Переказати гроші на картку ПриватБанку з картки іншого банку: офіційні сайти, онлайн-сервіси

«ПриватБанк» є найбільшим банком України з розвиненою інфраструктурою і цілодобовою підтримкою клієнтів. Він співпрацює з різними брендами, компаніями, фірмами, спортивними командами та інше. Оскільки картка Приват є чи не у кожного громадянина України, саме на них відбувається левова частка всіх банківських переказів щодня. Переказати гроші на картку ПриватБанку з картки іншого банку можна так само просто, як і між двома картами Приватні.

Корисна стаття
Якщо вам цікаво, яку комісію ви заплатите за переказ грошей з картки іншого банку, радимо ознайомитися з матеріалом на нашому сайті.

Існує декілька поширених способів. Але в більшості випадків клієнтові знадобиться доступ до Інтернету.

Здійснити грошовий переказ з будь-якої картки на картку ПриватБанку простіше і швидше за все в режимі «онлайн». Якщо потрібно переказати кошти з кредитки великого банку, найчастіше в цьому може допомогти онлайн-банкінг цього банку.

Переказ через офіційні сайт іншого банку

У разі якщо ваша кредитка обслуговується банком з розвиненим інтернет-сайтом, то зробити переказ можна на офіційному порталі цього банку. Наприклад, такі послуги надають «Ощадбанк», «УкрСиббанк», «Райффайзен банк Аваль» та інші. У будь-якому випадку, ви можете перевірити, чи є необхідні сервіси на офіційному сайті банку. Якщо на офіційному порталі вашого банку є опція переказу грошей, скористайтеся нею. Сайт перенаправить вас на сторінку з докладними інструкціями для операції. Зазвичай така операція проста і не займає більше пари хвилин.

«Ощадбанк», наприклад, так само, як і «ПриватБанк», надає послуги онлайн-банкінгу. Тобто клієнт може управляти коштами рахунку своєї картки в режимі «онлайн», в тому числі і перераховувати гроші на інші рахунки.

Інший банк може не мати у своєму розпорядженні таким сервісом.

Перерахування коштів через онлайн-сервіси

Перерахувати кошти можна і через один з онлайн-сервісів по здійсненню платежів та грошових переказів. Популярні такого роду сервіси:

 • portmone.com.ua
 • p2y.com.ua
 • ipay.ua

Є й інші сервіси, що надають такі послуги, але перераховані вище надають послуги з гарантією і в найкоротші терміни.

Провести операцію на одному з них простіше простого. Якщо ви вирішили скористатися популярним сайтом ipay.ua, дотримуйтесь нескладної інструкції:

 1. Зайдіть на сайт сервісу;
 2. На головній сторінці виберіть опцію «Переказ з картки на картку»;
 3. Далі з’явиться віконце, в якому потрібно заповнити реквізити відправника і одержувача і ввести суму коштів;
 4. Завершити переказ, натиснувши «ВИКОНАТИ ПЕРЕКЛАД».

Цей сервіс, як і інші сервіси, стягує комісію за операцію. Вона становить 1% + 5 грн.

Принципи роботи інших сервісів з переказу коштів аналогічні. Якщо це p2y.com.ua, то сайт пропонує ввести реквізити на головній сторінці. Якщо Ви вибрали сайт portmone.com.ua, на головній сторінці також є опція «Переказ з картки на картку».

Переказ грошей з Приват 24 на іншу карту банку

Якщо потрібно переказати кошти з одного кредитки ПриватБанку, на іншу кредитку будь-якого банку, то можна скористатися сервісом «Приват 24». Як перевести гроші через Приват 24 на карту іншого банку?

Сервіс Приват 24 дозволяє також проводити будь-які перекази в лічені хвилини. Переказ на карту іншого банку здійснюється за таким же принципом, як і між картами Приватні.

Головне — потрібно бути зареєстрованим в системі. Процес реєстрації простий: на сайті privat24.privatbank.ua вводимо свій номер мобільного, номер карти і придумує пароль.

Для здійснення операції достатньо виконати нескладний перелік операцій:

 1. Зайти в «Всі послуги»
 2. Вибрати «Платежі»
 3. Далі вибрати «На карту Visa / MasterCard будь-якого банку світу»
 4. Вести всі потрібні реквізити
 5. Після може знадобитися підтвердження через СМС-повідомлення зі спеціальним кодом або виклик співробітника ПриватБанку, проте воно потрібно не завжди. В СМС-повідомленні міститиметься одноразовий код для підтвердження операції. Після того як Ви його ввели, підтверджуйте операцію і вважайте її успішно завершеною.

Додамо, що інші способи переказу грошей можна дізнатися, зв’язавшись зі службою підтримки банку, що обслуговує вашу кредитку або відвідавши будь-який його відділення. Співробітники банку зобов’язані надати Вам детальні інструкції та допомогти провести операцію.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector