Як оплатити штраф ДАІ через Приват24: докладний посібник і практичні поради

У житті трапляються різні ситуації, і не завжди вони бувають приємними. Однак навіть з неприємності виплутуватися легше, коли для цього створені відповідні умови. Автомобілісти, які «попалися» за порушенням ПДР, тепер можуть сплатити штраф ДАІ через Приват24. Звичайно, проблема цим повністю не вирішиться і гроші зберегти не вдасться, але головного болю стане менше виразно. Як платити штраф, розглянемо більш докладно в інструкції нижче.

Детальний керівництво оплати штрафу через Приват24

Квитанцію, отриману від поліції, тепер можна оплатити, просто маючи доступ до свого облікового запису в онлайн-банку. Не важливо, чи працюєте ви за комп’ютером, планшетом або смартфоном, оплатити штраф ДАІ тепер можна за дві секунди:

  1. Авторізуемся на порталі Приват 24;
  2. Вибираємо вкладку «Всі послуги»;
  3. Далі вибираємо «Платежі», а в списку послуг вибираємо «За Україну». Відзначимо, що таким способом можна зробити практично будь-який платіж по Україні;
  4. Після цього потрібно ввести дані для оплати штрафу ДАІ. Ви напевно отримали «корочку» — постанова від поліції через порушення правил дорожнього руху. У цій постанові вказані всі необхідні реквізити, щоб самостійно заплатити через Приват. Також потрібно ввести дані про призначення платежу, вибрати одну зі своїх карток, вказати потрібну суму;
  5. Після того, як всі дані були введені, натискаємо «Продовжити» і підтверджуємо платіж.

Важливо пам’ятати, що всі введені вами дані потрібно ретельно перевірити ще раз, інакше в разі допущеної помилки система ПриватБанку просто не дозволить здійснити операцію.

Як оплатити квитанцію ДАІ через онлайн-банкінг, ми вже з’ясували — зробити це не складає труднощів. Головне — уважно заповнювати всі поля для реквізитів, а особливу увагу приділити призначенням платежу. Всі реквізити про призначення вже вказані на виданої вам квитанції, потрібно просто уважно їх перенести.

Корисна порада від редакції
Часто буває так, що вам потрібно оплатити штраф терміново, щоб встигнути в термін і сума не подвоїлася, але у вас на даний момент немає грошей. Рішення проблеми дуже просте — ви можете взяти позику під 0,01% на 30 днів! Гроші прийдуть вам прямо на вашу банківську картку протягом 30 хвилин!

Чому це вигідно для вас?

Ви зможете заплатити штраф не збільшивши його в 2 рази, а протягом 30 днів повернути ту суму яку ви взяли у кредитної організації всього під 0,01%.

Інші способи і корисні поради

Оплата штрафу ДАІ можлива і через термінал самообслуговування. Мінусом такого способу є той факт, що вам доведеться витратити трохи більше часу. Однак якщо ви не маєте доступу до Приват24, тоді термінал виявиться кращим варіантом швидко оплатити квитанцію. Щоб «розрахуватися» з ДАІ через ТСО, дотримуйтесь простий інструкції:

  1. Авторизуйтесь в ТСО за допомогою своєї кредитки або мобільного телефону;
  2. Виберіть меню «Оплата інших послуг»;
  3. Після на екрані з’явиться перелік можливих послуг, серед яких буде і оплата на рахунки МВС. Нам це підходить, оскільки так можна оплатити і штраф ДАІ;
  4. Після потрібно ввести всі реквізити (як і в інструкції Приват24 вище), внести суму і здійснити платіж.

Важливо пам’ятати, що оплачувати виписані квитанції потрібно вчасно. Також не забувайте про уважність. Оплачуючи штраф ДАІ, стежте за правильністю введених реквізитів. Найменша помилка при введенні даних може коштувати вам часу і даремно витрачених зусиль.

Провести операцію можна і більш традиційним способом — в касі банку. В такому випадку клієнтові не доведеться вводити всі дані самому. Достатньо надати касирові документ від поліції. У ньому містяться всі необхідні реквізити. Правда, в касі вам доведеться трохи переплатити в якості комісії.

Таким чином, зробити перерахування на рахунок органів МВС через ПриватБанк можна декількома способами. Найшвидші і практичні з них — віддалений банкінг і термінали самообслуговування. Виберіть той спосіб, який підходить вам більше всього.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector