Як зняти гроші з «Скарбнички» в ПриватБанку: 2 доступних способу

Фінансово грамотним людям відомий принцип планомірного накопичення грошових коштів. Тим, хто хоче не тільки накопичити певну суму, а й управляти самостійно грошовим потоком, ПриватБанк надає послугу заощадження «Скарбничка». Тримач пластика зі встановленою функцією накопичення вкладу, може самостійно прийняти рішення, як зняти гроші з «Скарбнички» ПриватБанку.

Способи входу в сервіс Скарбничка

Для зручності користувачів розроблено кілька шляхів зняття накопичених заощаджень.

Клієнт банку може звернутися на гарячу лінію 3700 до фахівця call-центру або до найближчого відділення ПриватБанку, де виконанням процедури електронного переказу займеться відповідальний співробітник. Представник банку повинен ідентифікувати особу клієнта, тому варто заздалегідь підготувати паспорт.

Якщо очікування з’єднання з оператором і відвідування офісу банку в плани не входить, виберіть віддалений спосіб зняття накопичених грошей, за допомогою додаткових сервісів. Увійти в систему накопичення допоможуть сервіси:

 • Приват24;
 • мобільний додаток;
 • банкомат або термінал.

Авторизація користувача відбувається за допомогою використання логінів, паролів, sms-повідомлень з кодовими цифрами на закріплений за картою номер телефону. Після авторизації стає можливим переглянути дані щодо руху коштів, баланс, терміни вкладу, процентні ставки.

Як зняти гроші з Скарбнички

Послуга накопичення «Копилка» — це програма, яка передбачає вкладення в гривнях на рік під 11%. Зняття вкладу раніше, ніж через 12 місяців, знижує нарахований дохід до 1% річних. Програма попередить про втрачаються суми, скасувати транзакцію можна до моменту її підтвердження.

В Приват24

Нижче наведена схема, як вивести гроші з скарбнички через особистий кабінет Приват24. Необхідно зайти з відповідного пристрою в програму для користувачів Приват24, пройшовши авторизацію, де логіном є закріплений за картою номер мобільного телефону.

У розділі «Депозити» знайдіть вкладку «Скарбничка». Вам потрібно:

 • у віконці з даними за вкладом вибрати «Зняти кошти»;
 • визначитеся для себе з розміром суми зняття, введіть у віконце бажану цифру;
 • вкажіть карту для переказу;
 • підтвердіть транзакцію введенням отриманого в sms-повідомленні коду.

Сума може бути виведена повністю або частково. У разі неповного зняття, договір вважається поновленим з наступного дня.

У терміналі самообслуговування

Дізнаємося, як зняти гроші з «Скарбнички» ПриватБанку через термінал самообслуговування. Для початку потрібно авторизуватися в пристрої за допомогою карти або введення номера телефону, підтвердивши особистість отриманим по sms кодом. далі:

 • термінал Приватбанкуувійти в «Банківські операції»;
 • відкрити вклад «Скарбничка», визначити суму для зняття;
 • відзначити карту для зарахування;
 • підтвердити транзакцію кодом, які прийшли на мобільний номер.

Зняття коштів з «Скарбнички» не припиняє її існування. При бажанні відключити функцію, це можна виконати, знявши «галочку» в Приват24 біля умов формування накопичень у вкладці.

При роботі з терміналом натисніть біля умов накопичення кнопки «Змінити» і «Відключити». Мобільним сполученням «OFF» на номер 7600 також зупиняють програму накопичень «Скарбнички».

Консультації з приводу того, як зняти гроші з «Скарбнички» в ПриватБанку, користувачі можуть отримати в онлайн чаті на сайті банку. Безкоштовна зв’язок з клієнтами доступна цілодобово за телефоном 0 800 500 003 — для стаціонарних апаратів, 3700 — для мобільного зв’язку. Клієнтам з-за кордону телефонувати за номером +380567161131.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector