Переказати гроші з Київстару на картку ПриватБанку: 2 способу з докладними інструкціями

У багатьох власників банківських карт ПриватБанку виникали ситуації, коли необхідно поповнити її шляхом переказу грошей з рахунку вашого мобільного телефону, в даному випадку розглянемо оператора «Київстар». Адже багато клієнтів ПриватБанку також є клієнтами Київстару і вони задаються питанням: як перевести гроші з Київстару на картку ПриватБанку. До недавнього часу перекинути гроші з мобільного рахунку на банківську карту було неможливо. Однак сьогодні компанія «Київстар» пропонує своїм клієнтам таку можливість.

Перш за все, розглянемо ситуації, при яких може знадобитися переказ коштів з мобільного рахунку на банківський:

 1. Помилкове поповнення мобільного, коли рахунок був поповнений на суму, більшу, ніж було потрібно;
 2. Збір грошей на певні цілі, коли кошти зручно переводити як на банківські рахунки, так і за номером мобільного;
 3. Розрахунок за покупки або послуги, вчинені в віддаленому режимі;
 4. Екстрена потреба в грошах на рахунку банківської карти.

Переказ через офіційний сайт

Для переказу грошей з Київстару на картки ПриватБанку можна скористатися спеціальним сервісом «Мобільні Гроші». Сервіс доступний на офіційному сайті компанії за адресою money.kyivstar.ua.

Даний сервіс пропонує клієнтам оперувати коштами на своїх мобільних рахунках різними способами. Наприклад, мобільними грошима можна оплатити різні послуг або покупки, забронювати квитки, перерахувати на благодійність, ну і перевести на банківський рахунок.

Сервіс «Мобільні Гроші» дуже простий у використанні:

 1. Щоб приступити до роботи, потрібно знайти опцію «Мобільні Гроші» на верхній прихованої панелі головною сторінки «Київстару» (https://money.kyivstar.ua/). Відкривши її, перед нами з’являється перелік послуг сервісу.
 2. Для переказу коштів на банківську карту потрібно вибрати «Мобільний банк», після чого з’явиться перелік можливих операцій.
  Мобільний банк на офіційному сайті Київстар
 3. Клієнту пропонується перевести кошти на будь-яку карту VISA або MasterCard будь-яких банків України. Нас цікавить ПриватБанк, тому в списку вибираємо саме його.
  Поповнення банківської картки ПриватБанку на офіційному сайті Київстар
 4. Далі справа залишається за формальністю. Потрібно заповнити деякі обов’язкові поля.
 5. Сервіс просить ввести номер картки одержувача. Нижче потрібно ввести суму. Варто звернути увагу, що скинути можна тільки обмежену суму — до 3000 грн. При здійсненні операції сервіс стягує з клієнта комісію, але тільки в разі, якщо сума становить 50 грн. і більше. Суми до 50 грн. переводяться без комісії. При переказі від 50 до 199 гривень, стягується комісія в розмірі 8%. Починаючи від 200 грн. комісія складає 5% і може знижуватися в залежності від суми. Віконце нижче покаже суму, яка буде списана з рахунку Київстару разом з комісійними засобами.
 6. Нарешті, в самому нижньому полі потрібно ввести номер мобільного телефону, з якого будуть списані кошти. Після того, як всі поля заповнені, потрібно натиснути «Далі». Операція завершена.

Переказ через СМС-повідомлення

Переказати гроші з Київстару на ПриватБанк реально і іншим миттєвим способом. Для цього не потрібно доступ до Інтернету. Достатньо всього лише відправити СМС-повідомлення зі спеціальним кодом послуги 63069 на короткий номер 888.

Повідомлення повинно містити код послуги, номер картки ПриватБанку та сума переказу в такому форматі: «63069 Номер картки Сума». При цьому обов’язково враховуємо, що всі дані в тексті СМС вводяться через прогалини.

Корисні поради і нюанси переказу коштів на картку

Варто також враховувати, що переказ грошей з Київстару на картку ПриватБанку можливий тільки з основного рахунку. Вивести бонусні кошти на банківську карту, оплатити ними покупки або послуги неможливо.

Таким чином, тепер у клієнтів Київстару з’явилася можливість миттєвого переказу коштів на рахунок ПриватБанку. Переказати гроші можна в режимі онлайн або ж навіть без доступу до Інтернету — за допомогою одного СМС-повідомлення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector