Для чого створено розрахунковий рахунок ПриватБанку і як можна його впізнати: способи перевірки і поради

Не всі клієнти «Привату» в курсі, як дізнатися розрахунковий рахунок ПриватБанку. Цей номер і рахунок на картці ПриватБанку — це не одне і теж, але іноді вони збігаються. У загальній термінології — це дані облікового запису, які дозволяють банківській установі контролювати всі фінансові операції рахунку. Наприклад, для того, щоб отримати грошовий переказ на рахунок в Приватбанку, потрібно вказати розрахунковий рахунок ПриватБанку. Розібратися в цьому спробуємо нижче.

Призначення і використання

Номер рахунку картки ПриватБанку дійсно може бути розрахунковим в деяких випадках. Наприклад, якщо хтось робить вам переказ в Приваті, то вам достатньо вказати реквізити своєї кредитки. За ним можна буде без проблем зробити платіж. Рахунок на картці в такому випадку є універсальним для фінансових платежів.

Однак якщо платіж здійснюється через інший банк України, то одержувачу доведеться надати більш докладні відомості.

Розглянемо ще один приклад: для оплати будь-адміністративної послуги через ПриватБанк вам теж знадобиться дізнатися реквізити отримувача. Таким прикладом може послужити оплата штрафу ДАІ.

Свій розрахунковий рахунок потрібно вказати і для «SWIFT» -переказу. В такому випадку вам знадобиться відкрити окремий рахунок ПриватБанку в відділенні, тому як приватівські кредитки не схожі для таких операцій.

Способи перевірки

Перевірити розрахунковий рахунок можна кількома способами. Але ми розглянемо тільки найзручніші, швидкі і популярні.

Скрізь телефон

Рахунок карти для переказу ви можете отримати, зателефонувавши оператору. Для цього зробите дзвінок на лінію 3700 і задайте команду зв’язатися з оператором. Співробітники банку зобов’язані надавати вам все персональні дані в рамках допустимих норм. З метою безпеки, щоб переконатися, що розмова ведеться саме з власником карти, а не з шахраєм, оператор може запросити додаткові персональні відомості: Паспортні дані, кодове слово, адреса реєстрації на момент оформлення кредитки. Після підтвердження особи співробітник передасть вам запитувану інформацію.

Через «Приват24»

Дізнатися номер рахунку карти в Приват24 теж реально. Відразу відзначимо, що розрахункові рахунки в операціях через Приват по Україні часто збігаються з номерами карток, тому не дивуйтеся, якщо онлайн-банк видасть вам ту ж цифру, яка значиться на вашу кредитку. Але розглянемо про все по порядку.

  1. Для початку увійдіть в Приват24 і перейдіть до розділу «Всі послуги»;
  2. У розділі «Інфо», який розташовується в нижній частині списку, виберіть «Мої реквізити»;

     3. Система запропонує вам вибрати картку і певну операцію, після чого виберіть «Отримати реквізити».

Якщо ви вибрали пункт №1, Приват24 покаже вам той рахунок, який вказаний на кредитці. Однак в разі вибору пунктів №2 і №3, дані будуть кардинально іншими. Система відразу видасть необхідні дані. Просто передайте їх вашій операционисту.

Таким чином, ми розібралися, що таке «розрахунковий номер» і як можна його дізнатися, зв’язавшись з представниками банку або надіславши запит дані в онлайн-банку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector