Інструкція по користуванню терміналу ПриватБанку: навчальні відео

Як користуватися терміналом ПриватБанку, до сих пір знають не всі банківські клієнти. Термінали самообслуговування у Привата на сьогоднішній день є майже в кожному місті України. А вся інфраструктура таких ТСО налічує тисячі пунктів по всій Україні.

Як правило, приватівський ТСО можна знайти в будь-якому відділенні банку. Крім того, пункти самообслуговування встановлені у великих торгових центрах, магазинах та інших громадських місцях, оскільки банку вигідно встановлювати їх в відвідуваних точках. А клієнтам завжди вигідно мати неподалік від свого будинку або роботи такі пункти.

За допомогою терміналу ПриватБанку можна здійснювати різні платіжні операції: Поповнення пластикових карток, переказ на рахунки інших карт або банківські рахунки, оплачувати різні послуги і навіть покупки. Термінали приймають будь-які типи пластикових карток, а скористатися ним можна і без присутності карти.

Опис і інструкція використання ТСО для новачків

Для тих, хто проводить платежі з ТСО в перший раз, опишемо, що ж собою являє термінал, і для чого призначена кожна його зовнішня деталь.

Кожен термінал обов’язково має сенсорний екран (1), за допомогою якого клієнти бачать інформацію, виконують операції, слідують відображуваним інструкцій. Можна сказати, що сенсорний екран — це основна і найважливіша деталь. Приблизно 90% будь-яких операцій з терміналами Привату виконуються тільки з сенсорним екраном.

Термінали також мають клавіатуру (2), майже аналогічну клавіатурі на банкоматах. Оскільки на ТСО встановлені сенсорні екрани, то клавіатура має другорядне значення. А на деяких сучасних терміналах клавіатури і зовсім немає.

Ви так само можете ознайомитися з нашою інструкцією по використанню банкомату.

Нижче розташований отвір для прийому карти (3). Найчастіше операції проводяться з присутністю кредитки. Але варто пам’ятати, що пункти самообслуговування клієнтів працюють і без присутності картки. Поруч розташовується отвір для внесення готівки (4). Зазвичай гроші вносяться для оплати вже після введення всіх реквізитів. Також в «сусідньому» відділенні (5) будуть видаватися чеки про здійснені операції. Роздруковувати їх не обов’язково, але бажано.

Інструкція по користуванню терміналу ПриватБанку

Зазвичай всі операції не є складними. На екрані буде відображатися покрокова інструкція, до того ж, система не буде квапити клієнта з оплатою — на кожну операцію відводиться певний ліміт часу, але ви завжди можете його продовжити просто клацну по екрану.

Навчальні відео і корисна інформація

Для людей, які прийшли скористатися терміналом самообслуговування ПриватБанку в розділ «Мої платежі» перший раз і все ж не можуть розібратися в його системі, радимо подивитися відео-інструкцію. Нижче розповідається про те, як поповнити пластикову картку.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися в статті: як покласти гроші на картку ПриватБанку через термінал: з картою і без неї, інтернет-карти, карти інших банків.

Бувають випадки, коли клієнтові банку необхідно терміново здійснити якийсь платіж, а не просто поповнити свою картку. Зробити це в терміналі дуже просто, в будь-якому випадку, набагато простіше, ніж може здатися. В даному відео розглядається приклад використання терміналу в разі, коли потрібно поповнити власний депозитний рахунок.

Пам’ятайте, що більшість пунктів самообслуговування клієнтів розташовані у відділеннях ПриватБанку. Тому ви завжди можете звернутися до співробітника за допомогою. Він зобов’язаний не тільки детально пояснити вам, як користуватися системою, але і наочно продемонструвати процес виконання операції або безпосередньо супроводжувати вас за роботою у ТСО. При цьому завжди пам’ятайте про безпеку: співробітники ПриватБанку ні в жодному з випадків не повинні знати вам ПІН-код, кодові слова, одноразові паролі і іншу доступну тільки клієнту інформацію.

Не варто забувати, що термінали самообслуговування стягують з клієнта комісію за послуги. Це трапляється не завжди, але в більшості випадків. Наприклад, при зарахуванні грошей на кредитну картку комісія стягується майже завжди. Більш детально ви можете почитати в нашій статті: комісія за поповнення картки ПриватБанку через термінал.

Підводячи підсумок, ще раз зазначимо, що користуватися терміналом завжди дуже зручно і набагато простіше, ніж здається на перший погляд. Перша порада — не поспішайте і ретельно читайте всі, що видаємо вам сенсорний екран під час операції, а друга порада — дотримуйтесь інструкцій на цьому екрані. У будь-якому випадку ви завжди можете звернутися до співробітника, який повинен допомогти вам розібратися з терміналом.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector