4 способи переказу грошей на картку ПриватБанку з Росії на Україну

У ПриватБанку перекази з Росії в Україну приймають все ще досить часто. Незважаючи на складні умови у відносинах двох країн, громадяни все ще мають потребу в комунікаціях банківських коштів між собою. Якщо до певного часу послати гроші з Росії в український ПриватБанк було також просто, як і здійснити переказ всередині країни, то тепер громадяни зіткнулися з великими труднощами.

Проте, це можливо незважаючи на ситуацію, що склалася, причому зробити це можна кількома способами. Отримати можна як готівковий переказ, так і безготівковий переказ на пластикову картку.

При цьому важливим моментом залишається той факт, що самі росіяни часто не знають, як відправити гроші на Україну з Росії на картку ПриватБанку. Вони користуються аналогом «Приват24» у Ощадбанку, однак цей сервіс не дозволяє здійснювати такого роду платежі. Розглянемо способи переказу грошей більш докладно.

SWIFT-переказ на банківський рахунок

Послати гроші в ПриватБанк можна скориставшись стандартним способом переказу. Відправляти гроші за кордон, як і раніше актуально в відділеннях банку. Головною перевагою таких платежів є їх надійність, швидкість і розширені можливості. А недоліком — велика комісія за послуги.

Для здійснення такого платежу, потрібно:

 1. З’явитися у відділення банку в РФ;
 2. Замовити на касі український переказ;
 3. Надати касиру перелік даних та документів (посвідчення особи, номер рахунку отримувача та його ПІБ, SWIFT-код банку-відправника і дані банку-одержувача);
 4. Здійснити платіж на касі з комісією;
 5. Підтвердити переказ і повідомити його дані в Україні — одержувачу.

Переказ за допомогою міжнародних платіжних систем

Міжнародні платіжні системи як і раніше дуже популярні. Найпопулярніші такого роду системи для переказу в Україні: «MoneyGram», «Юністрім» та «Western Union».

Як отримати переказ з MoneyGram та Western Union ми описували раніше.

Перевагами їх є надійність операції. Однак часто такі перекази вигідно відправляти тільки тим, хто не поспішає з доставкою засобів. Тому як гроші можуть йти кілька днів. Комісія теж досить солідна.

Перелік документів і даних для таких операція аналогічний: при собі посвідчення особи, дані відправника та одержувача, адреса місця доставки. При цьому відправляти такі перекази в деяких випадках можуть не всі клієнти. Наприклад, в «Юністрім» вільно робити це може тільки громадянин РФ. А ось громадяни інших держав повинні додатково заповнити міграційну картку.

Переказ через системи електронних платежів

Переказати гроші можна і через електронні платежі. WebMoney, QIWI, Яндекс.Деньги — всі ці віртуальні сервіси можна використовувати як в Росії, так і в Україні. Відповідно, з їх допомогою можна здійснювати і платежі між країнами.

Відразу відзначимо, що відправляти електронні гроші всередині країни простіше, але за кордон, наприклад в Польшу теж можливо. Для цього слід скористатися послугою виведення коштів на банківський рахунок або карту. Виводити можна, в тому числі і на картку ПриватБанку. Але якщо така операція заборонена. Можна вчинити більш складним, але вірним шляхом: створити одержувачу власний гаманець, і вже з нього вивести гроші на свою карту.

При цьому якщо початковий платіж — це російський рубль, то при зарахуванні на карту він буде конвертуватися в гривню. Звичайно, за операцію з електронного гаманця може знадобитися підвищена комісія.

Переказ через біржу криптовалюта (Bitcoin)

У зв’язку з великою популярністю криптовалюта з’явилася велика кількість бірж з обміну рублів, гривень, доларів на Bitcoin, Ethereum, Zcash і т.д. На даний момент фінансові перекази між Україною і Росією в жалюгідному стані, тому варіант з обміну RUB-Bitcoin-UAH дуже вигідний як ніколи раніше. Ви можете виключити останній обмін з Bitcoin на UAH і відправити гроші чисто біткоіни своїм родичам або діловим партнерам, так як він зараз можливо навіть більш актуальне ніж гривня.

Найнадійнішою біржею з обміну є Exmo. Там є російська та українська інтерфейс і дуже проста реєстрація.

 1. Зареєструйтесь в біржі https://exmo.me/
 2. Перейдіть у вкладку «Гаманець» і поповнити потрібну вам валюту. Рекомендуємо поповнити USD, там комісія менше.
  Поповнення гаманця на біржі Exmo
 3. Після успішного поповнення зайдіть в розділ «Обмін». Введіть суму яку ви хочете поміняти на біткоіни в віконце «Я віддаю» і натисніть «Обмін».
  Обмін валюти на біржі Exmo
 4. Після успішного обміну перейдіть в розділ «Гаманець» знайдіть BTC і натисніть кнопку «Вивести».
  біржа Exmo
 5. Далі вам треба ввести суму і адреса гаманця одержувача.
 6. Зареєструвати Bitcoin-гаманець можна прямо на цій біржі, перейшовши в розділ «Поповнити» валюти BTC і натиснути «Створити гаманець».
  Bitcoin-гаманець на біржі Exmo
 7. Готово. Одержувачу можна вислати гроші біткоіни або зробити аналогічний обмін з біткоіни на гривню, який ми робили в пункті 3.

Порада від команди сайту
З огляду на як швидко зростає Bitcoin ви можете навіть заробити на такому обміні і відбити комісію біржі, якщо купите криптовалюта за меншою ціною, а через час продасте за вищою.

Підводячи підсумки зазначимо: незважаючи на обстановку, що склалася між сусідніми державами, переводити гроші з Росії в Україну стало складніше зважаючи на численні обмежень. Проте є кілька способів проведення такої операції.

Якщо у вас зворотна ситуація, і вам треба відправити гроші з України в Росію, раджу вам ознайомитися з нашою статей.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector