Як оплатити Укртелеком карткою ПриватБанку: 4 доступних способу і розмір комісії

Життя людства важко уявити без можливостей мережі Інтернет. Регулярна оплата за надання таких послуг — гарантія безперебійного доступу до сервісів. Переказати гроші на рахунки провайдера Укртелеком, а також інших фірм можна через сервіси ПриватБанку. Рекомендації про те, як оплатити Укртелеком через Приват24 будуть важливі користувачам подібної послуги.

Способи оплати послуг Укртелекому

ПриватБанк пропонує наступні способи, за допомогою яких можна оплатити телефон і інтернет від Укртелекому.

В Приват24

Наявність картки ПриватБанку дозволяє її власнику створити особистий кабінет в інтернет-банкінгу, завдяки чому, користуватися банківськими послугами можна в будь-який зручний час, перебуваючи де завгодно. Не покидаючи власного житла можна з легкістю оплатити комунальні послуги, провести покупки, здійснити інші операції, а також перевести гроші інтернет провайдеру.

Інформація про те, як оплатити домашній телефон Укртелеком через Приват24 далі в цій статті. Для цього досить виконати наступні дії:

 • перший крок полягає в авторизації в програмі — досить ввести до відповідних рядків свій логін і пароль. Якщо особистий кабінет ще не створений — нічого страшного. Виконати це можна за кілька хвилин. Досить зайти на сайт компанії і виконати дії за підказками для реєстрації та внесення необхідної інформації. Вхід виконується після введення секретного коду, який приходить в повідомленні з банку. Слід пам’ятати, що код не можна нікому повідомляти;
 • наступний крок — переходимо у вкладку «Всі послуги», яка розташована в верхньому меню сервісу;
 • далі в лівій частині меню слід вибрати «Послуги зв’язку»;
  "Опція
 • на сторінці, яка відкрилася, натискаємо на кнопку «Укртелеком»;
  Розділ «Укртелеком» в Приват24
 • у відповідних полях вибираємо своє місто, вводимо адресу і, при необхідності, особовий рахунок;
 • далі вибираємо потрібну карту, з якої будуть проводитися списання грошей, вказуємо суму до оплати, підтверджуємо платіж.

Надалі швидко провести оплату можна буде через меню — Архів платежів. Для цього достатньо знайти в архіві проведених операцій потрібний платіж і натиснути кнопку «Повторити». Повторне введення реквізитів та інформації не потрібно.

Сервіс Приват24 дозволяє скористатися унікальною послугою і встановити такий платіж як регулярний. В такому випадку в зазначену вами дату встановлена ​​сума буде автоматично переводитися на рахунки Укртелекому з банківської карти. Повідомлення про списання будуть приходити зручним для вас способом.

Через мобільний додаток

Активні користувачі різних гаджетів і смартфонів оцінять розроблене ПриватБанком мобільний додаток сервісу Приват24. Його установка на телефон займає всього кілька хвилин, і надає можливість управляти банківськими рахунками без обмежень.

Алгоритм дій для поповнення інтернету від Укртелекому через мобільно додаток наступний:

 • авторизація і вхід в додаток через логін і пароль;
 • далі вибираємо опцію — «Поповнення» — Телефон, інтернет;
 • Щоб вибрати номер договору, суми, яку необхідно сплатити, вибір карти для списання коштів з неї;
 • підтвердження операції введенням пароля.

Проведені платежі зберігаються в додатку.

У терміналі самообслуговування

ПриватБанк дає своїм клієнтам ще одну можливість швидко і без проблем оплатити послуги постачальнику інтернету. Велика кількість терміналів на територіях багатьох міст України дозволяє без втрати часу зробити необхідні операції.

Поповнити рахунок за послуги інтернету Укртелекому в терміналі самообслуговування можна, виконавши наступні кроки:

 • термінал Приватбанкувставляємо карту в пристрій для проведення авторизації в пристрої. При відсутності пластикової карти можна авторизуватися за номером мобільного телефону;
 • далі вибираємо розділ «Популярні» — «Стаціонарна телефонія»;
 • серед запропонованих організацій вибираємо Укртелеком;
 • в новому вікні вводимо потрібну інформацію: номер договору, адреса суму до оплати;
 • вибираємо спосіб оплати з карти або вносимо готівку;
 • підтверджуємо операцію;
 • роздруковуємо чек про проведену оплату.

Платежі через термінали зручні, оскільки пристрої розташовані навіть у невеликих містах, часто вони розміщуються в популярних торгових точках. Поповнення рахунку проходить в декілька дотиків до екрану.

Через сервіси в інтернеті

Крім можливості оплатити послуги Укртелекому через сервіси ПриватБанку, в інтернеті є оператори, за допомогою яких також можна виконати оплату. Через популярні сервіси Portmone, iPay, Plategka і т.д. можна оплатити послуги Укртелекому з карти. Для цього потрібно на сайті сервісу знайти розділ, відповідний оплаті телефонії. Потім ввести дані, необхідні для платежу (номер телефону або л / с, сума і період оплати). Подібні програми зберігають проведені платежі в електронних архівах після реєстрації в особистому кабінеті.

комісії

Розмір комісії за оплату Укртелекому залежить від обраного вами способу і суми оплати:

 • оплата через програму Приват24 і мобільний додаток — 1-3 гривні;
 • термінал — від 3 до 50 гривень;
 • перерахування грошей з карти для виплат проводиться без комісії, а скориставшись кредитною карткою додатково доведеться сплатити суму за користування кредитними коштами в рамках індивідуального ліміту;
 • комісії, стягується інтернет сервісами, індивідуальні.

Компанії Укртелеком і ПриватБанк намагаються зробити користування послугами максимально простим і комфортним. Можливість вибрати зручний для вас метод проведення оплати, робить процес щомісячних платежів швидким і комфортними.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector