Як купити квитки на поїзд в ПриватБанку: 6 доступних способів і розмір комісії

ПриватБанк є одним з найбільших фінансових установ України. Він робить все для забезпечення максимального комфорту і вигод для своїх клієнтів. Інтернет сервіс Приват24 дозволяє не тільки перераховувати і отримувати грошові кошти на карту, але і оплачувати комунальні рахунки, робити покупки, не виходячи з дому. Сьогодні в Приват24 купити квитки на поїзд можна всього за кілька хвилин. Якщо ви ще не вмієте користуватися цією послугою, і не знаєте, як правильно оформляти покупку, обов’язково прочитайте цю статтю до кінця.

Як придбати квитка

Послуга покупки проїзних документів через сайт Приват24 існує вже давно. Ще в 2015 році статистика показувала, що таким способом купували кожен третій квиток на потяги Укрзалізниці. На сьогоднішній день ці показники зросли ще більше. Це й не дивно, адже покупка онлайн економить час і нерви.

Головними перевагами такої послуги можна вважати:

 • відсутність великих черг біля каси на ж / д вокзалі. Щоб купити проїзний документ, не потрібно нікуди їхати;
 • вартість практично не відрізняється від ціни в ж / -Каса;
 • роздруковану на принтері проїзну квитанцію з QR-кодом можна сміливо пред’являти при посадці;
 • покупка квитка абсолютно безпечна.

Існує кілька простих способів придбання проїзного документа на поїзд через карту. Розглянемо кожен варіант докладно.

В Приват24

Купити ж / д квиток в ПриватБанку можна через сервіс Приват24.

Для цього виконайте простий алгоритм дій, попередньо увійшовши в свій особистий кабінет з комп’ютера або смартфона.

 1. Вибираємо вкладку «Квитки», і підрозділ «ЖД квитки».
  Розділ «ЖД квитки» в Приват24
 2. Тепер відзначаємо пункт відправки, пункт прибуття і дату планованого подорожі. Натискаємо кнопку «Знайти». Система автоматично підбирає відповідні поїзди, що прямують заданим маршрутом.
 3. Натискаєте на відповідний поїзд, і вибираєте вагон і вільне місце. Надається інформація про квитки в плацкарті, купе, люкс вагоні, з відповідними цінами.
 4. Потім заповнюємо обов’язкові дані про пасажира — ПІБ, дорослий / дитячий / студент, наявність додаткового багажу, чай і ліжко.
 5. Натискаємо на кнопку «Підтвердити платіж».
 6. Система відправляє на телефон, прикріплений до карти ПриватБанку смс з паролем, який потрібно ввести у відповідне поле.

Після виконання всіх цих дій покупка квитка завершена.

Електронний проїзний документ автоматично відправляється на вашу електронну пошту, а також зберігається в кабінеті Приват24, в розділі «Архів квитків». Роздрукувати квиток можна на звичайному принтері або через платіжний термінал ПриватБанку.

Через мобільний додаток

Купівля квитків через мобільний додаток Приват24 не менше проста.

Замовити та оплатити проїзний документ ви можете в будь-якому місці, де є доступ до інтернету. При вході в мобільний додаток автоматично відкривається ваш особистий кабінет Приват24. На головній сторінці ви побачите меню, в якому потрібно вибрати категорію «Квитки». Потім виконуємо наступний алгоритм дій:

 • вибираємо підрозділ «ЖД квитки»;
 • відзначаємо станцію відправлення і прибуття, потрібну дату. Якщо поставити галочку в пункті «Туди і назад», можна відразу купити проїзний документ в обидві сторони. Натискаємо кнопку «Знайти»;
 • коли система видасть результати, залишиться вибрати відповідний поїзд, місця, заповнити особисті дані, і натиснути кнопку «Оплатити».

При покупці ж / д квитка потрібно вибрати карту, на якій достатньо коштів. Також буде потрібно вказати адресу електронної пошти, куди автоматично буде висланий електронний проїзний документ.

На сайті bilet.pb.ua

Для покупки квитків онлайн можна скористатися послугами сайту bilet.pb.ua. На головній сторінці цього ресурсу ви виявите зручну форму для віддаленої покупки проїзних документів.

Алгоритм дій дуже простий.

 1. Вибираємо розділ «Потяги» у верхній частині сторінки.
  Розділ «Потяги»
 2. Вказуємо станцію відправлення і прибуття, дату, і натискаємо кнопку «Знайти».
 3. Із запропонованих поїздів вибираємо найбільш підходящий. Відзначаємо обраний вагон і місце.
 4. Вводимо своє ім’я та прізвище, відзначаємо тип квитка (дорослий, дитячий, студентський). Якщо у вас великий багаж або планується перевезення апаратури, ставимо відповідну галочку. Натискаємо кнопку «Оформити квитки».
 5. Система перенаправляє вас на сторінку, де потрібно вказати свій номер телефону та адресу електронної пошти, а потім натиснути «Продовжити».
 6. На телефон прийде код в смс-повідомленні, який потрібно ввести в форму, що відкрилася.
 7. Залишилося тільки ввести номер відповідної картки ПриватБанку, і натиснути кнопку «Оплатити».

Проїзний документ автоматично відправляється на вашу пошту, і ви можете негайно його роздрукувати.

У терміналі самообслуговування

термінал ПриватбанкуТермінали самообслуговування для клієнтів ПриватБанку розміщуються у всіх філіях банку, в торгових і бізнес центрах, супермаркетах, магазинах. Щоб зробити покупку проїзного документа, досить вибрати відповідний розділ на екрані терміналу. Потім вказуємо напрямок, дату, вибираємо підходяще місце, вводимо реквізити. Після обробки інформації пристрій автоматично роздруковує квитанцію для проїзду в поїзді.

По телефону 3700

Всі клієнти ПриватБанку можуть здійснювати платежі цілодобово, просто зателефонувавши на номер 3700. Для всіх мобільних операторів України дзвінки на цей телефон безкоштовні. Дотримуйтесь інструкцій консультанта, щоб оформити покупку проїзного документа. Після успішного проведення оплати, вам прийде смс-повідомлення і лист на поштову скриньку.

Комісія

Купувати квитки через ПриватБанк швидко, зручно і вигідно. Однак багато хто до цих пір вважають за краще «по-старому» стояти в черзі біля каси на ж / д вокзалі, так як вважають, що комісія за таку послугу занадто велика. Ви можете на власному досвіді переконатися, що це не так.

Комісія залежить від вартості квитка і каналу покупки, і становить від 0 до 20 гр. Це зовсім не багато за комфорт і економію власного часу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector