можливість отримати страховку в різних життєвих ситуаціях, коли виплатити кредит немає можливості. Дана програма повністю покриє вашу заборгованість при певних обставинах.

В яких випадках працює система «Страхування кредитного ліміту ПриватБанк»

Розглянемо по порядку:

  1. Втрата основного робочого місця;
  2. Отримання інвалідності через нещасний випадок;
  3. Захворювання з критичним статусом;
  4. Смерть людини в результаті критичної хвороби або нещасного випадку.

Таким чином, партнери банку обіцяють покрити ваші борги за кредитним лімітом в екстрених ситуаціях. При цьому повертати потім нічого не потрібно буде.

Умови та обмеження роботи програми «Страхування кредитного ліміту»

У ПриватБанку працює, мабуть, найрізноманітніша система кредитування клієнтів в Україні. Навіть якщо клієнт використовує звичайну пластикову карту, банк встановлює кредитний ліміт. Це означає, що клієнт може взяти гроші в борг у банку за умови своєчасного його погашення.

Також банк пропонує застрахувати кредитний ліміт. Страховка не покриває всі випадки, але найбільш критичні — так. Розглянемо випадки страхування кредитного ліміту більш докладно.

Перш за все, відзначимо: за цю систему банк зажадає внести певні кошти. На даний момент розмір таких внесків становить 0,9%. Тобто, якщо, в результаті, потрібно покрити заборгованість в розмірі 100 грн, то платіж становить всього 90 копійок. Таким чином, система пропонує свої послуги на досить вигідних умовах.

Отримати страховку можна в разі діагностування лікарями критичної хвороби. До такого роду випадків відносять, наприклад, інфаркт і інсульт, інші серйозні серцеві недуги, онкологічні хвороби, захворювання, що вимагають пересадки органів і т.п. Само собою страхуються випадки смерті через нещасних випадків або хвороб.

Крім того, страховка діє і в разі втрати основного місця роботи не з вини самого працівника. Тобто якщо на роботі скорочення або фірма була ліквідована, перетворилася, і співробітник втратив робоче місце, система страхування ліміту кредитної картки теж працює.

У випадках втрати робочого місця є певні обмеження:

  • Страховці не підлягають клієнти, які не досягнули 20-річного віку, а також особи, які досягли 56 і 58 років для клієнтів-жінок і клієнтів-чоловіків відповідно;
  • Чи не страхуються особи, робочий стаж яких не досягає одного року на останньому робочому місці;
  • Не підлягають системі страхування клієнти, які працюють в певних сферах: власних приватних підприємствах, військовослужбовці, фрілансери, сумісники, самозайняті клієнти, а також клієнти, влаштовані в компанії, в якій вони володіють більш ніж 10 відсотками акцій.

Як оформити програму «Страхування кредитного ліміту»

Оформити програму страховки на вашу кредитну картку можна декількома способами: у відділенні банку, на офіційному сайті ПриватБанку і на сайті онлайн-банкінгу Приват24. Для оформлення не потрібні будь-які документи — необхідна тільки ваша картка.

У відділенні банку оформити програму «Страхування кредитного ліміту» найпростіше. Для цього просто потрібно звернутися до співробітника банку, після чого він допоможе вам провести потрібну операцію.

Це також можна зробити власноруч в режимі «онлайн».

Якщо ви користуєтеся Приват24, виконайте наступні інструкції:

  1. Увійдіть в Приват24, відкрийте вкладку «Мої рахунки»;
  2. В меню «Страховки» виберіть пункт «Оформити страховку»;
  3. Далі виберіть «Страхування кредитного ліміту».

Оформлення займає всього пару хвилин. Ще один простий спосіб оформити програму — оформлення на сайті ПриватБанку:

  1. Заходимо на портал privatbank.ua і відкриваємо меню «Інше»;
  2. Знаходимо пункт «Страхування»;
  3. Заходимо в «Мої страховки» і оформляємо програму.

Як розірвати договір про страхування або отримати страхову виплату

Клієнт має право розірвати договір так само просто і швидко, як і оформити. Зробити це можна, звернувшись на лінію 0 800 500 206, в відділенні банку, на сайті ПриватБанку або в Приват24. Процедура займає лічені хвилини.

А ось щоб отримати страховку, необхідно зібрати чимало документів. Залежно від випадку це може бути довідка з місця роботи, медична довідка або засвідчення смерті і документи від уповноважених органів, що підтверджують настання того чи іншого страхового випадку. Однак в разі втрати роботи клієнту достатньо надати лише трудову книжку.

Важливо пам’ятати, що отримати страховку можна тільки в обмежені терміни. Звертатися в банк потрібно протягом тридцяти календарних днів з моменту настання такого випадку. Якщо клієнт зібрав всі необхідні документи, але звернувся за компенсацією пізніше, ніж через місяць, його кредит не буде погашений через систему страхування.

Система страхування кредитного ліміту на картках ПриватБанку підходить не всім клієнтам і має ряд важливих нюансів, але за умови мінімальних внесків і швидкого оформлення вона все одно користується попитом у громадян.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector