Зв’язок з ПриватБанком з Росії: 3 доступних способу

Кожен держатель платіжної картки при виїзді за кордон повинен знати всі доступні способи зв’язку зі своїм банком. Про це краще подбати заздалегідь і відзначити для себе наявні контакти. Громадян України часто цікавить питання, як зателефонувати в ПриватБанк з Росії. Якщо в межах країни у фінансових установ існує один короткий номер (3700) цілодобової служби підтримки, то для дзвінків з-за кордону використовуються інші способи зв’язку.

Способи зв’язку з ПриватБанком з Росії

Для клієнтів найпопулярнішого банку України передбачено кілька способів зв’язку, на випадок непередбачених обставин, які виникли в іншій державі.

З мобільного

Для дзвінків з-за кордону необхідно використовувати номер + 38-056-716-11-31. Він зазначений відразу з кодом країни, тому додатково вводити нічого не потрібно. Оплата за дзвінок здійснюється за тарифами мобільного оператора, якого ви використовуєте на території Росії.

Потрібно пам’ятати, що дзвінки за кордон мають підвищену вартість! Заздалегідь поцікавтеся цінами на міжнародні розмови.

Зі стаціонарного телефону

Зі стаціонарного телефону клієнти ПриватБанку також можуть дзвонити на номер + 38-056-716-11-31. Тільки в цьому випадку оплата буде залежати від тарифів провайдера, відповідального за обслуговування домашнього номера.

Спеціально для VIP-клієнтів є додаткові номери для зв’язку:

  • +38-056-716-12-12;
  • +38-092-900-00-02.

За всіма вказаними телефонами діє цілодобова підтримка, через яку можна вирішити будь-які проблеми, а також уточнити цікавлять моменти щодо використання платіжної картки.

Через онлайн-чат

Ще одним зручним способом зв’язку є онлайн-чат служби підтримки ПриватБанку, на який можна вийти через офіційний сайт установи https://privatbank.ua або через особистий кабінет інтернет-банку Приват24.

Для звернення до консультантів на сайті потрібно натиснути на значок чату в правому нижньому кутку екрану, відзначити в запропонованих пунктах тематику проблеми або питання (наприклад, «я за кордоном») і викласти все в повідомленні. Оператор проконсультує по виниклого питання в будь-який час доби.

Онлайн чат на сайті Приватбанку

Перед тим, як зв’язуватися з ПриватБанком з Росії, запам’ятайте, що співробітники установи не мають права вимагати у вас секретний код картки. Для ідентифікації клієнта зазвичай використовується секретне слово, яке користувач вибирає при укладенні договору.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector