Комісії ПриватБанку на переказ грошей: з карток свого банку, з карток інших банків і терміналів

Як і будь-який інший банк, ПриватБанк стягує додаткову плату з клієнта за перерахування валюти на рахунок або іншу банківську картку. Комісія ПриватБанку за переказ грошей може бути мінімальною або досить великий. Все залежить від того, який тип операції ви будете здійснювати і якого типу кредиткою або банківським рахунком будете користуватися.

Відправляти гроші можна самими різними способами: з кредиткою і без, будинки, в терміналі самообслуговування або у відділенні банку, більш докладно про способи зняття грошей ви можете прочитати у нас на сайті. Відразу відзначимо, що більшість операцій все ж передбачають мінімальний відсоток як комісійної плати. Однак деякі способи можуть обійтися вам дорожче, а деякі — дешевше.

Отже, розглянемо, як можна відправити гроші через банк «Приват». Найбільш поширені способи:

  1. Готівковий або безготівковий платіж в найближчому відділенні банківської установи;
  2. Через термінал самообслуговування;
  3. Через систему онлайн-банкінгу «Приват 24»;
  4. За допомогою оператора на телефонній лінії установи.

Від чого залежить розмір комісії при перерахуванні грошей

Кожна послуга знімає певну суму в якості комісійної плати за операцію. Її розмір не завжди однаковий і залежить, перш за все, від типу і географії здійснення послуги. Якщо це операція між двома кредитками Привату, то плата буде мінімальною. Якщо ж ви робите зарахування за кордон, то плата може бути більше в рази.

Детальніше про комісіях карти «GOLD» можете дізнатися на нашому сайті.

Також розмір плати може різнитися від того, де ви проводите операцію. Наприклад, зарахування валюти на певний рахунок через ТСО завжди обходиться трохи дешевше, ніж через касу в банківському відділенні.

Касир або телефонний оператор також допоможуть вам здійснити ту чи іншу послугу, але такі послуги налагоджувати додатковими тарифами. Відзначимо й те, що за перерахування через систему Приват 24 можуть потребувати додаткової оплати за послуги, але вона буде менше, ніж в касі.

Ця сума може змінюватися і залежно від обсягу валюти. Зазвичай, банком встановлюються нижні межі — мінімальна сума. Однак в деяких випадках, чим більше платіж, тим відсоток може бути менше.

Сума також залежить від того, з якою кредитки або на яку картку робиться платіж. Якщо це «Універсальна», то мінімальний розмір сплати в деяких випадках становить 1%. А якщо «Карта для виплат», то «нижня» плата може становити і 0,5%. Також не варто забувати, що при зарахуванні валюти на картку Привату такого ж типу банк взагалі не стягує додаткові кошти (в разі, якщо ви оперуєте особистими грошима між власними картками).

Більш докладніше по комісіях по карті «Універсальна» можете дізнатися на нашому сайті.

Розмір комісійної пені залежить ще і від того, які гроші ви перераховуєте. Якщо потрібно перевести валюту з основного рахунку, відсоток буде мінімальним, але операція з кредитних коштів зазвичай передбачає підвищену комісію (найчастіше в 2 рази вище).

Комісія при переказі на карту / рахунок в Приватбанку

з Карти «Універсальна»з Карти для виплатз Елітної картиз Корпоративної картки
Комісія при переказі на картку ПриватБанку з Карти «Універсальна»
Комісія при переказі на картку ПриватБанку з Карти «Універсальна»
Комісія при переказі на картку ПриватБанку з Елітної карти
Комісія при переказі на картку ПриватБанку з Корпоративної картки

Плата за перерахування на кредитку / рахунок в іншому банку

з Карти «Універсальна»з Карти для виплатз Елітної картиз Корпоративної карткиc картки іншого банку
Комісія при переказі з Карти «Універсальна»
Комісія при переказі з Карти для виплат
Комісія при переказі з Елітної карти
Комісія при переказі з Корпоративної картки
Комісія при переказі c картки іншого банку

ПриватБанк може брати підвищену плату, якщо ви відправляєте гроші на рахунок або кредитку іншого банку. Для більшості карток Приватні діють схожі тарифи. При переказі на будь-який банківський рахунок в Україні стягується комісія в розмірі 1%, але мінімум 3 грн. При перерахуванні на картку іншого банку знімається той же 1%, але не менше 5 грн. А ось при переказі на кредитку закордонного банку Приватні знімає 2%, але не менше 50 грн. Ці тарифи актуальні для засобів з основного рахунку.

При переказі кредитних коштів на рахунки банків України знімається 4% коштів. При переказі з елітних кредиток банк може зняти 3% в аналогічному випадку.

Переваги перерахування коштів через термінали самообслуговування

Головною перевагою перерахування коштів через термінали є низька плата за операцію або повна її відсутність. ПриватБанк стягує мінімальну комісію за перерахування грошей на картку через термінал, в залежності від типу карти. Цільові картки (соціальні, зарплатні, студентські та ін.) Не беруть плату за послуги при знятті грошей. Зате при поповненні такої карти вона стягується і виявляється більше, ніж при операціях на інші кредитки.

При зарахуванні через термінал комісія складає, як правило, 0,5% — це мінімальний розмір комісії в Приватбанку.

Термінали самообслуговування вважаються найвигіднішими засобом для перерахування грошей на картки або рахунку ПриватБанку або інших банків. Такі ТСО є по всій Україні, у всіх містах. Як правило, термінали встановлюють в супермаркетах, торгових і розважальних центрах, в магазинах, аптеках, банківських відділеннях. А на офіційному сайті ПриватБанку є інтерактивна карта (https://privatbank.ua/ru/map/) з позначенням всіх терміналів у Вашому місті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector