Як поповнити картку ПриватБанку через термінал, сьогодні знають більшість клієнтів Привату. Однак у деяких клієнтів все ж виникають проблеми з використанням терміналу самообслуговування. Інші і зовсім ніколи ними не користувалися. Насправді покласти гроші на рахунок Привату таким способом набагато простіше і швидше, ніж кожен раз звертатися за допомогою до співробітника в банківському відділенні.
Що таке ТСО і для чого вони призначені
Для початку, розглянемо, для чого потрібні термінали і як вони працюють. Такі пункти самообслуговування є практично в кожному відділенні ПриватБанку. Крім того, вони також є в магазинах, торгових центрах, центрах розваг і в інших відвідуваних громадських місцях. Така широка інфраструктура істотно полегшує життя клієнтам банку.
ТСО створені для того, щоб здійснювати миттєві платежі різного роду. Ви просто віддаєте готівку терміналу, а він зараховує їх на певний рахунок. Це може бути не тільки пластикова кредитна картка, але і практично будь-які сторонні рахунки, аж до комунальних послуг.
Про те, як користуватися терміналами ПриватБанку, ми писали раніше.
Поповнення ТСО з присутністю і без присутності карти
Операції з присутністю картки
Найчастіше пункти самообслуговування використовують саме для зарахування грошей на кредитку. Зробити це дуже просто. Зазвичай операція не займає більше однієї хвилини.
Розглянемо інструкцію більш докладно:
- У будь-якому ТСО ПриватБанку авторізуемся і вибираємо меню «Поповнити картку»;
- Після того, як авторизація успішно завершилася, потрібно вставити картку;
- Ввести суму коштів для поповнення;
- Внести до пункту прийому готівку;
- Підтвердити суму на екрані і завершити операцію. Також бажано роздрукувати чек, який є підтвердженням того, що ви дійсно внесли гроші для зарахування на кредитку.
Відзначимо, що покласти валюту на картку можна як з її присутністю, так і без неї. Вище описаний спосіб поповнення з наявністю карти Приватні. Другий спосіб розглянемо трохи пізніше.
Поповнення картки іншого банку
Поповнити через ТСО можна не тільки Приватівський кредитку, але і карту будь-якого іншого банку. Спосіб поповнення аналогічний. Важливим моментом в цьому випадку є розмір комісії. Точного розміру комісії для всіх типів карт на жаль, ми не знаємо. Комісія буває різною в залежності від типу. При цьому вона буде вище ніж при поповненні картки Приватні.
Поповнення за номером картки
Покласти гроші на картковий рахунок можна і за номером картки без її присутності. В такому випадку інструкція буде практично аналогічною. Єдина відмінність — замість того, що вставляти в ТСО кредитку, потрібно ввести її номер. Ще один важливий момент — при поповненні карти без її присутності термінал попросить додаткову комісію в розмірі 2 грн.
Більш докладно про стягування плати за користування ТСО можна почитати у нас на сайті.
Поповнення інтернет-карти
Інтернет-картки Приватні теж легко поповнюються в терміналах аналогічним способом. Інтернет-карта є віртуальною, тому зрозуміло, що потрібно тільки ввести її номер на екрані терміналу.
Використовувати ТСО в наш час не тільки вигідно, але ще і дуже зручні. Такі термінали дозволяють здійснювати миттєві операції для карток ПриватБанку і інших банків України.