Як користуватися банкоматом ПриватБанку: детальні інструкції та важливі нюанси

Банкомат ПриватБанку — пристосування досить просте у використанні. На ньому немає «небезпечних» кнопок, за допомогою яких можна «втратити гроші». Банкомат, всупереч деяким хибним думкам, ніколи «не обманює» клієнтів. Ну, майже ніколи. Трапляється, що він може не видати кошти або «з’їсти карту». Однак в цілому, він простий у використанні, і людина, яка підходить до нього вперше, не повинен заплутатися в операціях. Як користуватися банкоматом ПриватБанку, розповімо детальніше нижче.

Перш за все, людині, який раніше не мав справи з пунктами самообслуговування клієнтів, варто навчитися відрізняти банкомати від терміналів. Банкомати створені з метою оперування засобами на вашій карті, зняття готівки тощо. У терміналі самообслуговування клієнт може оплатити послугу, перекинути гроші на інший рахунок, поповнити свою карту.

Загальні характеристики

Як уже зазначалося, банкомат — просте і неабияке пристосування. Його конструкція оформлена максимально просто, тому розібратися в ньому теж дуже просто. Головне правило користування — уважно читати і слідувати інструкціям, які він видає на екрані. Розглянемо, з чого, власне, полягає конструкція.

Перш за все, перше, що кидається в очі — монітор (1). На ньому буде відображатися вся історія ваших операцій. Нижче під монітором є клавіатура з цифрами та клавішами для команд (2). Клавіатуру використовують для введення ПІН-коду, введення суми коштів, операцій по своїй карті та інше.

Клавіші ліворуч і праворуч від монітора (3) призначені для вибору операцій. Наприклад, за допомогою них ми можемо поставити команду «зняти гроші». Праворуч від монітора і клавіш також розташовано приймальне отвір для кредитної картки (4). Відразу відзначимо, що для користування банкоматом, присутність кредитної картки не обов’язково.

Нижче під монітором знаходиться отвір для видачі готівкових коштів (5). А справа, над отвором для карти розташований отвір для друку чека (6). Але чек роздруковувати не обов’язково.

Інструкція по користування банкомату в ПриватБанку

Регулярно користується банкоматом клієнт ПриватБанку зазвичай не стикається ні з якими труднощами в процесі його використання. Використовувати сьогодні вміють практично все: і діти, і пенсіонери. Приклад простий операції дивіться на відео нижче.

Важливі нюанси і труднощі в роботі банкоматів

Незважаючи на те, що практично завжди при роботі з банкоматом у клієнтів не виникає труднощів, деякі неприємні моменти все ж можливі. Найбільш поширені нюанси це: черги, відсутність готівки, «з’їдені» карти. Розглянемо їх по порядку.

У години пік, в передсвяткові дні або в періоди кризи, що насувається економічної кризи поширене явище у банкоматів ПриватБанку — це живі черги. По всій Україні нараховуються десятки тисяч пунктів обслуговування клієнтів, тим не менш, часом до них дійсно буває чергу. Звичайно, це — не критичний момент, але досить неприємний. Вирішити цю проблему, крім як дочекатися своєї черги або піти до іншого банкомату, неможливо.

Також часто ПриватБанк «грішить» тим, що в його банкоматах не вистачає готівки. В цілому, адміністрація банку ввела ліміт на зняття готівки ля кожного окремого клієнта. Але часом навіть в таких умовах виникають критичні ситуації з відсутністю грошей. Крім того, буває, що в банкоматах є тільки певні купюри, що також не завжди зручно для клієнта. Не варто забувати, що пластикові кредитки Приватні обслуговуються і в банкоматах інших банків, при цьому комісія не буде вище.

Рідкісні випадки і зовсім бувають дуже неприємними, коли банкомат «з’їдає» кредитку клієнта. Таке відбувається зазвичай через технічні несправності в його роботі. Подібні випадки вкрай рідкісні, але, тим не менш, трапляються. Якщо така ситуація виникне, не панікуйте. Зверніться до відділення ПриватБанку і повідомте його співробітникам про проблему.

Банкомати ПриватБанку дуже прості у використанні. Розібратися в його роботі може практично кожна людина. Проте, рідко виникають деякі непередбачені ситуації.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector